Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozgoryczona

Zerwal bez podania przyczyny, nie chce rozmawiac na temat powodu

Polecane posty

Gość rozgoryczona

kazda proba rozmowy na ten temat konczy sie jego "ucieczką". jak sie zachowac. bardzo prosze o pomoc, bo naprawde nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
u mnie bylo to samo, probowalam sie dowiedziec, ale radze ci ty tego nie rob, zaprzyj sie.... jesli macie byc razem bedziecie... ja zaluje ze walczylambo to upadlacjace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczona
tak to upadlajace, wiec nie bede blagac, pusilam go wolno, niech idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
brawo ale wytrwaj, jedyne co moge polecic to nie wspominaj milych chwil, nie teraz, na to przyjdzie czas, cierpisz, bo jestes zakochana w facecie, jakim on byl na poczatku......ale juz taki nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczona
nie rozpamietuje tych chwil, przypomniaja sie niektore. zadaje sobie pytanie - dlaczego w tak tchorzliwy sposob? dlaczego bez szacunku do moich uczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoszkatoja
współczuję, ale bardzo dobrze że nie dajesz sie i nie błagasz go !!! ja miałam to samo i szybko ucięłam kontakt...a ten od roku do mnie wydzwania...ja nie odbieram, nie odpowiadam! podjął decyzję i nie chcę go więcej w moim życiu!!trzymaj się, może trudno Ci w to teraz uwierzyć ale przyjdzie czas że poczujesz że dobrze się stało! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdopodobniej nie ma powodu, znalazl sobie inna albo mu sie znudzilas, wiec zastosowal metode ucieczki. faceci to tchorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie przycmi blasku
szanuj się i odejdz z klasą,nie wolno zebrac o uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało _lata
dziewczyny maja rację..niech spada ...]zly] drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak bylo .. jego powodem bylo ze ..\'zagubil sie i nie wie sam\' okazalo sie ze chodzi o inną kobietę dowiedzialam sie o tym sama.. od trzeciej osoby.. ale minelo sporo czasu i teraz od pol roku znowu jestesmy razem.. nie poddawaj sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wchodzi sie podobno dwa razy do tej samej rzeki..ja bym chyba nie chciala na nowo sie wiazac z kims kto kiedys tam mnie zawiodl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgoryczona
ja sie nie dziwie neg - uczucia to silna sprawa, mocniejsza od rozsadku. blagac o uczucie na pewno nie bede. zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×