Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

black velvet

sama w tak piękny wieczór

Polecane posty

Sama bo..bo nieszczęsliwie zakochana..w sumie z wzajemnością ale z problemami. razem nie bedziemy i tak :( i on daleko... kto ten wieczór też spędza samotne? Moze ktoś ma ochotę na konwersację? Wszystko jest takie smutne i przygnębiające:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spędzam go sama:(. Też nie mogę być z miłością mojego życia, bo wypisała się z 11-letniego związku i 7-letniego małżeństwa. Nie mam wielu znajomych, zaglądam tu i uczę się żyć z własną samotnością, a nie miałam jeszcze okazji, mam dopiero 26-lat i nigdy nie byłam sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żuczku--> przykro mi:( Mam nadzieję, zę jesczze nzajdziemy swoje prawdziwe miłosci.. ja nie mogę być z NIM bo facet jest 17 lat starszy. Moze nie tyle ja nie mogę, co on...chociaż wolny, to jednak.. :o i teraz mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wieczor
???? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ale uśmiechnij się. Ja powoli zaczynam się uśmiechać. Na razie do lustra, bo niestety nie widziałam świata poza mężem, więc znajomych mam jak na lekarstwo:). Ale jak widać szukam, szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór już przecież blisko.. Tak, to duża różnica...I masz rację, ze miłość nie wybiera. wiele bym oddała za to, żeby móc z nim teraz być..a jestem tu gdzie jestem:o Co Żuczku planujesz na dziś? Nudę przy kompie? ja tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, ze tak się potoczyło..ale tak bywa:O Mnie też się marzy jakaś miła knajpka i miłe towarzystwo..a skąd jesteś? ja płd-wschód Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
zuczkumruczku-3 may sie...jestem z toba.ja bym z toba wyszla na piwko ale pewnie nie jestes z olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak głupio spędzać po raz pierwszy samotnie weekend. Chętnie bym się do kogoś uśmiechnęła, a z natury jestem uśmiechnięta i porozmawiała ot tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj..ruszyłabym się gdzieś..ale brak pomysłów:( chyba za coś się wezmę. sama nie wiem..na zmartwienia ponoć najlepsza praca..nie ma co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
oj,daleko.... kurde,glowa do gory-kup butelke winka,posiedz przed komputerem i poczytaj niektore posty z kafe-usmiac sie mozna-moze poprawi ci to humor.. jutro wydaj troche kaski na nowe ubrania i fajne olejki do kapieli-..do zastosowania po zakupach..idz do fryzjera...staraj sie myslec pozytywnie,wiem ze bedzie ciezko..ale napewno nie jestes sama...masz przyjaciol,rodzicow,nas. bedzie kurna dobrze,nie ma innej cholernej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
a jak odszedl to jego strata..musisz myslec tylko i wylacznie w takich kategoriach...dupek i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
zajrze do was pozniej bo wlasnie moj 9 miesieczny synus wstal-i jedno wam powiem,lepiej byc sama niz trwac w przerypanym zwiazku jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 24
Dziewczyny do sklepu po winko i już bedzie weselej a na kafe zawsze pogadac można, trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
bede tu pozniej..i tez mam buteleczke czerwonego..fajnie by bylo gdybyscie tu byly.. moze umowimy sie na konkretna godzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli to do mnie dociera, walczyłam o naszą miłość 8 miesięcy, nie widząc, że taka walka w pojedynkę i tak musi zakończyć się klęską. Teraz powoli, z dnia na dzień, mogę zaczerpnąć więcej powietrza, już nie płaczę, wręcz przeciwnie powoli uśmiecham się do siebie i swego życia, bo kto przewidziałby taki scenariusz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 24
Ja mam piwko ale chyba może byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 24
Żuczekmruczek - i tak trzymac, nie ma co rąk załamywac, najgorsze już za tobą teraz tylko może byc piękniej, tylko musisz w to uwierzyc i bardzo chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×