Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niki25

czy robiłyście usg dopochwowe...przed podjęciem starań.....

Polecane posty

o dziecko.... pytam poniewaz to podobno wiele wyjasnia czy ma sie podczas dni płodnych owulację...... bo wiele razy sie zdaza ze kobiety sie staraja o dziecko ...i nie wiedza ze nie maja owulacji...wiec chyba lepiej wczesniej zrobic to badanie...a nie zastanawiac sie dlaczego nie moge zajsc w ciaze...choc z reguły na zajscie w ciaze potrzeba kilku mies choc nie zawsze niektore kobity maja szczescie i zachodza odrazu... dziewczyny robiłyscie takie badanie przed podjeciem staran...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda nie staram sie o dziecko ale robilam usg dopochwowe i rzeczywiscie ginekolog moze okreslic czy dochodzi do owulacji. W ogole to jest bardzo dokladne badanie. Na pewno Ci nie zaszkodzi. Życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest badanie
które każda kobieta powinna robić co 1-2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam i dzięki temu ginka wiedziała jak pracują moje jajniki a potam obserwowała jajo dzięki tym badaniom i lekom mam teraz synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do aparatu usg ma podłączoną głowicę więc obraz jest przesyłany do komputera,widać wszystko dokładnie bo sonda doty ka wnętrza i sygnał nie jest tłumiony przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo urodzę
ja nie robiłam. jestem w 8 miesiacu - dzidzia zdrowiutka i wszystko cacy!!!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumka ka ka
polega to na wprowadzeniu tej sondy przez pochwę, to nic nie boli - sonda jest na końcu takiego długiego "drążka". Jest to o wiele dokładniejsze usg niż przez brzuch, dlatego już w 5 tygodniu ciązy np. lekarz może stwiedzić, czy pęcherzyk ciązowy jest we właściwym miejscu, jakiś czas później zobaczyć maleńki zarodek i jego serduszko, no i stwierdzić mniej więcej, czy wsio jest ok. NIe ma czego się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majak 23
mialam robione takie usg bo mialam problemy z zajsciem w ciaze i gin chcial wiedziec czy mam cykle owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×