Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SIEROTKA M

dlaczego faceci boją się inteligentnych kobiet?

Polecane posty

witam.mam 23 lata w przyszłym roku kończę studia.mój problem polega na tym że faceci się mnie boją.nigdy nie miałam chłopaka,nie mówiąc już o narzeczonym.problem polega nie na tym jak wyglądam(podobno jestem niczego sobie) czy jak się zachowuje lecz w tym, że jestem za mądra.jeden ze znajomych powiedział mi nawet, że to jest mój problem.co wy na to?nie mam zamiaru udawać kretynki tylko po to żeby się komuś podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vale tudo
oni się nie boją tylko takich nie chcą....mała różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
nie udawaj słodkiej idiotki co nie wie czemu gwizda swieci swiatlem nie własnym a odbitym:) jak bedziesz soba, to spotkasz swoja polowke, jak sie bedziesz mzieniac to sie zagubisz i bedziesz trafiac na nie swoje polowki. to z zycia. Madre babki szukaja madrych facetow, to polowa ich, zatem musi miec to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
ja sie nie boje inteligentnych kobiet..RAczej złosliwych i oschłych..Jesli jestes inteligentna ,ale miła i lubisz ludzi to nie ma problemu...Gorzej gdys plotkara i wredne babsko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia val wkrok
skoro jesteś taka inteligentna, to czemu jeszcze tego nie rozgryzłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
mnie odpychaja tylko wredne baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że kończysz studia
nie znaczy, że jesteś inteligentna albo mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie są faceci
co lubia inteligentne kobiety ,a nie takie co obciągną ci ,a nawet nie zauważysz kiedy rozepną ci rozporek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że kończysz studia
inteligentna osoba nie napisałaby: "problem chyba w tym że faceci po prostu lubią głupie dziewuchy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
moze sprecyzujmy co to wredne babsko? bo ja definicje mam i przyklady, szczegolnie te z sms:) a plotkara? hmm jak mowi prawde to nie plotkara, gorsza taka co pokazuje jaka to ona biedna wszedzie. nic tylko w gebe dac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była całkiem głupia to nawet na studia bym się nie pchała...masz chyba jakiś kompleks na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
To osoba ,która komentuje nawet ubior zwykle innych kobiet ...CZasem dokucza innym ,obgaduje innych ...To proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia val wkrok
faceci nie lubią kobiet głupio-mądrych, tj. głupich z natury ale wykształconych z głową pełną frazesów i farmazonów, których same nie rozumieją rozmowa z taką to katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że kończysz studia
Powtórzę: to że kończysz studia nie znaczy, że jesteś inteligentna albo mądra. Ale powoli dowiadujemy się jak wygląda Twoja inteligencja. TO NIE DLATEGO MASZ PROBLEMY Z FACETAMI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
obgaduje.. hmm moze wyraza swoje zdanie i powie je nawet w 4 oczy tej osobie, tej kobiecie bo to o nia znow chodzi. no wiec jak sie napatoczy to i uslyszy co do slowka. Gorzej z nia, bo ona w duchu nienawidiz a na zewnatrz słodkie oczy robi, taka kobieta to dopiero zgroza. I siega po magie, czary, wie jak sie mscic itp. ona nie komentuje ubioru, ale i nalsaduje cechy charakteru. to dopiero ewenement. gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
wiesz mnie interesują dziewczyny o bardzo czystym umysłe ,niewinne..Takie hetery i mające zawsze jakies ,ale są nie dla mnie i nawet jesli sa inteligentne to nie ważne..Dla mnie oprócz inteligencji liczy sie nastawienie do drugiego człowieka kobiety...Musi być bardzo czysta jak kwiat..Wtedy dopiero ma u mnie szanse..Jesli chodzi o wygląd to nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
musi miec nastawienie, bez ale, zatem koza powinna odpasc juz w przedbiegach: ona ma fochliwe i zlosliwe ale, umie je wyrazac. Jak nie slowme to gra. i osoba ktora powie o niej prawde juz jets uwazana jako ta plotkara i ta co obgaduje,. dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
to niestety nie musi być gra tylko ta osoba jest czysta..NAtomiast jesli ktos zawsze probuje sie doszukać u innych wad ,a nie widzi swoich to jest kobietą dla mnie nic nie wartą ..Moze znajda sie typy ,ktore takie lubia ,ale nie ja ..O gustach sie nie dyskutuje..Uwielbiam czyste kobiety ..Nie głupie idiotki i nadmiernie słodkie,ale czyste i piekne umysly ,a nie wredne babska..PRzykro mi takie mam wytmagania i nic na to nie poradze..Dlatego na przykład doda jest aseksualna ,bo uwaza siebie za niewiadomo co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że kończysz studia
Twój problem to jest to zapewne, że uważasz, że ukończone studia do element przetargowy w związku. Chyba pomylił Ci się związek ze staraniem się o pracę. Jeszcze brakuje, żebyś dodała, że znasz języki obce..he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko facet
Mylisz się, faceci nie szukają głupich kobiet, one im się "przytrafiają". Głupia żona to straszny kłopot, podobnie jak głupi mąż. Jeśli więc masz problem ze znalezieniem, chłopaka, przyczyną nie jest twoja "mądrość". Słowa znajomego potraktuj jako uprzejmy wykręt. Szukaj właściwego powodu, na pewno znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
przykro mi nie moj typ osoby ,ktore obgaduja innych ,a nie mowia o swoich błedach sa dla mnie zerem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
a takie co poprzez manipulacje mowia, by udobruchac faceta lub lagodzic konflikt, jestem beznadziejna, jestem taka i siaka? to w druga strone skarjnosc, zatem tez powinny miec pass. Uwazanie sie za niewiadomo co, ale i granie skromnej to tez na minus. wszelka gra na pokaz jest nie okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIA ****
Raczej nie jest to problem Twojej inteligencji i madrości.Poprostu dokonujesz zlych wyborow w partnerach.O milosc i szczescie trzeba sie postarac.Kobiety z doskonałą intuicją nie mają takich problemów jak Ty.Przemyśl to co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
co nie zmienia faktu ,ze nie lubie ludzi zawistnych i obgadujacych innych ,a o sobie to nic nie powiedzą ..CZy to nie zakłamanie?Dlaczego obggaduja innych ,a nie siebie?Dla mnie to zwykli egoisci..Zreszta nie ma o czym mowic..Kazdy ma swoj typ kobiety..JA nie lubie krzykaczy i plotkar..Wole łagodne nawet jesli nie zawsze sa lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : to że skończyłaś studia:po pierwsze to nie uważam i nigdy nie uważałam się za mądrzejszą tylko dlatego że kończę studia a po drugie jeśli moje zdanie ci się nie podoba to nie musisz ze mną dyskutować. przyjrzyj się jakie dziewczyny mają powodzenie u facetów.są oczywiście wyjątki ale takich to ze świecą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
Pomyliło się tobie coś:) DLATEGO, ŻE MAM INNE zdanie mogę dyskutować. gdybym miała takie jak Ty-to nie byłaby dyskusja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
a co z kobietami jest inaczej?LEcą na złych facetów z łysina na głowie i łobuzów co drugie zdanie przeklinających..Sa rozne gusta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×