Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna monia pomocy

pomozcie mi prosze co mam zrobic

Polecane posty

Gość smutna monia pomocy

jestem bardzo zakochana w facecie ... bylismy razem na studniowce ... jednak tuz przed impreza znalazl sobie dziewczyne ... mimo tego przez 9 miesiecy zatruwa mi glowe robi jakies nadzieje gdy spotyakmy sie czasem ... najpierw chcial kumpelstwa jednak po czasie sam mi przyznal racje ze nie bedziemy kumplami bo przy mnie odkreca mu sie srubka .. zawsze gdy razem jestemy obcalowuje mnie przytula itp... ostatnio powiedzial nawet czy mozna kochan dwie osoby bo on tak chyba ma .. jest z tamta dziewczyna ona ma 25 lat on 27 ja 20 mowi mi ze jest mu z nia dobrze ze dawno nie mial takiej dziewczyny ze ona jest w porzadku ... i nie moze jej w ten sposob skrzywdzic ... ze ja zostawi... mi tlumaczy ze ide na studia i zwiazek miedzy nami ni ema sensu bo zawsze sie zdradza itp poza tym zgania na roznice wieku ... jednak z drugiej str mowi ze gdyby jej nie bylo to nawet sekundy by sie nie zastanawial tylko bylby ze mna ... ostatnio fakt faktem byl troche podpity ale to go nie tlumaczy siedzielismy sobie razem i powiedzial ze awet gdyby ona tu weszla to mialby to gdzies bo jest mu ze mna dobrze... wiem ze jest za nia i zalezy mu .. ale ja tkwie w tym chorym ukladzie juz 9 miesiecy i jest mi bardzo zle :( ja cierpie bo go kocham wiec kazde jego slowo jest dla mnie nadzieja .. wiem ze z nim nie bede ale gdy mowie zeby sie do mnie nie odzywal wyzywa mnie od egoistki i mowi ze nie mysle o tym co on czuje ... i ze takie cos nie wchodzi w gre ze i tak mnie bedzie meczyl itd ... ale ja juz mam dosc co mam zrobic ?? to jest wszystko chore jakas patologia i ja jestem w tym wszystkim w najgorszym polozeniu :( ratunku mam zerwac kontakt ?? co mam robic :( czego on chce ode mnie ten koles ?? powiedzialam mu ze sex nie wchodzi w gre jesli na to liczy .. a on ciagle swoje .. jest o mnie zazdrosny itd .. po co mi zatruwa glowe jesli wie ze ze mna nie bedzie i przyjazni tez z tego nie bedzie bo to niemozliwe jesli sie kleimy do siebie :( help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
To co powiem moze bedzie smutne ale mysle ze czas powiedzieć ... albo Ja albo Ona! W przeciwnym wypadku bedziesz odskocznią i zawsze na drugim miejscu :O ..... juz za te 9 mcy kopnął bym go w doope.. no ale to jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to **
i egoista.... ściemnia dwie laski, bo mu tak wygodniej, młoda jesteś, daj sobie z nim spokój.... jak to się mówi "pół światu tego kwiatu"....zasługujesz na kogoś lepszego.... zerwij kontakt jak najszybciej.... im prędzej to zrobisz, tym prędzej otrząśniesz się z tej chorej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxx
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vulgaris
uciekaj od niego jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
zostaw go! ten facet to kawał skur....na. bawi sie Toba i nią. wie co do niego czujesz i wykorzystuje to! uciekaj dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×