Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaaaaaaa

Troche przemocy w lozku-lubicie?

Polecane posty

Hehe :D mam swojego z wielkim batem, ale jak mi się znudzi to wiem do kogo się zwrócić ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie patrzy tylko ... batorzy :D:P Ja też już mam mózg zlasowany...wakacje :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że batuty!!! ale dyrygent działa bardziej wyrafinowanie niż wożnica dlatego go wybrałam do trzymania bata:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee moj kochas stwierdzil ostatnio ze on to lubi cos z pogranicza bdsm ...a ze mna to nie moze ...ani mocna klapsy ani wiazanko ...bo sie sladow boi...a do d...taka robota!klapsy lubie ...a wiazania jeszcze nie probowalam...czy rzeczywiscie wiazanie zostawia slady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa bicz , pejcz ok...ale ja wolę mocnego wielkiego bata i przy tym zostanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie próbowałam wiązania, ale uwielbiam być zniewolona mocnym uściskiem, kiedy nie mogę się ruszyć i jestem ostro...wykorzystywana :D Mam kilka siniaków ale nikomu nic do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i dochodzę do wniosku, że opinia Kolegi o nicku z dwoma podkreślnikami jest niezasłużona. Mój wkład w podnoszenie demoralizacji osób tu zaglądających jest z pewnością niewielki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakrztusiłam się, przez Ciebie, Bednarski :D A tyle razy sobie obiecałam - zakaz spożywania przy kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pupie mnie poklep
:p Roman z Lubania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirke - Etym. - mit. nimfa gr. (łac. Circe), czarodziejka z wyspy Ajaja, która uwodziła Odysa, a towarzyszy jego zamieniła w świnie; por. Homer (Odyseja, 10, 210) Strzeżcie się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca, a skąd ja mogę to wiedzieć, jak ja nieświadomie to robię ;)? znaczy przeobrażam towarzyszy w świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderke
ja lubię jak mnie mój chłopiec gryzie w mocno szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×