Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja ewlasnie z pracy wrocilam...no my mamy sale zespol i kucharki zalatwione reszte w pazdzierniku bedziemy zalatwiac:) po weselu brata od narzeczonego:) wam to pewnie na leniuchowaniu niedziele uplynela u mnie jutro tak bedzie:D mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie a przede wszytsim nowo przybyle;) ja ostanio nie masz czasu siedziec przy komputerze.od kiedy pracuje tylko praca praca i praca i kazda wolna chwile spedzam z moim miskiem :) u mnie przygotowania do slubu stoja w miejscu to co bylo najwazniejsze mam zalatwione. choc ostatnio myslimy nad zmiana sali bo powiekszyla nam sie liczba gosci ale zobaczymy jak to bedzie .24 sierpnia idziemy na wesele mojego przyslego szwagra juz nie moge sie doczekac a w piatek na 5 urodziny mojej chrzesniaczki. sierpnien to miesiac samych wydatow. jutro poniedzialek i znowu do pracy. pogoda tez jest super pada i pada i deszcze zapowiadaja :( pozdrawiam was kochane i wpisujecie sie na lste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86-------------------------- fajnie ze sie tutaj udzielasz, mamy ta sama date wiec bedzie razniej :-) czyli ze macie sale osobno i kucharki spoza tej sali tak?? my juz wybralismy menu za 210 zl/os w tym napoje, wszystkie alkohole i ciasta bez ograniczen (alko i napoje firmowe, porzadne nie jakies tam byle co :-) ). to moze i sporo ale przynajmniej mamy mniej jezdzenia i wszystko w jednym miejscu. glupolek-------------------------------- u nas byl taki dosc ciezki finansowo czerwiec :-( dwe wesela, w tym na jednym bylam swiadkiem, remont mieszkania w najwyzszej fazie, a jeszcze wypadla naprawa auta M. bagatela 1ooo zl :-) . teraz powoli dochodzimy do siebie :-) czy zastanawialyscie sie (albo moze slyszalyscie) jak jakos grzecznie i taktownie zalatwic zeby goscie nie przynosili prezentow rzecowych tylko kase? nie liczymy na wielkie sumy ale po prostu nic nam nie jest potrzebne bo wlsnie sie urzadzilismy a co z tym potem zrobic...? z tych samych powodow odpada lista prezentow. myslelismy o jakims tekscie na zaproszeniu ale zupelnie nie mam pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer fajnie ze ta sama data no my tak chcielismy osobno sale osobno kucharki :) kucharki sprawdzone wiec wiem ze super gotuja niczego na stolach przy nich nie brakuje bo wiem ze sa i takie ze jedzonko kradna zamiast na stoly ale te sa pewne...:) sala nowiutka w czerwcu pierwsze wesele sie odbylo jak ja zobaczylam zauroczylam sie nia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer tak w ogole tez sie zastanawiam jak to z kwestia prezentow bo wolelelibysmy rowniez pieniazki zamiast prezentow...wolimy sobie w swoim guscie cos urzadzic niz dostac cos co bedzie lezalo i nie przyda sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was z poranna kawa :-) u mnie pogoda taka ze tylko sie schowac pod koldra ... niestety trzeba wyjsc jednak ;-( imili ------------------------------------- dokladnie tak samo chcemy z tymi pieniedzmi. cos sie wymysli, tylko musi byc taktownie. a ci co sie maja poczuc dotknieci i tak nas obgadaja niestety... my tez ogladalismy wczesniej nowa sale, mnie sie nawet baardzo podobala ale moj M. stwierdzil, ze jest malo klimatyczna przez to ze taka nowa i wybralismy cos innego. no i teraz powoli odkrywam uroki tego naszego miejsca. najwazniejsze to ze goscie beda mieli troche przestrzeni ale znowu w granicach rozsadku :-) ok, uciekam teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz gdzies o tym pisalysmy ale wkleje wam wierszyki :) I Wierszyk A ze czesto tak sie zdarza prezent lubi sie powtarzać. By uniknąć tej udreki to pieniądze daj do reki. NARZECZENI II Wierszyk Goście nasi kochani, my już w domu wszystko mamy, chcecie nam cos podarować dajcie śwince sie radować . NARZECZENI III Wierszyk Ryżu