Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinja79

Moja przyjaciółka wszystkiego mi zazdrości

Polecane posty

Gość Kinja79

Witam mam przyjaciłkę ,do niedawno było o.k . Odwiedzałyśmy się , zwieżałyśmy. Ostatnio zauważyłam że wszystkiego mi zazdrości męża bo duzo zarabia samochodu fajnie uządzonego mieszkania Ona równiez jest mężatka ale troche słabiej stoja finansowo. Zauważyłam że ostatnio mnie unika , ja raczej sie niechwalę niczym ,ale wiadomo że widac że jest nam dobrze. Czy to moja wina że im troche gorzej ,ale biedy nieklepią. ja bardzo chcę sie z nia przyjażnic ,ale ona chyba jednak nie. Co zrobic w tej sytuacji ,ratowac przyjażn ,ale jak. Szkoda ze przez zazdrośc o to co mamy skończy się nasza przyjażn A może jednak ona nic nie jest warta. Strasznie mi przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo i z mojej przyjaźni zostały jedynie wspomnienia:( Nie wiem, czy w tej sytuacji da się coś uratować - nie sądzę. Jeśli bliska Ci osoba nie potrafi cieszyć się z Twoich sukcesów, a w duchu satysfakcjonują ją Twe porażki (tak było u mnie), to daruj sobie taką toksyczną znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztara baba
a ja byłam tą "zazdrosną " przyjaciólką i wiecei o co właściwie poszło? bo mnie nie stać na wyjscia do modnej knajpki na kawe, nie moge sie umówic na fitness w ekskluzywnym miejscu, nie wyskocze na babski weekend do spa. wiec brakuje okazji do spotkania i powoli brak tematów.. a do tego nie znosiłam jej narzekania ze malo ma czasu, ze mąz sie nią nie zajmuje- bo zarabia, bo spłacają drogi kredyt samochodowy, A kto im kazal kupować auto ponad stan??? moze w Twojej sytuacji tak nie jest, ale jesli ci zalezy na tej znajomości, zastanów sie prosze nad tym co mówisz i jak mowisz, bo np.moja kolezanka wraz z kasą sie strasznie wybredna zrobiła, do kawiarni, gdzie laziłysmy dawniej, juz nie wejdzie, bo paskudna kawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.....
poczytałam co tutaj popisałyście i nie rozumiem tak w zasadzie Kinja79 jeśli tak sie dzieje to ona nigdy nie była Twoją prawdziwą przyjaciółką w przyjaźni nie ważne są pieniadze wygląd itd.... liczy sie to prawdziwe uczucie które nie zna wartości pieniądza.... i obojetnie jak nam sie dzieje w zyciu to prawdziwa przyjaciółka zawse powinna stać przy Tobie cieszyc sie z Twoich osiagnieć życiowych zawodowych itd... ja mam taka parwdziwa przyjaciółkę i nigdy nie był nie bedzie to dla nas żaden problem ze którejś z nas sie lepiej powodzi bo nie na tym przyjaźń polega... ...prawdziwy przyjaciel ma prawo Cię skrytykować powiedzieć co robiasz źle bo robi to tylko i wyłącznie z prawdziwej bezinteresownej miłości i dbania o Twoje dobro... madre i prawdziwe słowa wg mnie .. pozdrawiam i zyczę wszystkim PRAWDZIWYCH przyjaciół !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam
podnoszę bo nie jedna przyjaźń rozwala się przez zazdrość którejś osoby a prawie zawsze ta zazdrość zmienia się w nienawiść do tej której jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przede wszytskim trzeba pogadać z przyjaciółka o dalszej waszej znajomości i o tym co was poróżniło a nie snuć domysły-proste 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno temu taka zazdrośnica chorobliwa próbowała mi zniszczyć życie oraz kilku osobom, takie osoby najpierw są zazdrosne o różne rzeczy a im więcej pojawia się powodów aby one zazdrościły w pewnym momencie nas znienawidzą bo akurat dajemy im te powody, stajemy się ich wrogami nie wiedząc o tym po pewnym czasie, osoby takie w różnoraki sposób rekompensują sobie swój ból zawiści a nie rzadko popadają w paranoję i powinni się znaleźć w psychiatryku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam po czarnym nickiem
ja już nie używam słowa przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna diablica
zazdrośnicom nie wiele trzeba czasami ładny ciuch albo jak usłyszysz jakiś komplement w jej obecności nawet od swojego faceta to potem choruje nawet dniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinja79, przyjaciółka unika Cię, ponieważ czuje się przy Tobie gorsza. widzę że wszyscy tutaj się normalnie uwzięli na \"zazdrośnicę\", ale takie ciągłe porównywanie się z kimś lepszym naprawdę może dobić. w linku jest przerwa po 7. teraz chyba będzie działał. http://wiadomosci.onet.pl/1457777,2678,1,kioskart.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna diablica
nie działa link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo jak ty
skąd ja to znam nie nazywam znajomych kobiet przyjaciółkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×