Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mówi sięę

że kobiety nie sa wzrokowcmi ale jednak umięśniony ma być, no nie tak?

Polecane posty

Gość mówi sięę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda79
no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówi sięę
to jak w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma o siebie dbac przede wszystkim. To jakas bzdura, ze kobiety nie sa wzrokowcami, niby dlaczego tak by mialo byc? Dla kobiety rowniez liczy sie atrakcyjny wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znasz bogate kobiety które sa z biednymi facetami, ja nie znasz piekne kobiety ktróre są z brzydalami , ja nie znam bogatych facetów mających biedne dziewczyny znam fotomodeli którzy maja grude i brzydkie dziewczyny wniosek nasuwa sia sam:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda79
niekoniecznie umiesniony dla kazdej kobiety to jest cos innego, no dla mnie na pewno to nie sa miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inngga
to nawet nie umiesnienie, to jest to cos . moj np. jest chudy nawet nie szczupły a nadal jest w nim cos takiego ze nie potrafie sie od noego oderwać , to jego niesamowity charakter , poczucie humoru.to takie poczucie humoru ze jak zartuje to on nigdy nie smieję sie z ludzkich ułomności czy chorób nigdy ! To mi sie w nim strasznie podoba . Potrafi byc dowcipny bo ma abstrakcyjne poczucie humoru, nawet z przedmiotow martych potrafi zrobić zart. jest naprawde chudy ale na zadnego innego bym go nie zamienila :) straznie mnie kocha a ja jego. Wiec to jest to os , takie magoczne i fascynujące u niktórych facetow oprocz tego ma śliczna twarz i ma takie niebiesiutkie oczy z takim magnetycznym spojrzeniem . mmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×