Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona żonka

Dziewczyny - pasty do chleba z białego sera, poradźcie!

Polecane posty

Gość zmartwiona żonka

Mojemu mężowi skoczył cholesterol, w związku z czym nie może jeść żółtych serów ani wędlin. Pozostają dżemy niskosłodzone i biały ser. Zrobiłam wczoraj twarożek z białego sera i czosnku oraz drugi ze szczypiorkiem. I.... na tym kończą się moje pomysły. Proszę doradźcie. Nie może też jeść ryb z puszki (a wiem, że pyszny serek można właśnie zrobić z rybką:( ) . Co tu jeszcze dodać do tego sera? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bezsensu-M
makrele tez nie moze jesc? ma tluszcz ale ten zdrowy. pyszny jest taki serek z makrelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporo opcji
a zielonym ogorkiem,z rzodkiewka,z papryka,szczypiorem,dzemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona żonka
o, nie pomyślałam... rzeczywiście, rzodkiewka - to jest to! Makreli nie może... :( Dzieki za pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łyżeczka koncentratu pomidorowego i słodka papryka, sól, pieprz i jest pasta paprykowa :) Maktrelę też polecam, wogóle na cholesterol właśnie powinien jeść ryby morskie, bo mają dużo tłuszczów nienasuconych i obniżają cholesterol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona żonka
Dzieki. Jeśli chodzi o resztę diety to jestem zorientowna, chodziło mi tylko o produkty do chleba - na kanapki. A swoją drogą to ci cholesterolowcy mają - za przeproszeniem - przesrane. Dieta może i zdrowa, ale smakowo - do chrzanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuńczyk sałatkowy z puszki - może być w oleju bądź w sosie własnym twarożek szczypiorek lub drobno posiekana cebulka estragon sok z cytryny sól pieprz Estragon najfajniej jak masz świeży. Ale obowiązku nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O holender! Przepraszam! Nie doczytałam...przecież tuńczyk z puszki jest...:( Może postaw zatem na ziółka świeże? Możesz je hodować na parapecie w doniczkach cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziewczyny przepadają za prostą pastą na bazie białego serka: Kostka półtłustego serka+drobniutko pokrojona w kostkę cebulka+łyżka koncentratu pomidorowego! Wymieszać widelcem i na chlebek - najlepiej z masełkiem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozon
ja robię tak: serek biały ziarnisty pomidor pokrojony w drobną kostkę maggi dosłownie cztery kropelki ew. pieprz, sól, wegeta, papryka ..do wyboru maggi wg mnie dodaje calego smaku, ale co kto lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahohohihiii
jedna mała cebulka ( albo pół) jajko na twardo (zetrzec na tarce) śmietana + masło papryka słodka w proszku pioeprz 2 łyżki przecieru pomidoroweg vegeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostka białego sera, mała makrela (ok. 25 dag), mała cebulka, łyżka natki pietruszki, 2 łyżki oliwy lub jogurtu naturalnego (jak trzeba, by pasta nie wyszła za sucha), ewentualnie 2 łyżki koncentratu pomidorowego, pieprz, odrobina soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda kuchareczka
z miodem z ziołami prowansalskimi z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...w kwestii formalnej
No toś się popisała, tłumoku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×