Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bławatek

dobry dermatolog KRAKÓW ???

Polecane posty

Witam.Poszukuję dobrego,kompetentnego dermatologa z Krakowa.Może możecie kogoś mi polecić? moim problemem jest trądzik .poszukuję lekarza który mnie wyleczy z niego,a nie bedzie zerował tylko na moich pieniądzach i zdrowiu. pomóżcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc na Szwedzkiej jest dobra lekarka , ale nie znam szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie.Szukam dermatologa specjalizującego się w trądziku dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie proponuję kontakt z panią doktor Lidią Rajzer: http://drlidiarajzer.pl/ Ma bardzo duże doświadczenie. Pracuje w przychodnia na ulicy Borkowskiej ( jest to jej prywatna klinika, w której wykonywane są również rózne zabiegi na twarz). Specjalizuje się w trądziu dorosłych. Aktualnie jestem jej pacjentką i mogę tutaj śmialo napisać,że stan mojej cery znacznie się poprawił od czasu od kiedy stosuje przypisaną przez nią terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOVVITKA1
Ja byłam u Pani Aleksandry Szlachcic tutaj masz kontakt http://dermatologholistyczny.pl z pewnymi problemami, wcześniej miałam wizyty u innych lekarzy ale nie potrafili pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałam z usług pani Renaty Budzisz, polecam jak najbardziej dla osób które szukają dobrego specjalistę za normalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z właśnych doświadczeń polecam ci doktor drożniak-konstanty, która przyjmuje w krakowskiej klinice vesuna. mi pomogła uporać się z przebarwieniami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że temat jest nadal aktualny. Ja ostatnio miałam przyjemność być u świetnego dermatologa w SCM estetic, u doktor Joanny Sułowicz. Diagnozę postawiła dopiero po badaniach, terapia w 100% skuteczna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W LK Med w Wiślanych Tarasach jest Świetny dermatolog. Miałam tam usuwane znamie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×