Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Zabawa cudzymi uczuciami.

Polecane posty

Gość

Po 4 miesięcznej przerwie,w ubiegłą sobotę odezwał się do mnie facet,bardz dla mnie kiedyś ważny,z którym chciałam być,ale z powodu jego niezdecydowania nigdy nie bylam.Zmienił numer telefonu i napisał do mnie.Pytał co umnie,jak mi się wiedzie,w niedzielę ubiegłą zaproponował,że pomoże mi zmienić pracę, na pracę w firmie ,w której on pracuje.Byłam powściągliwa,bo pamiętałam,że 2 razy mnie już zranił,a wiedział,żę wiele dlas mnie znaczy.W środę dostałam głupiutkiego smsa o aniołach,z których jednym niby jestem ja ,wierszyk mówi,że jeżeli ta osoba odpisze,tzn,że go lubi i spotka go niespodzianka od osoby,którą kocha .Odpisałam,bo się prawię rozpuściłam nad wierszem,wczeniej podziękowałam za pamięc i pomoc w zmianie pracy,ale,że nie.N wszystkie smsy odpisywałam zaraz.Wczoraj ja pierwsz napisałam do niego i poprosiłam jednak o adres firmy,w której pracuje-i CISZA,ZERO ODPOWIEDZI.Sms doszedł,dostałam raport.Powiedzcie jak tak można bawić się cudzym kosztem.Spróbować domagać się wyjaśnień(mogę tylko przez sms),czy olać sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on kogos ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej
poprostu olej , bo inaczej nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekaj może jeszcze do jutro. Jeśli się nie odezwie, to nie zawracaj sobie nim już głowy. Niektórzy faceci są dziwni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASienieczka
Może Chciał sprawdzić czy czujesz cos do niego.. jesli nie odpisze bo moze akurat brakło mu na karcie.. poczekaj troszke a jak sie nie odezwie to olej nie pisz 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucz się na błędach
jeśli kilka razy Cię już zranił... nie baw się w to. olej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Facet ma 25 lat,nie jest już dzieckiem,myślałam,chciałam wierzyć w to,że się zmienił.Wlaśnie skończyłam ryczeć i przeszłam rozmowę z miom tatą,a póżniej gadałam przez telefon z przyjaciółkami.Wam też dziękuję za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
a moze zostawil gdzies komorke ?np. w samochodzie wylaczyl dzwiek i zapomnial wlaczyc ? to sie zdarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
.mój też mowil, ze zostawil komorke w samochodzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo po prostu przez ostatnie kilka dni nie miał co robić i z nudów zagaił do Ciebie.Może się mu akurat przypomniałaś ...poczuł jakiś sentyment.Różnie to bywa.... Jeśli się odezwie to nie odpowiadaj mu ...Jak będzie mu zalezało odezwie się ponownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona34
nie domagaj sie też wyjasnien na sile...to moze pogorszyc sprawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Angel
czy gdybyś była zakochana i kotakt z ukochaną osobą miałabyć sms-owy, to zostawiłabyś komórkę w samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobno trzeba w miłości brać pod uwaę wszystko.Może się boi odrzucenia-pisałaś o jakimś niezdecydowaniu z jego strony i próbach,może wmieszał się ktoś pomiędzy Was.Poczekaj,ale nie pisz i nie zxamykaj się przed ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×