Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaaaaaaa

Troche przemocy w lozku-lubicie?

Polecane posty

Gość zielonaaaaaaaa

Lubiecie w czasie sexu udezyc w twarz swoja druga polowke czy nie akceptujecie takich zabaw,a moze Was to podnieca? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest podniecające
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaczej
Zawsze to jakas odmiana wspolnych igraszek,ale nie za czesto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubię, żeby był. \"Nie ma chłopaka na moim tapczanie, choć tapczan olbrzymi, lecz cóż to za spanie. Ręka krąży wokół w okrutnej niemocy, pot zrasza me czoło wśród nocy\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być na temat - topik jest o przemocy, stąd to okrucieństwo :D (ciekawe są moje wżery w korze mózgowej - pamiętam takie bzdetki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd: \"Nie czułam ironii, pechowiec meblowy, gdy tapicer pytał o rozmiar i model. Podwójny, rzecz jasna, na mocnych sprężynach. Pan wie, od tapczanu się wszystko zaczyna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W łózku spędza się tyle czasu i tyle rzeczy się robi, że warto zadbać. Najgorsze jest w tym wszystkim to, że pamiętam całą tę durną piosenkę..... \"Nie ma chłopaka na moim tapczanie, choć tapczan olbrzymi, ja śpię na dywanie. Gdzie się kończy tapczan zaczyna się klęska, okrutna niemożność nieżeńska. nie ma tapczanu i znów są chłopaki. Ze starej kozetki wyłażą robaki. kto siądzie - narzeka, lecz mnie już nie zdziwi okrutna złośliwość rzeczy martwych i żywych\" Uff wyrzuciłam to z siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię klapsy w tyłek, ostre rżnięcie od tyłu i trzymanie przy tym za włosy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoże jeśli nie odczuwasz potrzeby leczenia:D Blondi - dasz się zaprosić na seans geometrii::P? to co lubisz zapewnione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie :O - tam była jeszcze jedna zwrotka. Wybaczcie, zacytuję: \"Zajmuje to bydlę połowę pokoju, wnoszone na piętro w mozole i znoju. Futrynę wyjęłam, by wnieść tego grata. O losie okrutny, straszne figle płatasz!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×