prosze nie żałować, ani grosza, sypać na nas - - uzbieramy z tego posag!! IV Wierszyk Pragnąc Przełamać Tradycje Stare By Nie Mieć Na Przykład żelazek Pare I Zaoszczedzić Przemiłym Gościom łamania Głów Nad Prezentów Mnogością Podpowiadamy: Mile Widziany I Bardzo Wygodny Bedzie Bilecik Ze Znakiem Wodnym Narzeczeni V Wierszyk Prezent to jest zawsze kłopot, Czy ma zegar być , czy robot? By nie pisać długich książek młodzi proszą o pieniążek. VI Wierszyk Abyście wiele sie nie głowili i oblicz miłych swych nie skrzywili gdy zobaczycie żelazek pare lepsze pieniążki - dajcie nam wiare Gościom nisko sie kłaniamy, Na wesele zapraszamy, Bedą tańce, pląsy, bale i jedzenia stosy całe. Wiec sie Nasi Mili stawcie, O prezenty sie nie martwcie, By nie stawiać ich na stercie, Niechaj zmieszczą sie w kopercie. Na wesele przybywajcie o prezenty sie nie martwcie, by nie składac je na stercie niechaj zmieszcza sie w kopercie DROGI GOŚCIU WESELNIKU!!! Jeśli w serca swego darze prezent chcesz dać młodej parze my podpowiedź małą mamy do niej właśnie zachęcamy. Pani Młoda i Pan Młody dla gości i własnej wygody proszą prezentów nie kupować lecz pieniążkiem obdarować, by na szczęście męża, żony każdy był zadowolony. Ku naszej radosci prosimy Dzanownych Gosci, zaoszczedzcie nam dzwigania i paczek transportowania, do koperty wloz banknocik. o rozwiazesz ten klopocik lekko bedzie w samolocie no i bedzie po klopocie Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym będzie bilecik ze znakiem wodnym Dzien dobry wszystkim :) ale sie dzis zkle czuje jakos w glowie mi sie kreci i nie mam sily wstac mam nadzieje ze mi to przejdzie., milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kilka: Goscie nasi ukochani My juz w domu wszystko mamy Chcecie nam cos podarowac Dajcie swince sie radowac. A ze czesto tak sie zdarza Prezent lubi sie powtarzac By uniknac te udreki To pieniadze daj do reki. Szanowci goscie jak sami wiecie Nic tak nie cieszy na calym swiecie Jak dzwiek dukatow w skorzanej kiesie Wiec niech nam nikt prezentow nie niesie Pragnac przelamac tradycje stare By nie miec np.zelazek pare I zaoszczedzic przemilym gosciom Lamania glowy nad pomyslow mnogoscia Podpowiadamy Mile widzianym i bardzo wygodnym Bedzie bilecik,ze znakiem wodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny wklejam linka z wierszykami http://wesele.plock.pl/slub-8.html Summer eh minęłyśmy sie z kawą ;) Głupolek fajnie ze sie odezwałaś, ah jak ja bym sobie poszłą na weselicho :) u mnie pogoda do bani, pada i pada, pogoda = humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja to sie dzisiaj wyspalam wstalamo 11 eh odespalam chyba wczorajszy dzien ktory w pracy spedzilam:) .. no jak chcesz summer moge wkleic zdjecia sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik - samochód mi się podoba bardzo - ale ja chyba z oszczędności pominę ten piękny bukiet na masce!!Myślałam o wstęgach białych ale teraz widząc te gwiazdy to myślę, że warto je dodać. A propo wierszyków - to z jednej strony chciałabym pieniążki a z drugiej strony jednak krępuję się napisać , któryś z tych wierszy (choć są nawet taktowne).Zastanawiam się czy nie dać sobie spokój i zostawić los swojemu biegowi - a ostatnio przecież żadko się daje jednak prezenty:) przynajmniej w moich stronach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych wierszykow ...to juz zalezy od kazdej z was osobno . my juz w domu wszystko mamy to trudno zeby ktos nam przyniosl mikrofalowke itp.a druga rzecza ja tego przeciez pozniej nie zabiore i tak bede pisac ten wierszyk. Fajnie rowniez otrzymac prezenty ,,,ale wiekszosc chyba tak daje pieniadze bo u nas tak przewaznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70ba700ad31afafe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97ba982189ecb03a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/199b954838bc55c1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4aedaaa887b43139.