Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SIEROTKA M

dlaczego faceci boją się inteligentnych kobiet?

Polecane posty

Gość to nie tak
inteligentnych się nie boją ale przemądrzałych NIE LUBIĄ i unikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boja sie ale nie inteligentnych,a inteligentniejszych a to ROZNICA i to duza.rada jest prosta:););) jak jestes inteligentna tak jak sei reklamujesz to bedziesz wiedziec:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
TWIERDZENIE, że mężczyźni lubią "głupie dziewuchy" (tak napisałaś!) jest obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggf
no ,a tak ogolnie to liczysz na to ,ze facet sa mdo ciebie przyjdzie?Skad ma wiedziec ,ze jestes wolna?CZy jakies znaki dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
jeżeli rozmawiamy na tym poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
nie kazda kobieta jets mądra. zatem nie obrazila nikogo. te co sa głupie sa takie i juz. Niby faceci nie lubia owijania w bawełne ale lubia zaklamnie. nic nie mozna powieciec. Ale czesc kobiet jets glupia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
ALE WIĘKSZOŚC LUBI MĄDRE KOBIETY! i nie używaj słowa "dziewucha" bo to też świadczy o inteligencji, nie mówiąc, że sugeruje zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
ja wole czytosc ,a nie zakłamanie..To ,ze ktos nie mowi o tobie zle nie znaczy ,ze w duchu mysli o tobie zle..Moze jest czystym i pogodnym człowiekiem nie majacym nic do nikogo i to lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i problem leży częściowo po mojej stronie tego się nie wypieram ale fakt jest faktem że dla (większości) facetów najbardziej liczy się wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
ale wygląd masz niezły...więc to nie jest problem???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxcer
bzdury..JEsli nie ważysz 90 kg nie przerażasz swoim zachowaniem zawsze masz szanse.. Wyglad to pojecie wzgledne...Dla mnie doda jest brzydka kobietą..Byc moze to wina jej zachowania bo wyglad ma przecietny,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo i
jestem sama jak palec. pisze doktorat. nie daje sobie w kasze dmuchac, mam wlasne zdanie. nie jestem kretynka wpatrzona w mezczyzne jak w obraz. a oni tego oczekuja, podziwu, uwielbienia, chca sie poczuc lepsi przy kobiecie. ale gdy spotykaja kobiete madrzejsza... ja czekam na tego jedynego,ktory mnie pokocha taka jaka jestem. i ja jego rowniez, bo bede miala z tym czlowiekiem o czym porozmawiac. nie zalamuj sie, slabi mezczyni szukaja slabych kobiet. glowa do gory, jeszcze bedziesz szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
Wiesz, nie trzeba mówić wprost "najbardziej cenię u siebie wyższe studia i niezły wygląd" Ale kiedy pisząc o sobie tylko na tym się koncentrujesz, pokazujesz co dla Ciebie jest ważne w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
dlaczego nie napisałas np: jestem ciepła można na mnie polegać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo i------>pierwsza czesc Twojej wypowiedzi swiadczy o tym ze masz pelno kompleksow - dlaczego tak sadze??nie chce mi sie pisac poniewaz \"podobno\" jestes inteligentana wiec sama mozesz pomyslec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
obawiam się sierotko, że takich osób jest więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabi mezczyni szukaja slabych kobiet. glowa do gory, jeszcze bedziesz szczesliwa------>rowniez sie nie zgadzam i mysle,ze jest dokladnie odwrotnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zooofijka
Zawze się tak przedstawiasz? " Witam. Mam 23 lata I W PRZYSZŁYM ROKU KOŃCZĘ STUDIA". Zeby na przykład ci "niekończący studiów" od razu poczuli się na właściwym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazywam się magister kowalska
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zooofijka------>podoba mie sie to co napisalas:) czasami po jednym zdaniu mozna stwirdzic \"co kto soba reprezentuje\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:to że skończyłaś studia: twoje kąśliwe uwagi też za bardzo nie świadczą o twojej inteligencji a co do twoich spostrzeżeń to nie oczekuję że facet będzie chciał ze mną być dlatego że skończyłam studia czy też że jestem ładna ale za to jaka jestem. po prostu \"przykleiłas\" mnie do pewnego modelu i wydaje ci się że wiesz o mnie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek bez kredek
A możesz być inteilgentna, ale możesz też być zapatrzoną w siebie egoistką, która szuka księcia z bajki o przynajmniej podobnym wykształceniu, zapewnie już usawionego życiowo, czyli: kasa, dom i super fura. Ale cóz takie życie, że nie wszyscy inteligentni mają na starcie to wszystko o czym ty zapewne marzysz. Bo zwyczajny facet jest dla ciebie nic nie znaczącym kmiotkiem i zapewne TYLKO dlatego jesteś SAMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że skończyłaś
wiem o Tobie tylko co napisałaś. To był Twój wybór co chciałaś o sobie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa Rowe
Sierotko, Owszem to prawda :) Mezczyzni nie lubia inteligentnych kobiet- pod warunkiem, ze sami zbytnia inteligencja nie grzesza. Jest taki typ mezczyzn, ktoremu wydaje sie, ze mezczyzna z natury jest inteligentniejszy od kobiety( ten typ rzecz jasna zbyt wysokim IQ sie nie szczyci)...w zwiazku z tym gdy spotyka kobiete, ktora ewidentnie zaprzecza tej jego wizji swiata to pozostaje mu jedynie uciec ;) Rada - jesli rzeczywiscie jestes inteligentna - to w staraj sie przebywac w towarzystwie inteligentnych mezczyzn :) Tak na marginesie- ponoc prawdziwy geniusz nie musi krzyczec, ze jest madry...wystarczy, ze sie odezwie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomnialem dodac ze nie pisze tego wszystkiego bo mam kompleksy:D:D:D ale nie jestem przyzwyczajony aby pisac jak niektorzy np: -nzywam sie tak i tak - pochodze ze znanej rodziny szlacheckie -skonczylem studia na prestizowym ZAGRANICZNYM uniwertsytecie(notabene czesne tam kosztowalo 50000$) -jestem super inteligentny(a) -jestem super piekny(a) -i jestem super SKROMNY(A) a i jeszcze niektorzy dodaje jetem dyrektorem(ka) i mam taki a taki samochod ludzie troche mniej wpadania w samoozachwyt wkasna osoba by sie przydalo i polowa problemow by sie skonczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa
masz racje:) ale bardziej drazni mnie granie skromenj, takiej co to nie wie po co zyje. takie zaklamanie, bo wie ze skromnosc jest w modzie, cecha pozadana to taka gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×