Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Rybnik! ciekawy gorset. A nie boisz sie, ze suknia bedzie za rok za mala albo za duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona skad wiesz ze ciekawy gorset??? Nie boje sie bo jeszcze tydzien przed weselem mam przymiarke i w razie czego gdybym przytyla lub schudla wtedy beda mi ja poprawiac wiec jestem spokojna. Nie mialam innego wyjscia bo juz nie pojedziemy do Polski dopiero przed samym weselem (tydzien przed)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) mam teraz problemy z netem, bo wlasnie jestesmy w trakcie przeprowadzki i korzystam tylko jak jestem u rodzicow. mam nadzieje ze w ciagu najblizszych dwoch tygodni ju sie wprowadzimy :-) wczoraj oficjalnie klepnelismy sale, podpisalismy umowe i na tereaz chcemy jeszcze zalatwic zespol i fotografa a pozniej troche spokoju. mam nadzieje ze uda nam sie tez porozumiec co do kosciola na slub bo mamy z tym jak narazie maly problem :D tak sobie czytam topic i chyba ja mam nakpozniej slub z nas wszystkich, dlatego jeszcze sie za sukienkami nie rozgladam ale juz tez sie troche nie moge doczekac :-) ok, uciekam chwilowo :) pzdr "-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa przebiegla ok teraz wszystko zalezy od Urzedu pracy gdyz ubiegam sie o staz apsolwecki na UW jutro ide na posredniak i sie wszyzstkiego dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest super suknia wybrana jutro jade zawieżć sobie zaliczke 200zł i suknia bedzie się szyć od grudnia :) hm jka znajde podobną gdzieś na necie to zostawie link ale musze uważać bo moje szczęście też tu czasem zagląda :) Fajnie tak obeszłyśmy pare salonów ale nic tak mi nie wpadło w oko jak ta co wybrałam bedzie w całości z bolerkiem z koronki, kryształowa biel mam nadzieje że uda mi się schudnąć jeszcze troszke heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Zabusiu a gdzie robisz wesele? ja jestem z chrzanowa i rozgladam sie miedzyinnymi tez za salami w sosnowcu:) jsli mozesz to podaj tez odrazu stronke internetowa:) My za 3 tyg juz bedziemy w Polsce i bedziemy sie konkretnie za wszystkim rozgladac i zalatwiac :) Zakrecona a jak wy zalatwiac bedziecie te sprawy koscielne itp wiesz chodzi mi o nauki i takie tam bo tez z tego co pisalas jestescie za granica... A jest jeszcze jeden problem brak bierzmowania yh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Przepraszam za zmiane nicku zareczona:) upsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, Zabusia - szukajcie linkow :) bardzom ciekawa... Zonqa - trzymam kciuki Gosia - dzis kontaktowalam sie z Twoim kamerzysta - tzn z tym, ktorego filmy mi wysylalas - zobaczymy, co z tego wyjdzie - czekam na probki poczta. Wyslalam tez maila do jeszcze jednych z wawy, tylko nie znam ceny, bo nie mieli takich info na stronce. A ja w piatek rano wyjezdzam :) w koooncu :) wprawdzie tylko do wtorku lub srody - w zaleznosci od tego ile zaleglosci w pracy tu zostawie - ale zawsze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem spac. Nelaa!!! Nauki mozemy zrobic w Opolu-trwaja 3 dni po pare godzin i sa zawsze na weekend. Lub mozemy zrobic za granica w Niemczech lub dostarczyc tylko zaswiadczenie.Moja siostra w kosciele powiedziala, ze ona nie potrzebuje wiedziec co i jak.Ona tylko potrzebuje papierek i ja nie obchodzi czy ktos sobie zalatwil od tak. Nawet nam to zasugerowala, ze po co mamy przyjezdzac. Iza, bo w necie jest strona z Kariny.Dlatego wiem, bo ogladalam te Twoje modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia i inne dziewczyny gratuluje wam zdania egzaminu. A te ktore nie zdaly nie marwtcie sie poprawicie-glowka do gory. Gosiaczek -spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe !!! Mnie nie bylo przez chwilka chwil bo bylam na urlopie ale teraz staram sie byc na bierzaco z wami. zonqa -milego pobytu w Zakopanym. nelaaaa-witaj posrod nas ....gdzie mieszkasz za granica? cafka obraczki ladne. Wize ze nasza lista sie rozsrasta ale fajnie duzo wesel bedzie w 2008 roku. Nella ja tez mieszkam zagranica i prawie wszystko zalatwilam przez internet ,telefonicznie itp.napewno dasz rade. Co do kucharek to nie wiem ale mozesz sie zapytac ? gosiaczek sukienka ladna . Babitek mam nadzieje ze twoje kolano juz lepsze. delfinus 13 witaj ...wydaje mi sie ze sala kamerzysta,fotograf ,zespol no i auto jezeli chcecie jakies fajne trzeba zalatwic wczesniej no i wizyta u ksiedza. nusiaaa o kurcze ale dobrze ze nie dalas sie wyrolowac z tej sali .... Zabusia zycze powodzenia w sosnowcu. cafka na trzymanie kciukow za prace jest za pozno ale mam nadzieje ze poszlo ci swietnie. summer witaj posrod nas. Witam mialam troche czasu i w koncu poczytalam wszystkie zaleglosci. Zareczona musze wejsc na stronke Kariny i zobaczyc bo szczerze to juz nie pamietam w koncu jaka sukienke wybralam, Ja dopiero dzis po poludniu ide na