Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witajcie z rana naszczescie dzis piatek, bo jak by był czwartek albo jeszcze gorzej sroda to chyba bym nie przezyła tego... :( mowie Wam maskara!!!!! i do tego jeszcze pada Waikiki no i jka?? pewnie teraz leczy kaca!! :D ja wczoraj gadalam z kolezanka, ktora bronila sie u kogo innego 1 lipca i mowi ze mieli luzik - czyli u nas byly tylko takie jaja!! Jutro idziemy na weselicho :) a w poniedzialek z rana jedziemy na nasza podroz poposlubna, (zakopnae) wracamy w czwartek i w piatek jedziemy do stolicy :) wracamy w poniedzialek i cale szczescie ze we wtotrek mam jeszcze wolne to sobie odpoczne :) Jak tam ansze ciezarówki się czuja? Imilii szczesliwa z mezem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie nie boli, kaca nie mam, bo wczoraj lajtowo było - tylko szampan ;) zaczynaiśmy o 17 wchodziłam jako 4 osoba z pracy 5 z obrony 5, tylko na dyplomie 4,5 bo średnia mi troche zanizyła ale jest cudownie :D ;) ze szkoły wyszłam dopiero po 21, jak juz sie wszyscy obronili, bo musiałam zaczekać i zabrać wiadro, które przytargałam dla żywotności kwiatków i tace od ciepłego jedzenia, które musze dzisiaj oddac do restauracji. W ogóle czuje sie jak organizatorka wczorajszej imprezy - bo tyyyyyyyyle załatwiałam ale było super! atmosfera przyjazna i sympatyczna, faceci w komisji równi, na koniec nam powiedzieli, ze możemy teraz kazać mężom mówić do siebie Pani magister, ale musimy pamietac, że od Pani pani magister równiez sie więcej wymaga, musi mieć juz doświadczenie! oczywiście w kontekście łóżkowym -świntuchy jedne!!!!!!!! a po obronie pojachałam z mężem do jego siostry, bo przyjechali całą rodzinką ze szkocji... więc już na kompa nie wchodziłam :) Yza dzięki za kopniaka, tego od Wojtusia to poczułam w kosciach bo pewnie by mi nieźle zasadził ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no kolejna pani mgr ;) gratulacje 🌼 a wymaganiom...cóż należy sprostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z yzulką;) wymaganiom trzeba sprostać;);P Pani MGR -gratulacje:)!!!!🌼 kiedy opijamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje :) ja Wam moge już polać!!! szampana?? kieliszek dla każdej :) czy wolicie winko?? no chyba nie wóde?? ;) ale dla ciężarówek mam inne paliwko - soczek ananasowy albo bananowy - pyyyysiaaaaaaa a jak sie napijecie to zagłosujcie proszę!!!!!!!! http://herbataipodroze.pl/pokaz/szukaj/foto/1795

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki gratulacje :) u nas dalej nic boli mnie brzuch jak na @ i tyle a tak wogóle to raczej umowy mi nie przedłużą ale mam ich gdzies ważne że m zmienia prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dzieki powiem wam ze już nie daje rady a mała nie chce wyjść tylko sie przeciąga a ja puchne masakra hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja na chwilke:)... Oj szczesliwa gagtko ze z mezem juz szczesliwa:) eh ale okropne to lekarstwo na te moje opuchniete nogi co mi przepisala doktorka :/ i masakra prawie 60 zl za nie dalam..no ale nie wazne moze przynajmniej opuchlizna zejdzie.. WAIKIKI GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 mozesz polac:D ale wody ewentualnie nestea brzoskwiniowa:) pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce dla ochłody bo padnę zaraz...... wykąpałam synka, wyprałam siebie, czekam na małża - ma mi kanapki z McDonalds przywieźć...jakoś się zachciało ;) jutro pobudka o 6...bo mam fryzjera o 7....kumpela czesze mnie, siostrę, mamę i bratowa, a o 11:30 musi być w domu i jeszcze 3 głowy do zrobienia..... mam nadzieję ze się wytańczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzula-podziwiam Cię ja bym nie wstała o 6 do fryzjera:P wolałabym sama się uczesać nie mam tyle zaparcia :) idę spać jutro albo w niedzielę do Gdyni zobaczyć żaglowce i może koncert i pokaz sztucznych ogni w poniedziałek na koncert w Brzeźnie na plaży:) w czwartek jadę na wekend nad morze do Łeby, trochę pracy gospelowej i zakończone koncertem,ale będzie też ognisko i czas na leniuchowanie ,poza próbami:) tak mi się zapowiadają najbliższe dni,a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) podziwiaj mnie jeszcze bardziej...wstałam po 4 :P przez tą duchotę spać nie mogę....i tak sobie leżałam i się 5 zrobiła, stwierdziłam ze nie ma sensu iść spać... tj. jak ja się raz wybudzę to potem mam problemy z zaśnięciem. mam nadzieję ze jakoś dotrwam do rana...