Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jamelia.....

Chce do niego wrocic popoelnilam blad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Jamelia.....

Zostawilam faceto po 6 latach zwiazku,bylam z innym,od tego czasu minelo 8 miesiecy..a ja wariuje bo wiem ze sie pomylilam,pragne do niego wrocic,kocham go nad zycie i zrobie wszystko dla niego...z tym drugim juz nie jestem,odeszlam od niego poniewaz nie moglam tak dluzej siebie i jego oklamywac....Bardzo tesknilam i tesknie za moja pierwsza i jedyna miloscia co mam robic??jak go odzyskac??wiem ze on mnie kocha bo mi powiedzial ale boi sie ze znowu odejde i ze znowu zranie..a to by go zabilo!!jak mu udowodnic ze juz nigdy w zyciu nie spojrze nawet na innego faceta???pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula**************
On stracił do Ciebie zaufanie i nie ma się co dziwić,więc teraz musisz starać się je odbudować.Działaj,ale powoli. Nic na siłę. Powolutku staraj się stać znowu jego przyjaciółką i próbuj odbudować to,co Was kiedyś łączyło-w końcu byliście ze sobą 6 lat,a to nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi się trudno...
zyje się dalej.....i/albo walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdgfagfakgfakfgfak
IDZ DO NIEGO NATYCHMIAST. W TEJ CHWILI NAWET. I, NA BOGA, ZROB WSZYSTKO, ZEBY CHCIAL CIE WYSLUCHAC I WROCIC DO CIEBIE. Chyba, ze bawi cie perspektywa zalowania fo konca zycia, a w kazdym razie dlugo. Powiedziane brutalnie, ale prawdziwie. Nie daj sobie odebrac szansy na jedyna prawdziwa milosc w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz on po prostu
juz nie ma zaufania do ciebie,ciezko takie cos naprawic,mowi sie ze 2 razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki,ale cuda sie zdarzaja,zranilas go i facet boi sie ze znow to uczynisz,przekonaj go ze to był błąd,zapewnij o swojej milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×