Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XXXzła kobieta

on kompromituje mnie w miejscach publicznych....

Polecane posty

Gość xxxzła żona
otóż nie! przed ślubem był inny: sam się wyśmiewał z tych, co im nerwy puszczały przy ludziach. Zdarzyło mu się kiedyś, że zaklął przy moich znajomych (rozmawiał przez komórkę z szefem), ale potem wszystkich przeprosił. Teraz już nie przeprasza. Ale co ja mam zrobić? Dziecku spuściłabym lanie, a co z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzła żona
a co do wsioka, to on uważa, że jak pochodzi z dużego miasta to wsiokiem tak czy siak nie jest. Zawsze zresztą podkreśla swoje pochodzenie, bo ja jestem z małego miasteczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi ukradl nicka
ja tez uwazam ze powinnas (jak juz ktos wspomnial) strzelic mu w twarz prz ludziach to wtedy by ich napewno zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zawsze takie mial
jest przykladem na miastowego 'wsioka' nie obrazajac wsi.bo mam szacunek do ludzi stamtad badz twarda i nie daj sie!! porozmawiaj z nim,moze niech jakies tabletki na uspokojenie bierze?albo jakos niech rozladuje zlosci na silowni lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzła żona
Nigdy nie próbowałam, ale gdybym go uderzyła w twarz to obawiam się, że on zacząłby się ze mną szarpać. On naprawdę nie panuje nad swoimi nerwami, przekonałam się nie raz na przykładzie dzieci. Jak go wyprowadziły z równowagi to wprawdzie nie zbił, ale tak potrząsnął, że dziecko w szoku było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzła żona
nie doczekałam się odpowiedzi to znikam. Tym bardziej, że pojawił się mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko droga
"a nie jest" - mlodzi jestesmy. Jeszcze 30 nie mamy:) A czemu pytasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko droga
przepraszam,ze tak wczoraj nagle ucieklam, ale interesy wzywaly:O Zla kobieto, naprawde powinnas sprawy wziasc w swoje rece. Naucz sie byc twarda i postaw mu sie, jesli tego nie zrobisz za kilka lat bedzie jeszcze gorzej. Masz pewnosc ze Cie nie uderzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sayenne
A czy w takich sytuacjach , kiedy nie możecie odnależć się w hipermarkeie, nie skorzystać po prostu z dobrodziejstw techniki i zlokalizować się za pomoca telefonów komórkowych?? Chyba łatwiej do siebie zadzwonić niż robić cyrk w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzła żona
telefonów jak zwykle nie zdążyliśmy zabrać, bo wybieraliśmy się z dziećmi w pośpiechu. Telefony na pewno rozwiązałyby ten problem, ale mógłby pojawić się jakiś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaniejedna
Z regóły nic nie piszę....ale jestem w szkoku. Chyba jesteście siebie warci skoro ty na każde jego stęknięcie złażono masz wytłumaczenie i każdą dana ci tu radę odpowieadasz że jest nieskuteczna bo cośtam.... Skoro nie zamierzasz nic z jego zachowaniem zrobić ( a ja radziłabym coś drastycznego, plaszczak w miejscu publicznym jak dla mnie świetna rzecz...na dobry początek) to będziesz zdaje się kiedyś już nie złą, a baaardzo nieszcęśliwą żoną...:( choć ci tego nie Życzę... Zrób coś tym człowiekiem, bo zniszczy życie twoim dzieciom....albo zaciagnij go do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male podsumowanie
Chcialabys miec corke ulegla i poddana tyranowi jak Ty temu pseudofacetowi bez jaj i mozgu , albo syna tyrana jak tatus? Bo tak wlasnie bedzie jak z mezem porzadku nie zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Male podsumowanie
Ps. Nie kopromituje tylko obraza,poniza,uwlacza,upokarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxzła żona
Dziękuję wszystkim za rady, opinie, komentarze a nawet za słowa krytyki. Wezmę je pod uwagę. Napiszę jeszcze co (i czy w ogóle) udało mi się osiągnąć. Dziękuję wam bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxxzla zona
moj tata tak postepowal, po jego smierci mama poniza mnie a ja trafiam na chamów - dopiero jakis czas temu nauczylam sie ich odrozniac od normalnych facetow i splawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Na nauke NIGDY nie jest za pozno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×