ślub jest o 14:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz mój wielki podziw dla mnie to nierealna godz na fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja tam spac moglam :) ledwo sie obudzilam przed 9 !! Ale w miedzyczasie obudzily mnie 2 pielgrzymki. Ja mam dzis slub o 15 ale jak wyjde o 14:50 z domu to bedzie ok!! A do fryzjera tez nie ide - wyprostuje wlosy w domu :) Moje plany na ten tydzien - to wyjazdy :) wroce dopiero w poniedzialek :) a w srode do roboty :) Ciekawe jak tam Darianka?? Fajnie by było jak by bliżniaki miała :) Zabusia nie rozumiemiem czemu nie przedłuza Ci umowy jestes kobieta w ciazy i jestes chroniona - przynjamniej na umowie o prace, a po porodzie mozeszs pokojnie isc na macierzynski. Waikiki gratulejszyn :) [kwiatek} dla Pani MGR od Pani MGR pamietaj teraz maz moze Ci po bułki latac :) Ja tez mam na dyplomie 4,5 ale i wiem tylko ze z pracy mam 5 ale nam tylko powiedzieli ocene z pracy i jaka bedziemy mieli na dyplomie!! Lecem bo duzo roboty jeszcze mam :) Trzymajcie sie :) Yzulka i zebysmy jutro kaca nie miały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka umowe mam do dnia porodu przedłużoną i koniec macierzyński bede miała płatny przez ZUS no i bede szukać pracy trudno sie mówi taka to firma ciesze sie ze m z niej tez ucieka :) nbo za te pieniądze to szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka :) no no bez kaca...dobrej zabawy :) mnie czesała kumpela w domu u mojej siostry, potem pojechałam do kosmetyczki-ślicznie maluje. :) no i jestem śliczna.... a co do bliźniaków...około tyg. temu dowiedziałam się ze znajoma jest w ciąży bliźniaczej...kilka dni później jeden płód się wchłonął, a potem straciła drugi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja ciagle w dwupaku eh maly sie nie spieszy...nic na niego nie dziala hehe nawet tatus:P./// Yzula zycze udanej zabawy na weselu..:) bo na wesele idziesz tak? ja dobrze zrozumialam.. Ja dzisiaj i w ogole odkad maz w domu to spac nie umiem i 5.30 juz nie spie o 6 wysylam po bulki swieze meza hehe a co jak jest trzeba korzystac:)... Oj pamietam szlam na jedno wesele to tez musialam jakos o 5.30 wstac bo na 7 mialam fryzjera ale musialam dojechac 30 km wiec wiadomo trzeba wczesniej..:) Oki uciekam papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie byłam wczoraj w nocy w Gdyni:)Żaglowce piękny widok,robią wrażenie:) a pokaz sztucznych ogni śliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatka89
powiem Wam ze bywało lepiej :) na szczescie jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili jak tam mały wychodzi czy nie bo moja Zuzka strasznie uparta i nie słucha hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te gagatki z 89 to ja :) powiem Wam ze na taka ilośc alkoholu jaka wczoraj wypilam i w ogole sie nie opilam to ten dzisiejszy kac był strasznie nie fair!!! Strasznie strasznie!! Wesele było w miare ok :) strasznie duzo znajomych moich było :) My juz prawie spakowani choc moj małż przy pakowniu nie kiwnął palcem!! ani ani Jutro rano wyruszamy w nasza podroz popopo slubną :) milego tygodnia Wam życzę \")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz wyjezdzamy ;) zyczcie nam dobrej pogody :) jak dobrze wstac rano i nie miec kaca :) mam nadzieje ze jak przyjade to juz niektore sie wypakuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przyszlam zobaczyc jak tam mamuski czy dzieci przyszly na swiat nie mam czasu bo mam gosci z Anglii ale widze ze odpoczywacie i koszstacie z pogody. imili moze juz urodziła dzis a moze i nie. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja po weselu, poprawinach, poprawinach poprawin i jeszcze dziś imprezka ;) mam siniaki, starte stopy, zakwasy....ale sie wybawiłam super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×