Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jutro ide na rozmowę..

Rozmowa kwalifikacyjna w ERZE...jak wygląda??

Polecane posty

Gość jutro ide na rozmowę..

Czy ktos może mi dać jakies wskazówki, pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide na rozmowę..
nikt nic nie wie:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
moj narzeczony kiedys startowal do ery - rozmowa wygladala dosc normalnie... z takich nieprzewidywalnych pytan, to koles dal mu swoj telefon motorole v3 i zapytal mego lubego jakby go mu sprzedal... potem byla druga rozmowa, ale po niej juz nie zostal zaproszony do dalszych experymentow wiec nie wiem co jest dalej.. Generalnie kolezanka z idei, mowila, ze przy zatrudnieniu czesto rekrutujaca osoba sie kreci, wierci i cos pisze tylko poto zeby zobaczyc jak kandydat sobie poradzi z taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide na rozmowę..
hmmm, dziękuje serdecznie za odpowiedż:), a mam jeszcze w takim razie jedno pytanko... jak nalezy się zachowywać jak ta osoba sie kręci, wierci itd;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide na rozmowę..
a mam jeszcze jedno pytanko;) jak to dał mu telefon i co?? on miał go zareklamować?? hmm, można wiedzieć co Twój narzeczony mówił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
z tym telefonem to naprawde juz nie pamietam, bo to bylo dawno.. ale cos tam zbajerowal chyba :) co do wiercenia sie, to ta kolezanka mowila, ze trzeba dalej mowic swoje, odpowiadac na pytania i nie stresowac sie zachowaniem rekrutujacej osoby bo to tylko sztuczna taktyka. Tak wiec, nie mozna pokazac, ze Cie to irytuje i wyprowadza z rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide na rozmowę..
Raz jeszcze wielkie dzieki za odpowiedź. Tak sobie myślę,że jak jutro facet wyciągnie swój tel i będę musiała mu "go sprzedać" to bez sensu, bo co ja mam sie znac na telefonach czy co!!?? Przeciez najpierw jest szkolenie; jak mogę sprzedać tel nie wiedząc nic o telefonach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka z rodu miśków
to trzeba walnąć jakąś ściemę o tym telefonie, że jest wielofunkcyjny, posiada aparat, piekny ksztalt, model ma normalni wysoka cene a ten jest za 1 zl, ze ma kolorowy wyswietlacz milion pikseli (z ty milionem to przesadzilam) itp. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro ide na rozmowę..
jesteście kochane, dzięki:) Ale ja niestety nie umiem lać wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
wiesz, lepiej "sprzedac" telefon, niz spinacz;) powodzenia jutro i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja też
złożyłam ofertę do ery.... piszcie jak tam jest?? nikt nie pracuje w telefonii komórkowej? ile tam się zarabia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
ta moja kolezanka z idei, mowila, ze mozna u nich zarobic w sprzedazy nawet do 4tys - ale ona ma naprawde predyspozycje do 'bajerowania' i sie do tego baaardzo nadaje. z tego co ona mowila, to grunt to miec gadane i byc upartym. jak raz klienta przyszpilisz, to dzwonisz do niego ze swoja oferta i dzwonisz, az przyjdzie do Ciebie i zmieni taryfe, albo jeszcze lepiej opusci konkurencje i zapisze sie do Ciebie - wtedy maja sprzedawcy extra placone. Generalnie tam jest pensja stala i bonusy od wszytkiego. Im dluzej Twoj klient siedzi w Twojej telefonii tym lepiej dla Ciebie, bo wiecej zarabiasz. Tak przynajmniej mowila ona, tak bylo w idei, teraz jest orange - moze sie zmienilo? Ale wydaje mi sie, ze jest tak samo we wszystkich telefoniach komorkowych, bo w koncu na tym samym one polegaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjk
A jak zarabiają w centrali ery? Zastanawiam sie nad przejsciem do produktow, ale nie wiem, czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×