Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hardxxx

wyznanie romana

Polecane posty

wlasnie po to ten topik wielbicielki harda laczcie sie :D Dea chyba nie jestes zazdrosna o te inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupy, kupy oponuję kupy, kupy nie żałuję spiuszczam w kiblu raz po raz i się udaję na głaz głaskam głazy niespodzianie na każde pierwsze sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszedł tylko nie mogę za Toba nadążyć:P na erotzycznym czuję się tam niepewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie mnie wystraszyl wie ze ze mna lepiej nie zadzierac Dziewczyny u mnie bedziecie bezpieczne ja was obronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem ,że spełnimy sen Romana:) w Polsce nie ma żadnej fajnej partii....nie można nic wpleść w bukkake:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie mi mignął jakiś sprzęt..... ufff to tylko mój...lustra w domu to taki śmieszny element wystroju:D pani w TVN meteo, u której dykcja nie jest najważniejsza mówiła ,że dziś nie ma być opadów, przynajmniej w moim rejonie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea skad wiedzialas ?? nie dosc ze jestr miekki to jeszcze malutki :o ale sie nie martwie bo pisalas ze nie lubisz duzych jak mi wyslesz fotke to moze w koncu stwardnieje zenia zamknij oczy i otworz buzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda:classic_cool: najgorzej jest jak ci zamkną drzwi przed nosem....wtedy życie boli, w szczególności na wysokości rozporka:P nie przepraszaj tylko prosze o więcej;) wtedy to się cały usztywnię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ale Ty mnie maltreujesz z tym foto a u mnie wlasnie zaczyna kropic wiec chyba design nie jest z mojego rejonu albo pani z meteo sie pomylila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea to wszystko Twoja wina...teraz musze znaleźć drzwi co się w druga stronę zamykają ,żeby wyprostować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mineliśmy się na plaży kłamczuchu:P daj konkretyny namiar to Ciebie nawiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea na jakiej plazy urzedowalas ?? Zenia z otwartymi oczami to juz nie bedzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×