Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michachasia

A ja szukam już dwa lata /

Polecane posty

Gość michachasia

Szukam pracy już 2 lata... I nic... W moim zawodzie pracy nie ma. Wyjechać za granicę nie mogę, a znów PL nie mogę znaleźć etatu. Albo za duże umiejętności, albo za małe, albo brak doświadczenia. Tyko gdzie ja miałam to doświadczenie zdobyć, skoro od czasu ukończenia edukacji szukam pracy i w większości słyszę ten sam tekst: brak doświadczenia?????????!!! A jaknie to, to pozostałe (umiejętności, etc...) :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solera
moj maz nie mial pracy krocej 5 miesiecy i znalazl ja dzieki nowennie do sw Jozefa, ktory jest opiekunem i rodziny i finansow. Odmawial az do skutku chyba kilka razy. Jesli jestes katoliczka to do dziela. Prace dostaniesz!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machachasia
Jestem. Nie pomaga :/ I nie tylko ja się modlę o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forget me not
a jakie masz wykształcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michachasia
Wyższe medyczne. Ale nie jestem pielęgniarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
jakbyś była związana z ratownictwem medycznym...i miała dobrą kondycję...to możesz starać się o przyjęcię do Straży Pożarnej ale pewnie nie ma etatów...bo przecież trzeba coś robić z tymi co pokończyli szkoły pożarnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaa
wiem, ja skończyłam socjologię, wiec mam trochę (tak mi się wydaje) większe pole do popisu i też nie moge nic znaleźć... Ty musisz mieć juz typowo pod swoje stanowisko, a mnie najchetniej rzuciliby w papierki,ale tego też nie mają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia80
O, to ja też długo szukam. Skończyłam fizjoterapię (studium). Co z tego, że miałam praktyki, staż w szpitalu, skoro nikt mi tego nie uznaje za doświadczenie. Tylko zmarnowałam prawie trzy lata, bo w zawodzie nie pracuję. A szkoda. Ciekawskaaaa, mam koleżnakę po socjologii-pracuje w sekretariacie jakiejś prywatnej szkoły. Była jedną z najlepszych na roku. Też nie mogła długo nic znaleźć. W końcu wzięła co jest, bo za coś żyć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia80
Naga prawda-co to za aparatura medyczna? Możesz coś więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia80
A w jakim mieście szukasz ludzi do pracy? Bo mam koleżankę po studium, która niestety nie ma etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja troche mniej mimo to..
hm postanowilam sie odezwac.. ja jestem po polonistyce i chocby dzis dostalam odpowiedz odmowna bo nie mam doswiadczenia - kolko sie zamyka: nie chcą mnie bo nie mam doswiadczenia a nie mam doswiadczenia bo mnie nie chca bez dosaiwdczenia.. przeciez to jest chore!!!!!! Państwo powinno zapewnic jakas "ochrone" dla takich osob jak my! skonczylam studia z bardzo dobrym wynikiem ale kogo to obchodzi? taka fryzjerka predzej znajdzie prace i to z wiekszymi zarobkami niz ktos kto kilka lat studiowal... wkurwia mnie to strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czuję się
jak odpad... Też szukam pracy długi czas. Mam tylko studium, bo na studia mnie nie stać. Nie mogę podjąć ciężkiej pracy, ze względu na stan zdrowia (RZS-łagodny przebieg, ale wysiłek fizyczny nie wskazany). Czuję się okropnie. Zyć z czegoś trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi
mnie, kiedy w tym kraju zacznie się doceniać młodych ludzi jako pracownikó. Przecież to onie zapracują na na nasze emerytury. A co będzie jak wyjadą wszyscy??? Może wtedy ktoś się obudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooojjjejku
michasia, a dlaczego nie możesz za granicę wyjechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja
jak szukalem pracy, to dawalem ofiary duchom. Prace mam fajna. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badana
Aparat INTROSPEKT już jest w Polsce we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×