Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej u mmnie piękny dzień sie zapowiada słonko świeci aż nie chce sie w pracy siedzić :) ja dziś przedostatni dzień w starej pracy po długim weekendzie już do nowej :) Wczoraj spisaliśmy dokumentyw USC i ide je po weekendzie zanieść do kościoła :) Pani sie śmiała że juz prawie małżeństwo :) U nas nikt nic nie czyta oprócz księdza hehe bo ślub trwa ok 35 z mszą jest kilka tego dnia zaczynają się już o 14 i tak co godzinke a w przerwach podpisuje sie dokumenty na zachrystii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo przy porannej kawce :) Wczoraj lusterko zbiłam (przy okazji kalecząc sobie łapę) zobaczymy jak to wpłynie na nasze szczęście małżeńskie ;) Co do oprawy muzycznej ślubu- to nam łatwiej byłoby załatwic gitary (akustyczne, elektryki, basowe- do wyboru) niż skrzypaczkę. Ciekawe jakby wyszedł taki rockowy ślub (hmmmm a może czarna sukienka...? ) :) Świadkowej powiedziałam, że slub na 99% przełożony na wiosnę, a ona stwierdziła, ze w takim razie zrobi nam z swoim ojcem (a moim chrzestnym) obstawę- taka nasza rodzinna tradycja- przed samochodem z PM jadą sobie motocykliści :) Mój ojciec się do pomysłu dołączył (no bo jak to? Na wesele własnej córki ma samochodem jechać?!) wiec będziemy mieli 3 "ochroniarzy" (ciekawe jak ta moja swiadkowa się przebierze......w kiecy i szpilkach chyba na motor nie wsiądzie...? ale ponoć to nie problem, już ona to wszystko zorganizuje :) ) Oj, będzie się działo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Babitku -Gdzie sie podziewasz-Czekamy na zdjecia ? Sorki ze sie nie odzywalam ale nie mialam zbytnio czasu ...przez caly weekend mielismy gosci ....bylismy wNiedziele w Holandi ...Bo byl upal jak w lato wczoraj praca a dzisiaj mam troszke luzu przed praca wiec postanowilam was odwiedzic :) Nowe zdjecia sa w naszej klasie lub na naszej stronce internetowej na roku 2008 . A po za tym wszystko dobrze ...teraz wszyscy mowia ze juz tak malo czasu zostalo a mnie jak narazie stres nie bierze ...wydaje mi sie ze dla nas to tylko taki w sumie nie obowiazek ale kolej rzeczy wsumie jestesmy juz po slubie i razem mieszkamy napewno stres maja wiekszy te osoby ktore nie mieszkaja razem i nie s apo slubie cywilnym ....Tak mi sie wydaje.Pozdrowienia dla was wszystkich.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) a c ja mam powiedziec-amy dziecko przed slubem-chociaz ostatnio usłyszałam ze grzechem smiertelnym jedt nie chodzenie do kościoła!!! pytanko mam co zakładacie jak nie zakładacie welonu???????????????????? mozecie wkleić linki???????????????? Babitku:):):)pani Babitku:P:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważam 2 opcje- albo w/w kapelusz, albo kwiaty (storczyki, róże....generalnie trwałe kwiaty) można je popsikać trochę lakierem przy robieniu fryzury (dłużej się będą trzymać) ale i tak trzeba mieć kilka w zapasie. Widziałam też rozetki- takie wkładane \"za ucho\" cuś całkiem fajne, można też kupić stroik z sztucznych kwaitów (trwalsze, ale mniej mi sie podobają) Z linkami to gorzej....nie zapisuję sobie zdjęć bo jeszcze nie trafiłam na nic co odpowiadałoby mi w 100%. Na stronie alviny valenty (tej z sukienkami) modelki mają kwiaty we włosach- można coś podpatrzeć np: http://www.alvinavalenta.com/alv/display_dress.php?imageno=9708&multimatch=x http://www.alvinavalenta.com/alv_bm/display_dress.php?imageno=9775&multimatch=x http://www.alvinavalenta.com/alv_bm/display_dress.php?imageno=9732&multimatch=x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA ZASYPIAM NA KLAWIATURZE HEHE A GDZIE TAM DO 16 :/ CHCE DO DOMKU DO MOJEGO KOTKA SIE PRZYTULIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA BEDE MIEC DIADEM I WELON Z LAMóWKą :) DELIKATNIE UPęTE WłOSY TAKI KOK Z PASEMEK POUPINANYCH :) dZIśKI WAIKIKI ZA MEILA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA BEDE MIEC DIADEM I WELON Z LAMóWKą :) DELIKATNIE UPęTE WłOSY TAKI KOK Z PASEMEK POUPINANYCH :) dZIśKI WAIKIKI ZA MEILA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem pomaranczowo
