Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kici

kogo spotkam..?

Polecane posty

jadę jutro rano do sopotu na łikend kogo spotkam z kafeteriuszy na molo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka jakich mało
a po co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka jakich mało
kici kici miau?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes on czy ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie idiotka tylko idiota jakby juz :D dea --> hehe.. no to ładna imprezka sie zapowiada :) czy twoi rodzice też są tacy żywiołowi jak ty? bo jak tak to nie nadąże za nimi :o aa juz wiem co znaczy twój nick :) blue --> no że cie wywiało gdzieś w góry zamiast nad morze. Wszyscy w tym roku jadą nad morze, ja też - mam być gorszy? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka jakich mało
ja idiotka co tam bedziesz robil? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka jakich mało
?----> Nie chcę iść na molo sam, tańczy pięć tysięcy par - obejmij mnie, zapomnij się! Toni szept, gorący piach - świetna noc na pierwszy raz! Obejmij mnie, zakochaj się! Nie odmawiaj w taką noc, gdy natura sprzyja mi! - tak moja propozycja brzmi. Fajną dziś sukienkę masz, śliczna jesteś w niej, jak kwiat - obejmij mnie, zakochaj się! Czarne niebo, milion gwiazd, świetnie dziś wygląda Mars - obejmij mnie, zapomnij się! Nie odmawiaj w taką noc, gdy natura sprzyja mi! - tak moja propozycja brzmi. Nie chcę iść na molo sam, tańczy pięć tysięcy par... Czarne niebo, milion gwiazd, świetnie dziś wygląda Mars... Nie odmawiaj w taką noc, gdy natura sprzyja mi! - tak moja propozycja brzmi, tak moja propozycja brzmi, tak moja propozycja brzmi, tak moja propozycja brzmi. Nie odmawiaj w taką noc, gdy natura sprzyja mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blue może to błąd, może wielbłąd... :) do zobaczenia w poniedziałek 🖐️ ja musze isc spac bo wczesnie wstaje... papa 🖐️)) ale krótkie są te łikendy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×