Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imprezkowa

Kosmetyki z Allegro

Polecane posty

Gość imprezkowa

Dziewczyny, czy kupowałyście kiedykolwiek kosmetyki na Allegro? Szczególnie te z tzw. wyższej półki ( np. Dior, Lancome, Loreal) kuszą śmiesznie niskimi cenami. Coraz częściej zastanawiam się nad tą formą zakupu, konkretnie chodzi mi o błyszczyki do ust w.w. producentów. Czy nie są do podróbki, kosmetyki niepełnowartościowe itp.? Proszę, o radę, czy warto skusić się na rzekomą jakość za niską cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome 12345678
ja ostatnio kupiłam tusz Lancome za śmieszną cenę, żeby sprawdzić, dlaczego jest taki tani. Już wiem dlaczego, to najbardziej syfiasty tusz z jakim się w życiu spotkałam. Nie kupuj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezkowa
Dzięki Lancome za reakcję i radę! Ja słyszałam ,że ludzie kupują te kosmetyki w sklepach bezcłowych (tak to się chyba nazywa) i niby dlatego sprzedają w Polsce tak tanio,ale co to by miało za sens...Wystarczy, żeby sprzedawali 20 PLN taniej niż w drogerii i ludzie, by się i tak skusili! Ty kupiłaś tusz, a ja myślałam o błyszczyku! Aż strach pomyśleć, że był np. używany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważam..................
że nie należy kupować kosmetyków na allegro - to na pewno są bezczelne podróby, tak samo perfumy, te ceny mówią za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama kupują na bezcłówce
i owszem jest taniej..... ale bez przesady..... co najwyżej kilkanaście procent.... a jak ktoś chciałby na tym zarobić, to jeszcze musi doliczyć transport, ryzyko na granicy.... bo bezcłowo można kupować tylko na własny użytek przecież..... ceny na poziomie 20zł, wskazują na ewidentną podróbę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezkowa
O perfumach z Allegro też kiedyś myślałam, ale teraz widzę, że zostanę przy starej formie zakupów-----używam od lat tylko kosmetyków Avon i Oriflame i jestem baaaaaaardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malga
od okolo jednego roku robie zakupy na allegro. zaczynalam od bizuterii poprzez odziez, KOSMETYKI ,a ostatnio pokusilam sie o zakup tel. kom. wszystkie zakupy udane. jesli chodzi o kosmetyki to rzucilam sie na najwyzsza polke: dwa podklady chanel, rownierz tej firmy tusz do rzes, pomadki diora , konturowke, cienie do powiek estee lauder, dla kolezanki podklad estee i jeszcze jakies drobiazgi. generalnie kupuje nowe zafoliowane kosmetyki od wiekszych sprzedawcow z pozytywami w opiniach. OCZYWISCIE NIE WIEM CZY TO SA ORGINALY!!!!!!! nigdy nie mam tej pewnosci, ale niczym nie roznia sie od tych kupowanych w firmowych salonach. a bylo mnie stac w zyciu na pare takowych, wiec mam skale porownawcza. przyklad: Double Perfection Compact Chanel kupilam z kaseta na allegro za 122 zl, w perfumerii ok 200zl. specjalnie kupilam na allegro zeby porownac z orginalem kupionym w sephora , potrzebny byl mi inny odcien. NIE STWIERDZAM ZADNEJ ROZNICY !! procz rozkosznej roznicy ceny. nie interesuje sie markowymi kosmetykami za ceny w gran. 50-60zl, nawet na to nie patrze.PERFUMY- pewne podroby wiec nie kupuje. polecam warto spobowac, w razie czego sluze pomoca.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintersowana
Malga, możesz polecić jakichś pewnych sprzedawców>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Oriflame i avon
to zapewniam- nie podróby na allegro :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się
z Oriflame na allegro, bo u konsultantki kupię za tą samą cenę(jak wliczę koszty przesyłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaw1980
Ale u mnie Oriflame i Avon 20% taniej dla wszystkich z Wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyu
