Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

pierwszy raz o czymś takim słyszę:)myślałam,że obowązują dwie wersje:1.zaproszenie na sam ślub i 2.zaproszenie na ślub+wesele,ale żeby na wesele i to nie od początku...można się zawsze czegoś nowego dowiedzieć na forum:)moim skromnym zdaniem to taki zaskakujący pomysł.bo przecież najważniejszy jest ślub,a tu zaproszenie tylko na wesele?a jak te osoby będą też być na ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest u was u nas wlasnie tak jest ze najblizsi sasiedzi zawsze sa zapraszani tylko na muzyke tzn np.od godziny 16 :) i wtedy zaczynaja od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie spotkałam z takim zwyczajem.ale to wszystko zależy od miejsca,gdzie się mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak:)ja może zaproszę znajomych do Kościoła,na wesele tylko rodzinę bliziutką-rodzeństwo rodziców i moich kuzynów.nie mam więc problemów:)przy dużej liczbie gości pewnie więcej zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Madi - ja planuje za sukienke zaplacic ok 1500pln. Za wesele placa wszyscy - czesc Adriana rodzice, czesc moja mama, czesc my. W sumie bedzie kosztowalo sporo ponad 30 tys, wiec jest co dzielic ;) A ja mam obecnie 27 lat, biorac slub bede miala piekne 28 :) a Adr 29 :) Nusiaa, kochana - ja tez nie mierzylam zadnej sukienki jeszcze :) a do slubu zostalo mi (bagatela) 8 miesiecy z hakiem :) A co do dzieci - to zalezy od umowy z sala, sa sale w ktorych za dzieci sie nie placi w ogole, my placimy za dzieci do 3 lat zero, a do 9 chyba lat polowe. Iza - u mnie jest typowo :) zaprasza sie albo na sam slub albo na slub i wesele, wtedy nie wpisuje sie godziny wesela, bo zaklada sie, ze goscie przyjda juz na slub i prosto stamtad zostana dostarczeni na wesele :) A gosci bedzie ok 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka dyskusja:D ja dopiero z pracy wrocilam..dziewczynki nie wiecie jak to jest z pismem z USC o tym ze nie ma przeciwskazan do slubu kon. ile przed slubem trzeba je zalatwic i czy moge sama po nie pojsc bo jak juz pisalam moj luby w norwegii eh ..i czy trzeba je miec juz jak sie ustala w kosciele co i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego to ja nie wiem :) ale wydaje mi sie ze jezeli przedzwonisz do USC i sie ich zapytasz powinni cie poinformowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! :) a u mnie jest tak ze jak bedziemy rozdawac zaproszenia to do kosciola i na wesele razem, a Ci co chca isc tylko na slub zawsze moga przyjsc!! czyli np. jakies kolezanki sasiedzi itp. ;) Rybnik a gdzie masz wesele? bo ja znam biały dom :) a co do płacenie u mnie jest tak ze z mojej strony płaca rodzice i ja sama tez zbieram, a Misiek sam zbiera i rodzice cos mu doloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nowych dziewczyn :) my tutaj \"starsze\" wysylalysmy sobie fotki wiec co o tym myslicie? jestescie chetne zeby sobie przesłąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dzieci to ja bede zapraszac z dziecmi nie ma ich duzo ;) a nie wypada np. nie zaprosic dzieci kuzynki (4-14), a np. moja chrześniaczke tak (5lat) jesli zdecyduja sie bez to ok, chociaz moja kolezanka która zapraszam z mezem sama pwoiedziala mi ze wybraliby sie na wesele bez córeczki (2lata) zeby sie pobawiac, wiec to zalezy od gosci, bo ja osobiscie tez bym nie wziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdybym miala male dziecko :) wzielabym je do kosciola i na sale troche a ok.16 napewno je bym zawiozla do rodzicow lub do kogos kto by sie nim zajmowal(choc wiem ze napewno bylo by mi trudno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja u tej mojej kuzynki tez byłam na weselu jako mały szkrab, wiec nie wypada mi powiedziec zeby dzieci nie brali, ja poprostu patrze w ten sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka wyslalam ci moje aktualne zdjecie bo troche sie zmienialam tak mi wszyscy mowia ...ze okulary i nowa fryzura zmienia czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ładne zdjęcie :) fajna ta bluzeczka tunika :) a fryzurka tez fajna, masz teraz jednolity kolor wlosow widze... ja tam wole byc blondynka ;) no a kobieta zmienną jest i powinna sie zmieniac! po części dla swojego Mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wi wysylaja do was zdjatka ale tylko trzy :) wiele szukania tych lepszych choc wiadomo przez profesjonalistow nie wykonywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie cafka teraz mam 3 kolory wlosow tzn dol mam czarny a gora mam blond (ale taki miedziany i fiolet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba nie dowidze ;) ale ładne zdjecie tak czy tak... Imili ładna z was para :) zaraz wysle moja fotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×