Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooooo

BAKUŁA

Polecane posty

Gość oooooo

widzieliście moze powtórkę programu (Cejrowskiego)z bakuła jak opowiadała ze nie chce (nie chciała) miec dzieci? okropna baba a powod do rozstania z jej męzami (miała4) było to ze zasypiał przed TV. buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakała
Pani Hanka lubi byc kontrowersyjna. Na pewne pytania odpowiada tak by wzbudzic dyskusję. Co do dzieci, to nie każda kobieta pragnie je mieć i jest to jej święte prawo. Jeśli powiedzmy nie widzi kandydata na odpowiedzialnego męża i ojca, a nie czuje się na siłach wychować potomka sam może nie podejmować sie tak trudnego zadania. Jest to decyzja bardziej odpowiedzialna niż skazywanie dziaci na braki w wykształceniu, głód z powodu braku środków materialnych ( i tu zaskocznie przy 6 dzicku w rodzinie żyjacej z zasiłków). Tak, wiem P. Hania nie narzeka na brak środków, ale też na szcęście nikt nie skazuje na karę tych, którzy ograniczaja swój świat do jednej osoby....narazie przynajmniej. Mam wrażenie, że zabraknie forumowiczom niedługo osób i powodów do plotkowania. A Panią Hanię pozdrawiam. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że podzilam Jej podejście do pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i jest ciekawa
ale z tego co widać i słychać w telewizji nie wygląda na taką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam dzieci
Nie przepadam za nią. Uważam, że jest fałszywa, niesympatyczna i robi wszystko, żeby dużo o niej mówiono. Jeśli chodzi o dzieci, to ja też mam swoje lata, a też dzieci mieć nie chcę i nie czuję się przez to gorsza od innych, aczkolwiek są jeszcze ludzie, którzy dziwią się, że ktoś został stworzony do wyższych celów, aniżeli rodzenie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjj
poznałam tą panią i mogę powiedzieć że jest to osoba kontrowersyjna i że nie jest zbyt przyjemna choć bardzo się stara to czuć od niej wredotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSSSSSSSSsss
ludzie nikt wam nie każe rodzic dzieci jezeli tego nie chcecie kazdy wybiera sam jak chce zyc i najwiecej do powiedzienia mają własnie ci co dzieci nie maja lub ich nie chca zeby miec dziecko trzeba do tego dorosnąć, trzeba byc osoba odpowiedzialną i solidną a nie samolubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTO TO BAKUŁA
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziecko. Ale szanuję decyzję tych kobiet , które ich nie chcą mieć. Ale jak ktoś pisze, że został stworzony - cytuję : \"do wyższych celów, aniżeli rodzenie dzieci\" to mnie ogarnia pusty śmiech. Nie ma wiekszego wyzwania niż dobre, mądre wychowanie dziecka. Każdy inny rodzaj działalności ( zawodwoej, społecznej) jest przy tym zadaniu śmiesznie łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakała
do Sssssssss Niby nie potepiasz za nieposiadanie dzieci, a jednoczesnie nazywasz samolubem tych którzy taką decyzję podejmują. Ja sie Ciebie zatem pytam czy ci, którzy dzieci maja z wpadki lub o nie nie dbają dorośli do ich posiadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee..
Ruda, nie uważam, żeby rodzenie dzieci i wychowanie ich na dobrych ludzi było nie wiadomo jakim osoiągnięciem. Dużo zależy od genów, środowiska. Jeśli ktoś jest słaby, podatny na wpływy, to nawet rodzice wykształceni, na poziomie pewnych rzeczyn nie wybiją mu z głowy. Nie można winy za złe wychowanie zwalać na rodziców, można wszystko zwalić na babcię, szkołę, nauczycieli, a nie tylko rodzice są winni. Ja bardziej podziwiam przedsiębiorcę, który nie miał nic, a zyskał wiele; aniżeli przysłowiową Kowalską, która dobrze wychowała dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odwrotnie. Bardziej podziwiam Kowalską za wychowanie dzieci niz Billa Gates\'a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssss
dobrze wychować dzieci to jest osiągnięcie i duże życiowe wyzwanie jezeli ktoś mówi inaczej tzn ze sam dzieci nie ma i nie wie o czym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×