jesteś w polsce to dlaczego kurwa kupujesz zagraniczne produkty a nie POLSKIE POTM SIĘ DZIWIĄ ŻE BEZROBOCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi3towa
Ceny kuszą heh. Mam ochote na perfumy, no ale chyba nie zaryzykuje eeeeeeeeeeee tam ;] ;D / pZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezkowa
Serdeczne dzięki za podpowiedzi! Nadal mam mieszane uczucia i jestem bardziej na nie...Wyłożyć tyle kasy i dostać podróbę? Można się zdrowo wku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
czesc dziewczyny. ja wlasnie od niecalego roku handluje na allegro kosmetykami i powiem wam tak: sa sposoby na to by kupic rewelacyjne kosmetyki za grosze-ale oczywiscie nie w polsce-ja tak robie..przywoze je z londynu-kto mieszkal-ten wie ze mozna tam kupic kosmetyki tanio.. przyklad? przywozilam lancome-sculptesse kupione za 6 funtow (36 zl) perfumy celine za 5 funtow podklady true match loreala za 2 funty itd...itd.. naprawde mase rzeczy,firmowych i drogich..versace,lancaster,hr,lancome... I sa to kosmetyki oryginalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem,bo po pierwsze kocham luksusowe kosmetyki i uznaje tylko to co firmowe-ale z drugiej strony moja pasja jest uzywanie tego co firmowe za pospolita cene. TAK WIEC:sprzedajac np.taki lancome sculptesse-wyszczuplajacy zel za 100 zlotych ja i tak na nim zarabiam 3 razy tyle co zaplacilam a klientka ma go za pol ceny. Sa tez internetowe,zagraniczne sklepy w ktorych mozna sie zaopatrywac-jednak trzeba miec dobra karte kredytowa i kogos w uk-bo nie chca przesylac do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunday morning
dziewczyny dam wam dobre rady jesli chodzi o zakupy allegro-sama zaczynalam kupujac tylko kosmetyki i trafialam na podrobki: -Zanim cokolwiek kupicie,np,cienie diora-wejdzcie na oficjalne strony diora i sprawdzcie czy jest taki kolor-tam macie zdjecia produktow-porownajcie ze zdjeciem allegrowicza-pamietajcie ze na oficjalnych stronach sa WSZYSTKIE produkty i niech nikt wam nie powie ze to np.limitowana seria..blablabla -allegrowicz zawsze zrobi,wyrazne,duze zdjecie swojego produktu-bo po podrobkach mozna sie dopatrzec ze sa podrobione. -sprawdzajcie inne produkty danego sprzedawcy-jezeli ktos ma tylko kredki lancome za 2,50,tusze loreala za 11 zl i pudry lancome za 5 to kicha....... mozna miec taniej ale nie 5 razy taniej.polowe taniej jeszcze jest ok. -testery sa wydaje mi sie ok-pod warunkiem ze kosztuja 50 ok,zlotych mniej od perfum w perfumerii,ale jesli ktos ma 100 ml za 50 zlotych-to sobie odpuscie......... -Jesli wam sie jednak zdazy ze kupicie podrobke-nie uzywajcie jej-napiszcie do uczciwego sprzedawcy-ze to jest podrobiony produkt a wy nie chcecia podrobki i zadacie zwrotu pieniedzy+dodatkowe za przesylke-by moc kosmetyk odeslac.KAZDY sprzedawca ktoremu bedzie zalezalo na dalszym sprzedawaniu na allegro-=odda bez szemrania-byle byscie nie zglosily tego do zarzadu allegro-bo go usunal... ZYCZE OWOCNYCH ZAKUPOW.NIECH ZYJA TANIE,ORYGINALNE KOSMETYKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malga
ciesze sie z tak wielu opinii na temat zakupow na allegro ,dziekuje SUNDAY MORNING za uchylenie rabka tajemnicy , bo sama bylam ciekawa : jak to sie moze oplacac? zmartwionemu QWERTYU radze nie martwic sie o bezrobocie w polskim przemysle chemii kosmetycznej, bo ma sie on bardzo dobrze, jest to przodujaca w rozwoju galaz gospodarki, nastawiona na inne produkty,te popularne . a my dyskutujemy o kosmetykach selektywnych i tych ktorych polski przemysl nie oferuje. QWERTYU nie zachowuj sie jak burak!!!!!! dla pani ZAINTERESOWANEJ ,allegrowicze u ktorych robilam zakupy: trapa , katom2 , redo81 , hugboss. mysle ze to pewni sprzedawcy, przynajmniej ja sie nie zawiodlam. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×