Zabusi mozesz pisac malymi literami! Duze litery oznaczaja krzyk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaa
welon z lamowka to najwieksza wiocha jaka mozna sobie wyobrazic:o masz okragla pulchna twarz, wiec diadem tez nie pasuje, czemu nie poradzisz sie stylistki tylko popelnisz koszmarny blad z wygladem na wlasnym slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :) Stara mężatka ;) postanowiła do Was nagryzmolić troszkę :) Myślałam, że Babitek się odezwie a tu liiiiiiiiiipa :) To nic, poczekamy jeszcze :) Byłam dziś na zakupach, bo jutro w nocy wyjeżdżamy do Niemiec więc musiałam się zaopatrzyć w brakujące produkty :D . Jedziemy do Tomka siostry na tydzień. Mieszka ona niedaleko Dortmundu. Przy okazji naszego wyjazdu siostra z mężem ochrzczą swojego synka. Tomek jest chrzestnym, więc wiadomo - nie dosć, że wyjazd kosztuje to i jeszcze prezent na chrzciny... :) Oczywiście ja musialam się tym zając bo wedle mojego męża - po diabła jakieś prezenty :) Młody na już 3 latka więc cięzko mi było coś wymyślić :) Kupiłam medalik złoty i księgę baśni. Medalik dam Kasi a mały niech się książką cieszy :) No i pamiątkę chrztu. Z tym było mnóstwo problemów, bo w zasadzie większość ma na pierwszej stronie bobasa w beciku, hihiihihi. No ale szukałam z uporem maniaka no i wreszcie znalazłam :) Wyjeżdżamy z 30 na 1 o 4.00 nad ranem :) Nawet mapę Niemiec mój mężulek kupił :D Zabusia ja też miałam welon z lamówką, chociaż planowałam bez lamówki. Ale jak przymierzyłam to jakaś taka \"niewykończona\" byłam :D tym razem pomaranczowo a co Ty się czepiasz???????? Niech zabusia pisze jak chce, nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia ooooooooo Ty jedna zauważyłas, ze maila ode mnie dostałaś ;-) też myślałam nad diademem i welonem, ale boje sie że to juz troche za duzo będzie, bo mam zdobną górę sukni... ja mam prosty welon wykończony na dole żyłką, tak jak dół sukni ;-) Pomarańczowy kolor to dopiero bezguście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaa
spytajcie kogokolwiek- welon z lamowka to WIOCHA i bezguscie totalne. od razu widac kto jaki ma gust i poziom po tym, jak sie "wystroil" na wlasny slub. zabusia swoje wazy i powinna miec skromna prosta sukienke i rozpuszczone wlosy, do tego ewentualnie kwiat, zeby nie podkreslac okraglej twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaa
to zabusia ma problem bo chce sie oszpecic na wlasne zyczenie, wiec doradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakoś nie doczytałam, żeby pisała - uaaaaaaaa pomóż - prawda?????? a tak w ogóle to wkurzasz mnie, więc płyń stąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaaaaaaaa
wkurza cie, bo tez mialas welon z lamowka?:D trudno, stalo sie, ale czemu zabusia tez ma miec cos, co jest zawsze przez stylistki mody slubnej oceniane jako bezguscie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ua czy jakoś -nowe wcielenie dejzi? Czy jakaś pochodna? darianko- teraz zauważyłam, że zdjęcia dotarły (net mi muli trochę...a ja ślepa i stara chyba jestem) Widać, że byliście szczęśliwi tego dnia- życzę Wam, żebyście z taką czułością patrzyli na siebie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wkurza????????????????? TAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Jestem totalnym bezguściem :D:D:D:D:D:D I przez ten welon jestem mężatką nieszczęśliwą , hihihihihi.... Ależ Ty głupia jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często można go spotkać- zwykły welon, na brzegu obszyty białą tasiemką- właśnie lamówką. Nie jestem zwolenniczką welonów i dla mnie to wszystko jedno czy obszyty czy nie- jak komuś ładnie to czemu nie? Jedyne czego nie lubię to rękawiczki na jeden palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko skoro już "rozmawiamy" o wyglądzie to gratuluję sukni. Pasowała do Ciebie i nie była "standardowo-śnieżno-biała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×