Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona...

zaczelam brac tabletki a on nie moze dojsc..

Polecane posty

Gość zdziwiona...

Kiedys bralam tabletki antykoncepcyjne, nie bylo problemow, dochodzil w srodku. Po jakims czasie zamienilismy je na prezerwatywy. Od kilku dni znowu biore tabletki. Dzisiaj pierwszy raz sie kochalismy od tego czasu. Jak pomyslal ze ma sie spuscic do srodka,zestresowal sie i bylo juz po namietnych chwilach:O Myslicie ze to ten jeden jedyny raz? Czy bedzie trudno:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
nikt nie mial takie sytuacji??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to wiesz
ja biore tabletki prawie 2 lata a moj facet boi sie konczyc we mnie bo nie ufa tabletkom nawet w 40 % przez te 2 lata doszedl we mnie moze jakies 5 razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieźle...
to po co bierzesz te tabletki? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
tak jak pisalam,kilka lat temu bralam tabletki, troszke mi zajelo przekonywanie go ze biore co do minuty (prawie;)) i nie ma sie czego bac. No i bylo ok. Ostatnio( po 5latach zwiazku) pekla nam gumka. Wiec zaczelam brac te tabletki. Ale Ty mnie nie strasz, ze u Ciebie tak z tym slabo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to wiesz
po to, że to jedyna rzecz, ktora pomogla na moje potwornie bolesne miesiaczki :O nie pomagalo nic lacznie z zastrzykami z tramalem i innymi lekami na bazie morfiny mialam takie zaburzenia hormonalne ze tylko tabletki anty mogly mi pomoc wiec zazywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to wiesz
a to ze moj facet nie chce z tego korzystac to trudno :p jego problem a nie moj ;) gdybym nie musiala ich brac ze wzgledow zdrowotnych to na pewno bym nie brala bo wiem ze to nie cukierki i wplyw na moj organizm maja ale wole to niz comiesieczny pobyt w szpitalu i 7 dni w miesiacu wyrwane z zyciorysu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona...
ja tabletki kiedys (16lat mialam) zaczelam brac na uregulowanie okresu ( mialam co czterdziesci pare dni). I tez miesiaczki ciezko przechodze. Bol w piersi,niepozwalajacy wrecz oddychac, noce przy "kiblu"spedzone.. itd itp.. Tabletki zaczelam brac pare dni temu i juz w drugim dniu okresu nawet nie czulam ze go mam:D Dzisiejszy sex byl wrecz idealny, ale jak nie umial dojsc to we mnie tez sie zawsze cos dzieje takiego... Czuje sie winna, czuje ze nie podolalam zadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×