Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

heroinka

jak sobie poradzić z uczuciem

Polecane posty

albo przynajmniej jego namiastką (której nie mogę się pozbyć już jakiś czas) do byłego faceta dodam ze od 3miesięcy mam faceta i podobno wyglądamy na szczęśliwych i podobno on mnie kocha z tym tylko,że ja nie kocham jego i nie jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
a dlaczego rozstałaś się z byłym? jeśli mozna wiedzieć? długo nie jesteście juz razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie zostawił bo stwierdził ze nie umie mnie kochac takmocno jak powinien to było pod koniec marca mniej-więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie wytlumaczenie podpowiada mi, ze ma inna na oku... zawsze tego typu wytlumaczenia jakos do mnie nie przemawialy... jestem facetem i mowiac cos takiego swojej kobiecie na pewno musialbym miec inna na oku... nie wierze w tego typu teksty po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie miał nikogo innego tylko kochał byłą żonę która się z nim rozwiodła zatem można powiedzieć że to przez inną kobietę ale co ja mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie, ze Ty nie mozesz nic zrobic, bo niestety decyzja nie zalezy tylko od Ciebie, ale w wiekeszej czesci od niego... bo on to zakonczyl wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja włąsnie pytam jak zapomnieć próbowałam parę razy ale nie potrafię być szczęliwa z nikim innym i nie umiem, wiec wg mojej kumpeli tak naprawdę nie chcę o nim zapomnieć życie bez niego nie jest tym czym było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie żebym rozpaczął czy użlała się nad sobą bo nie mam powodu ale zwyczajnie nikt nie potrafi zapełnić pustki po Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie
kochasz obecnego i nie jestes z nim szczesliwa to po co z nim jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało_lata
tak to jest z tymi kochajacymi byla zonę..tfu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×