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/421ddd91c4b458a5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d6768f35222a405.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ab2175e30d21469.html to jest pare zdjec naszej sali niemam wszystkich i nie sa profesjonalne gdyz robila je kkuzynka ktora byla tam na weselu dwa tygodnei temu:) alejest fajy pokoik dla nowożeńców :D .. klimatyzacja itd..maja jeszcze robic w tym roku podobno jak wlascicielka mowila dwa pokoiki dla dzieci jakby byly zmeczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje cafka:) ... powiem ci ze to byla pierwsza do ktorej pojechalam i podpisalam od razu umowe:) niestety jezdzilam z tesciami bo narzeczony w norwegii :) ale widzial zdjecia:) i mu sie podoba bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bylismy tylko w jednej!! i wiedzielismy ze to bedzie Ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to juz tesciowa sie smiala ze nie ktorzy po pare mniesiecy szukaja czegos a ja od razu...ale ja ja mialam wczesniej upatrzona wystarczylo pojechac i zamowic:) chociaz musialam jechac 280 km zeby ja zamowic ale oplacalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie jestem tak zdecydowana co do sukni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suknie mam upatrzona ale to jeszcze sporo czasu wiec moze mi sie odmieni chociaz jestem zdecydowana narazie na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladna sukienka, wlasnie dzwonilam do kwiaciarni zapytac sie jak wczesniej trzeba zamawiac bukiet slubny i strojenie samochodu powiedziala ze tydzien przed wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou wszystkim ja ostatnio umarlam. rozlozylo mnie na lopatki, nie bylam w stanie wstac z lozka, juz nie pamietam ile lat tak nie chorowalam. dzis jest juz chyba troche lepiej, choc zuzycie chusteczek jest wciaz podobnie wysokie ;) Lista na 2008 faktycznie strasznie sie rozrosla :) fajnie :) Gosiaczku, chyba podpiszemy umowe z tym kamerzysta do ktorego dalas mi namiary :) bardzo tani i plytki ktore przyslal wydawaly sie byc przyzwoite - mialam troche zastrzezen, ale mam nadzieje, ze takie detale da sie ustalic - ze chcialabym tak a nie tak... Summer - jesli chodzi o kase (my tez wolimy pieniadze), mysle, ze blizszym osobom sie mowi - bo zwykle pytaja, a dla dalszych (ogolnie dla wszystkich) trzeba po prostu napisac ktorys z wierszykow - jak beda chcieli, to i tak obgadaja :) Jesli chodzi o koszt Twojej sali - 210pln/os - to chyba troche drozej, niz u nas - my placimy 160pln/os tylko bez alkoholu, z alkoholem wyjdzie ok 190pln/os. Napoje, owoce i ciasta mamy tez bez ograniczen (5 smakow sokow, woda gaz i niegaz., cola fanta, sprite, kawa i herbata). I w menu 5 dan cieplych i chyba 12 przystawek. Iza - mi sie podoba tak przystrojone autko http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1cb1e3c844e4b755.html - nasze autko bedzie wprawdzie jasne - srebrny metalik, wiec moze inny kolor kwiatow - zobaczymy, ale cos w tym stylu.. Imili - bardzo ladna sala - wydaje sie bardzo jasna i przestronna. My z sala tez sie szybko wyrobilismy - mielismy poumawiane na 1 dzien spotkania w 3 czy 4 salach, do \'naszej\' pojechalismy na poczatku i juz wiedzielismy, ze to bedzie ta, ale reszte zobaczylismy \'dla formalnosci\', tydzien pozniej pojechalam z zaliczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek wracaj szybciutko do zdrowia :) Ladnie rowniez postrojenia auta ....my tez mamy kolor srebny :) Ja juz troche sie lepiej czuje :) troche mi przeszlo po miecie he. Milego dnia ale u nas zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Iza :) Ty tez! :) u nas tez zimno i leje - dobrze, ze siedze w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×