Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość forget me not

Certyfikat językowy

Polecane posty

Gość forget me not

Co sądzicie o certyfikacie CPE ? Czy z takim dokumentem można uczyć języka np. w szkole językowej ? Posiada ktoś z Was taki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
w szkole jezykowej mozna w państwowej nei można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
bo by pracowac w panstwowej trzeba miec ukonczone studia wyzsze a aby pracowac w jezykowej wystarczy dobrze znac jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatttta
troche zle sie wyraziłam 'tylko' znać jezyk. Oczywiscie muisz g dobrze znać ale szkola jezykowa nei wymaga abys była po filologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Aha :) Pytam bo spotkałam się już z różnymi opiniami ,że np. lepiej skończyć licencjat z filologii angielskiej .( jako drugi kierunek) Większość jednak twierdzi ,że przydatniejszy jest certyfikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
hmm a z tego co ja wiem, to w szkole panstwowej tez mozna uczyc po certyfikacie, tylko ze studia tak czy siak trzeba miec i przygotowanie pedagogiczne. No, ale moze sie cos zmienilo w tym kierunku... A co do szkol prywatnych, to tez nie jetem taka pewna, ze tylko certyfikat wystarczy. Przygotowanie pedagogiczne tez jest wazne, bo co z tego ze ktos moze udowodnic, ze zna jezyk, jak nie moze udowodnic, ze potrafi jezyka nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Hmm jakieś pomysły do czego taki certyfikat się przydaje ? Warto go mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
jestes az tak dobra, zeby zdawac cpe? a przydaje sie do 'przyszlosci', w cv masz co wpisac i zawsze certyfikat, to jest jakis dowod Twoich umiejetnosci dla przyszlego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Na razie mój poziom to FCE, ale myślę o tym by w przyszłości zdać taki egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam CPE
i z tego co wiem to w szkole publicznej mozna uczyc - jeli sie ma przygotoanie pedagogiczne sam certyfikat warto zrobic - pomaga w znalezieniu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hja też mam FCE od jakichś
6-7 lat, ale tylko dlatego, że CAE nie chciało mi się robić:p To był błą, bo mogłam zrobić od razu ten certyfikat a teraz nie mam kasy za bardzo... (studenckie życie...) CPE to dobra rzecz, ale jednak nie wystarczy do nauczania w szkole. Może zrób na razie CAE, bo to i tak już zadowoli pracodawcę a pomyśl o studiach, zamiast kolejnego kursu językowego?:) Bo sam język to mało. Przydałoby się jeszcze jakieś konkretne wykształcenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
Jeśłi chodzi o studia to za rok ( mam 18 lat) będę próbować na psychologię. Najbardziej marzy mi się praca w HR ,rekrutacjach itp. :) Zobaczymy,czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×