Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość T.T.

Zakochałam się?!

Polecane posty

Dokładnie , dzisiaj mało kto kieruje się sercem,sumieniem czy rozumem. Ale Kocham Cie , ufam , wierz mi, to wszyscy potrafia wypowiedzieć szkoda tylko że nie znają prawdziwej wartości tych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DIRISHA, NOhope, GRASO >>>>> respect dla Was - a myślałem, że takich kobiet już nie ma...... :) do T.T. - opamiętaj się .....zanim za późno będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graso
ja jestem 100% kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graso
Nohope a o jakiej przyjaźni mówimy? :) ciekawa jestem, gdzie jest założycielka topiku, T.T.? Ciekawe czy tu jeszcze cos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jakiej :) bez obaw mam na myśli \'koleżeństwo\" jedynie, bo widze że racjonalnie podchodzisz do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seak up....
Ciesz się chwilą. Po 2 latach zycia z Nim ...swiat znowu stanie sie szary.... Współoczuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jestem dobra matka bo cale zycie podporzadkowala dzieciom\" no to nie jestes dobra matka idiotka, nie masz wlasnego zycia i na dodatek niezly z Ciebei Qrwiszon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graso
Staram sie rozsadnie podchodzic do życia , to prawda. Szkoda, że podobnie nie robił moj facet, i nie docenił tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liquid dzięki;) niestety troche rozumiem założycielkę topiku, nie jestem w stanie jej potępić, ale to co obi jest cholernie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie zle i glupie o tym ze niedojrzale emocjonalnie to chyba nie musze wspominac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOhope, jestes facet, napisz co czyłbys na miejscu jej męża jak chcesz oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak on do tego podszedlby wiec wypowiadam sie za siebie ale jak wiadomo ludzie różnią się od siebie. Po pierwsze nie zaufałbym juz nigdy w zyciu ! Czułbym ogromny żal że nie powiedziała mi o tym kiedy to wszystko zaczynało sie i rozmowa mogłaby to zmienić. Nie zrozumiałbym ( i nie rozumiem ) nigdy jak można mówic \"Kocham Cie\" \'kochać się\" , a jednocześnie myśleć o innym, dla mnie to już nie jest miłość - kiedy kogoś kochasz , widzisz tylko te osobe zadnej innej , to dla niej budzisz się , dla niej zasypiasz , każdą wolna chwile chcesz z nia spędzać - tutaj tego nie zauważyłem. Dla mnie bylby to koniec biorąc jeszcze pod uwagę że są dzieci ... nie zdradza się tylko meża ale je również ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A autorce tematu przydałaby sie jednodniowa zamiana miejsc z mężem , może wtedy zrozumiałaby co robi !!! a z tego co widze jakiejkolwiek poprawy nie stwierdzono... wprost przeciwnie wszystko ma sie ku gorszemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graso
Pewni T.T. juz tu nie zajrzy! Pewnie przespała sie już ztym kolesiem, bo tak się napaliła, że wszystko to co miała postawiła dla tej jednej fizycznej uciechy, brzydze sie takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze twoj maz, on to czuje, ze cos jest nie tak... napisal ci wiersz, chce walczyc... tylko, wyglada na to, ze ty postawilas juz krzyzyk... przespisz sie z dentysta i minie, jemu tez sie znudzisz, tak jak jego zona... taki facet co chce walczyc ,to skarb... zamienic skarb i dzieci na romans z dentysta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja Wyrocznia
Glupia K.... !!!! Kara Cie Spotka !!!! Bilans Zycia musi wyjsc na 0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapamietaj ........................... !!!! Zdradzilas swoje Dzieci i Meza !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.T.
jestem, dzieki za opieprz... podzialal... skonczylam wszystko, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy:) ale podziękujesz za poł roku teraz się jeszcze pilnuj (mam nadzieję, że ty tylko dmuchanie na zimne) powodzenia i wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.T.
Wszystkie miałyście rację. Pisze to po latach, to co robiłam to było wielkie góóóowno. Odradzam! To było samooszustwo, a nie jakaś miłość. ale byłam głupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T.T.
Zostawiłam po sobie zgliszcza. Same zgliszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×