Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weselanka

jak ubrac sie na wesele?????POMOCY

Polecane posty

Gość weselanka

jak piwinna wygladac kreacja weselna ?? moze ktoras z was byla i wie co pasuje ubrac a co ni?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
zartujesz prawda ?? a jesli nie to : - sukienka "wieczorowa" - sukienka "koktajlowa" - komplet spodnica + gorset - komplet spodnica (bardziej elegancka)+ jakas fajna bluzka + zakiecik - spodnie (tylko nie dzinsy... :P )+ jakas fajna bluzka , gorset mozliwosci jest tysiace .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselanka
tak ale bardziej chodzi mi hmm o kolory co z czernia ja jestem dziewczyna ktora zawsze prawie lazi na czarno wiec jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
na czarno wedlug "przesadow" nie powinno sie ubierac ... , ale ja bym sie tym nie przejmowala tak bardzo ... tak jak podobno nie powinno sie ubierac na bialo ...ale nie kazdemu to przeszkadza - u mnie np na weselu byly i ubrane na czarno (jedna) i na bialo (tez chyba jedna) i mi to nie przeszkadzalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselanka
mam dwie opcje sukienke czarna do kolanek ale brazowe dodaki bo mam brazowe buty ...albo czarna spudniczke i brazowo biala bluzke i rzecz jasna sandalki dlatego nie jestem pewna jak z tym kolorkiem....a sukienka jest dosyc dziewczeca i w sam raz na lato...ale wlasnie ten kolor,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaBonAppetit
niezbyt to laczenie czerni z brazem ;// nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam sukienke
bialo czarna i taka dziecwzeca czy to nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×