Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość telefonistka

Zadzwonić do chłopaka ?

Polecane posty

Gość telefonistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski piesek
jesli masz darmowe minuty to pewnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZ COS WIĘCEJ
ALLLLE ZADZWONIĆ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośnica z górek
wyślij sms tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egoistka do entej
nie dzwoń, niech on traci kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wake up
Jak masz numer to tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
a jesli chlopak obiecal ze zadzwoni w weekend a nie zrobil tego ja czekam , czekam i nic:( jest za granica i teraz czy wypadadopominac sie zeby zadzwonil? znam go krotko nawet miesiaca nie ma ni jestesmy ze soba ale czuje zaintersowanie moja osoba zreszt ja sama lapie sie na tym ze brakuje mi kntaktu z nim:( czekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoisz mu sms
czesc co u ciebie słychac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
zadzwoń i powiedz a kuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
Albo czym oswietlasz pokoj? gwiazdami czy lampką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
hehe to nie jest smieszne coca cola ja tak nie umiem narzucac sie chyba poczekam az sam sie odezwie moze chociaz smsa napisze bo cos mi sie zdaje ze nie ma odwagi ze mna porozmwiac przez telefon gdyz jest niesmialy sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
zadzwoń i zrób "cmok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
nie bardzo chce sie zdradzac ze swoim uczuciem do niego bo na to troche za wczesnie chyba... pozatym jesli sie odezwe bedzie to znaczylo ,ze nie moge sie doczekac , a on nie ma obowiazku bo nie jestesmy ze soba badz co badz mowil ze zadzwoni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
mam ochote wyslac mu smska ale teraz jaki bylby lepszy taki nautralny czy zapytac poprostu dlaczego nie zadzwonil co lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
zadzwoń przynajmniej nie będziesz żalowała,że nic nie zrobiłaś jest tyle powodów,żeby to zrobić zadzwoń i zapytaj czy jest u niego światło,bo wlasnie u ciebie brak albo czy słyszał o nowej promocji w sieci kom. albo czy nie ma pożyczyć srubokręta,bo poluzowały ci się drzwi w pokoju (chocoaż nie są na śrubki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pytaj go o to...dziewczyno:D Sama mówisz, że nie mial obowiązku....sms zdecydowanie neutralny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
hehe ale wymyslasz nie wiem czy to czyste nabijanie sie ze mnie czy faktycznie moglabym tak napisac:P jesli znowu nie wspomne nic o tym tlefonie to moze pomyslec ze wcale nie zalezy mi na tym zeby zadzwonil a przeciez alezy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
23:56 no fakt. to neutralny:) o tym swiete super, taki z humorem:) i troska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra....to wspomnij o telefonie.....ale mogę się załozyć że odbierze to jako wyrzut:D Z wyrzutami poczekaj......są bezpieczniejsze przy dłuższym stażu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
tzn tak nie mial obowiazku bo dopiero sie poznajemy ale wkoncu sam chcial zadzwonic i nawet pytal czy moze tak wiec narobil mi ochoty i ja teraz czekam jak glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz smsa może ma juz inną, a może mu się twój numer skasował!!!!!!!!!!!! powodzenia!! Napisz jak odpisze lub zadzwoni ale sama nie dzwoń to obciach!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
tzn tak nie mial obowiazku bo dopiero sie poznajemy ale wkoncu sam chcial zadzwonic i nawet pytal czy moze tak wiec narobil mi ochoty i ja teraz czekam jak glupia ---------tak ale jestescie sercem ze soba a nie oficjalnie. to fakytycznie nie mial obowiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
och jeju ja radzę zadzwonić... skoro dopiero się poznajecie,to tel. od Ciebie powinien być miłym elementem dnia pomyśl,że może on w tej chwili mysli tak jak Ty i może czeka,aż zrobisz 1 krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
metys z chile jak mam napisac jak odpisze? zeby odpisal musialabym pierwsza napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko drogie:P:P Tak od razu to on nie musi wiedzieć że ci zależy.....ja bym poczekała na tym etapie znajomości...zresztą zwykle czekałam...potem te przepychanki są już bardziej zaangażowane..jesli zwiedzie...już jako Twój facet/mąż:D Na razie.....nie \"pchałabym się\" z uczuciami.....zresztą...może po prostu nie może zadzwonić...daj mu szanse na podjęcie tej decyzji....SAMODZIELNIE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak bylam mlodsza uwazalam, ze to nietakt dzwonic do faceta, teraz jednak po wielu doswiadczeniach zmianialam zdania. Dzwon, dowiesz sie i duzo zyskasz... Szczerosc to podstawa i rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
do hmm rozumiem ze to byla ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm*
ironia? nie, raczje realne spojrzenie na sprawe:) jesli nie ma oficjalnego zwiaku, w zasadzie nie mozna wymagac tel itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×