Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gęś

Czym wyszorować potwornie SKAMIENIAłY kibel?????

Polecane posty

Gość gęś

Taki stan rzeczy zastaliśmy po przeprowadzce... właściciele chyba nigdy go nie myli. W najbliższych miesiącach remont i wymiana kibla nie wchodzą w grę, więc muszę ten syf jakoś doszorować. Wygląda gorzej niż na dworcu w pipidówie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź 2 butelki octu, zagotuj, kibel opróżnij z wody (końcówkę jeziorka nawet gąbką osącz), wlej wrzący ocet i zostaw na noc. Powinno puścić. W razie potrzeby operację ponowić - ocet nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś
Dzięki farmerka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
polecem fantastyczny płyn Agent...z Biedronki (heh to nie zart) . Polecam zdecydowanie! Używam go od dawna i nie ma okropnych zółtych nacieków na toalecie, których wcześniej nijak nie mogłam się pozbyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
ocet wedlug farmerki - a ja w takim wypadku najpierw delikatnie odlupalam z grubsza - wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
WC Sansed.W płynie,nie kupuj w żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęś
Dziękuję wszystkim za rady :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuuuuzka
Jest jeszcze Palemka Yplon, też dobra, ale nie wiem czy to puści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam czarnego nicka ale...
wypompuj calą wodę i zalej wc sansed. moj kibel lsnil jak nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........trututu.............
WC sansed zdecydowanie (jeśli ma być zastosowany ocet to odradzam- bardziej sprawdzi się rozpuszczony kwasek cytrynowy- ze 4-ry torebki na 6l wody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktos
domestos ten w złotej butli super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEŻŻŻ
heheh CILIT KAMIEN I RDZA polecam wybróbowałąm działa..:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
domestos to raczej do rpzepychania rur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest
poza tym WC sansed jest najtańszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kityyy22
a jak mozna wypompowac wode z wc??? ja też mam taki probrem z tym kamieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciekus
Szmatą trzeba wsadzić i uyżymać jej zawartosć np. do wiaderka i tak do skutku. U nas w muszli kamień miał 1 cm grubości jak się przyprowadziliśmy, najpierw odłupywaliśmy go a potem octem naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia klozet dobra rada
Odkręć rurę od prysznica, wyszoruj z kamienia jedną stronę, następnie włóż drugą do kibla i zacznij intensywnie ssać. Potem przełykaj. Woda zniknie w trymiga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodę wyczerpać ze źródełka można jakimś przechodzonym kubeczkiem plastikowym do zadań specjalnych własnie ;). albo słoikiem do wyrzucenia zaraz. Tę resztkę na dole ściągnąć gąbką...albo i nie, bo te 2 litry octu i tak dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAG
HAGESAN BLEKITNY - ten plyn jest swietny na jakikolwiek kamien.. doslownie go wyzera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosen
A kamień, który znajduje się we wrębach muszli? Tego przecież nie da się zalać octem... Płyny zresztą też po jakimś czasie spływają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
wc sansed - myślałam że w życiu nie doszoruje kibelka i wanny po remoncie. w wannie zostawiałam na noc domestos- i co? i guzik- kamień nadal siedział- co ja sie namęczyłam w tych cholornych oparach szorując szczotką. a wc sansetem zalałam i mu szczena opadla- przygotowałam się do mega szorowania znów w oparach - a tu miła niespodzianka, kamień zaczął odchodzić tak jakby płatami- bez wysiłku i to po 3minutach od zalania. Polecam tym którym nie chce się bawić kwaskami i octami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk środki czystości
Środki tylko profesjonalne takie ze sklepów z wyposażeniem łazienkowym, żaden domestos ani inne cility, chyba że chcecie sobie poniszczyc produkty. Specjaliści w tej branży to do : kabin prysznicowych: starwax, ravak (cleaner), hg (w piance) baterie: hg (błekitny - uwaga super mocny), starwax wanny: starwax (pianka do wanien akrylowych) na pleśń: starwax Sprawdzam je wszystkie u siebie w domu i wierzcie lub nie, ale naprawdę działają. I najważniejsze: STOSUJ ZAWSZE ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ - to są często środki chemiczne więc trzeba uważać, ale są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga szczecin
Ja o środkach dowiedzialam sie w sklepie jak kupowałam kabinę prysznicową i baterie. Poinstruowano mnie jak ich używać i naprawde działają :) Polecam sklep gdzie można trochę ich znaleźć: www.sklep.gejzer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×