chwilke do pracy wiec mam spokoj.czekam wlasnie na meza ktory wroci z pracy . no u nas jakos dzis zachmurzone,wlasnie ogladam zdjecia z urlopu . Zycze wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam moja sukienke dziewczyny ktore chca zobaczyc musza wejsc na stronke :http://www.karina.net.pl/ pozniej wejsc na kolekcje exclusive i tam poszukac Dalajla pozniej na romatic i tam poszukac Gina ...i to jest cala moja sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam przyjęcie w winiarni u renadrda tam jest sala na ok 50 osób, ale oni mają też restauracje EMPIR w centrum sosnowca. Dzieki za gratulacje Dziś sie zorientowałam że do ślubu równy rok hmm bo dziś 19 lipiec hehehe zapłaciłam zaliczke na suknie więc mam ją już zaklepaną tylko nie moge takiej na necie znależć żeby link wkleić :) Niestety chyba z kamerzysty zrezygnujemy nie ma nic ciekawego a ceny takie że głowa boili :/ Jest podobna do tej jak classic trzeba wejść w kolekcje i w classic taka z koronkowymi ramiączkami tylko dół bedzie jednolity bez rozwarstwieć i ztakiego dziwnego lekko gniecionego materiału http://www.karina.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo.Bo z tego co ja pamietam to mial 1000zl. Szczerze powiedziawszy to my tez kamerzysty nie bedziemy miec ze wzgledow finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Rybnik w Anglii:) Tez witam was wszystkie :) Pisalam juz jakies 3 stronki wczesniej:) Nie mam niestety stalego dostepu do internetu by czesto pisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja musialam zrobic format komputera . Tamten kamerzysta co go chcielismy zarzyczyl sobie 1300 ale mamy kamerzyste od fotografa nie ma on stronki int.ale jak bylismy w Polsce bylismy zobaczyc kasete i bylismy BARDZO ZADOWOLENI nawet nie pomyslalam ze bedzie taka piekna ta kaseta i koszt 750 zl to jest roznica. Zareczona sukienka ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, pisze zegnajaco :) jutro uciekam do wtorku lub srody - zobaczymy. Iza, Zareczona - sukienki bardzo fajne, ja sie nad swoja caly czas zastanawiam - bede na pewno szyla, ale ciagle wymyslam jakies zmiany, wiec moj pomysl jeszcze musi podojrzewac :) trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale topik jakby stoi w miejscu. w koncu trzeba wybaczyc sa wakcje i powyjezdzaly dziewczyny. ale witam nowo przybyle :). ostanio bylam troche zabiegana a to praca a to mialam gosci z nad morza na tydzien. a dzis 20 lipiec :) i kojena rocznica jak jestesz moim misiem 6 lat i miesiac a do slubu pozostalo rowne 11 miesiecy :) pozdrawiam was wszytski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Ale tutaj cichutko. Babitek 3maj sie kochana i jak wrocisz odezwij sie do nas.... Glupolek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Ja wlasnie niedawno wrocilam z pracy teraz odpoczywam . Zareczona a co do Twojego pytania !\"Dziewczyny wiecie moze jak mam dodac nasz temat do moich tematow na forum\"niestety nie wiem jak ci pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny! topic coś stoi w miejscu, ale wiadomo wakacje wyjazdy ;) jesli chodzi o dodanie tematu to na koncu kazdego tematu jest taki plusik i trzeba go nacisnąć i wtedy wam sie doda dany temat do Waszych... ale goraco, oby sie ta pogoda utrzymała jak najdłuzej! :) Suknie ładne, ja byłam z moim M. oglądać ;) ale nie było nawet takiego kroju który by mi sie podobał wiec napewno nie bedzie widział sukni przed slubem :) popytałąm o pare rzeczy jak to jest z szyciem i takie tam pierdołki, ale nie zamawiam jeszcze bo wydaje mi sie ze dla mnie zdecydowanie jest to za wczesnie, sama dokładnie nie wiem czego chce wiec, wole poczekać ;) byłam w jednym salonie i pani była naprawde profesjonalna, doradziła ze jesli nie mam sprecyzowanej sukni to ona moze poskładac z roznych sukni i w godzine zrobic szkic sukni dobrac materiały itd. dziewczyny mozecie sie smiac ale ja nei wiedziałam ze w takich salonach musi byc az taki profesjonalizm ;) tak u mnie wszystko stoi w miejscu... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo haloooooooo :) sama do siebie mam pisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny byłam dziś w salonie Karina i WYBRAŁAM SUKNIĘ!!!! w przyszłym tygodniu jadę z siostrą żeby mnie obejrzała i oceniła mnie w niej!Ja czułam się fantastycznie no i dostałabym na nią 30 %rabatu :-) jestem przeszczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek czy to jest ta suknia która pokazywałaś? masz wiecej fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie będzie inna już wklejam stronkę http://www.karina.net.pl/ trzeba wejść w exclusive i tam znaleźć suknia nazywa się Dalajla Jejku tak się cieszę a z drugiej strony zastanawiam się czy to nie za wxcześnie no ale 800 zł mniej ta suknia teraz kosztuje a 800 stówek drogą nie chodzi prawda?co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×