Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chanelka

CHANEL,LOUIS VUITTON!!!

Polecane posty

Gość jestescie smieszni
moje ulubione firmy to Prada, Gucci i Miu Miu (jeśli chodzi o ciuchy i torebki i buty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Gucci - torebki (zlawlaszcza te z kolekcji Toma Forda), Prada kolecja wiosna 2003 no i moja ulubiona Fontana Buty - chyba Prada, Versace i Jil Sander. Od kiedy zobaczylam na wybiegu buty Fendi (FF na koturnie) zachorowalam na nie. Kupilam za 350 Euro , zalozylam raz i nie dalo sie w tym chodzic. Ciuchy - wprawdzie moje ulubione jeansy pochodza z Versace Couture, ale wole jednak amerykanskie firmy (lepiej znosza pranie i suszenie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie smieszni
buty to zdecydowanie Prada albo Gucci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urock
Założcie sobie topik wielbicielek oryginałów bo tutaj dziewczyna zadała konkretne pytanie, gdzie może kupic podróby i otrzymała odpowiedz. Dzieki Bogu, nie wy decydujecie co ludzie maja nosić. he he , tego by tylko brakowało. Myslicie że jak kupicie oryginał to bedziecie Paris Hilton? Jesteście malutkie i żałosne i na takich pragnieniach wielkie firmy robia ogromna kasę bo wiedzą , że wartość realna ich torebki to ok. 25 euro. Ale znaja świetnie psychologię kobiety, mają sztabowców od tego i wiedzą że zawsze znajdzie się rzesza króra bezinteresownie bedzie walczyc i bronić ich kasy i d...Śpią spokojnie. Proponuje postawić w domu ołtarzyk z oryginalną LV i modlić się do niej analizując każdy szczegól i odczepić się od reszty ktora ma prawo nosic to na co ma ochote. Co do syrenki - jezdżenie syrenką jest cholernie trendy ale Ty tego i tak nie zrozumiesz. Ramy Twojego gustu wyznacza jakis idiota ktory w zaciszu wymysla nowe projekty torebek.Żyjesz i świecisz światłem odbitym ponieważ nie masz własnego zdania i bez ich wytycznych byłabys jak dziecko we mgle. Sfora warczących stworzeń, która robi reklamę bogatym firmom i jeszcze do tego dopłaca. Więcej nie bedę się w tym maglu wypowiadać. Zyczę otrzymania od uwielbianych firm ochłapu w postaci chocby naklejki na lodówkę ale prawdopodobnie i na to nie macie co liczyć.Raby pracuja za darmo. Niemniej powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze najwiekszymi
przeciwnikami oryginalow sa ci ktorych na nie nie stac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
podroby mnie obrzydzaja, wole niefirmowa zwyczajna aczkolwiek stylowa torbe, niz podrabiane gowno, ale trudno sie nie zgodzic z Urock w jej ostatnim poscie. Tak jest naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urock
Uuuup, szanuje Twoje zdanie i rozumiem że podróby moga komus nie odpowiadać. Wkurzyło mnie co innego - bezmiar pogardy do człowieka, takie bezinteresowne okrucieństwo panienek, które sikaja na widok Paris Hilton i myslą że za 1,5 tysiąca kupią sobie prawo do traktowania innych jak kupy g... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
Urock--> i znow trudno sie z toba nie zgodzic. Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi
Aż mnie tu krew zalewa jak te bzdury czytam!!! Apel do wszytskich zawistnych, antypodróbkowych panienie - walnijcie się w te puste główki! Sama mam zamiar kupić taką torebeczke i mam was w nosie! Wydam na nią kupe kasy! Niestey tak sie słkada, że nie ma 3 tysiączków na oryginał, ale nawet podróba jest tak droga, że nie stać na nią biednej studentki. Będę ją nosić z podniesioną głową bo jest po prostu ładna i odkładam na nią już długi czas. W innych krajach, w których produkuje się repliki ich noszenie nie jest czymś nadzwyczajnym. Dobra replika kosztująca 200 - 400 zł naprawdę nie różni się wiele od oryginału. I śmiać mi sie chce jak paniusie gadają głupoty "że to widać na pierwszy rzut oka". Hhahaha a widzialyście chociaz raz na oczy oryginał?! Pawnie, że widząc młodą dziewczynę na ulicy z torebką LV mo zna się domyslać, że to podróba bo w Polsce niewielu ludzi po prostu stać na oryginał! Ale są jeszcze ciuchy z drugiej ręki, ciotki za granicą itp. Poza tym halooooo!!::: którą z was tak naprawdę stać na kupienie torebki za 400zł, nawet jesli jest to podróbka!!!??? Tak więc zawisten panienki, które po prostu nie mają tyle odwagi, żeby zaryzykować i kupić sobie taką torebeczkę - zajmijcie się swiomi sprawami, ciuchami (oczywiściw szystkimi oryginalnymi) i odbijcie na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urock
Amber - dałam im popalic i pomknely warczec i ziać jadem na inne topiki.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio zamożna
Niestety, nie każdego stać na torbę za 20.000, ciekawe jakby tym Paniusiom zabrakło nagle tych pieniędzy co by zrobiły - wyły by baranim głosem a może by zaczęły kraść na "oryginały" czy co? Torby za 90 USD nie są oryginałami ale są jak na te pieniądze bardzo ładnie wykonane, poza tym czy kupujący podróbkę zależy żeby ktoś go oceniał czy ma podróbkę czy oryginał? Bezsensu, takie rozumowanie świadczy o wodzie sodowej uderzonej do głowy, przypominam, ciekawe co zrobi jedna z drugą jak kasy zabraknie np raptownie - różnie to w życiu bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie nie stac na orginal
ale NIGDY w zyciu nie zakupilabym podroby!!! dla mnie to zalosne i tyle i wszystkie argumenty przeciwko nim zostaly juz to napisane i ja sie pod nimi podpisuje wole miec torebke ze skory ladnie wykonana firmy "zwyklej jakiesj tam" niz "tania" podrobe!!to jest zalosne i nie uwierze ze nie kupujecie tych podrob po to zeby szpanowac ze stac Was na orginal nie uwierze poprostu:P i wiem wiem wiem ze Was nie interesuje niczyje zdanie bo i tak wierzycie ze wygladacie superasnie w tych swoich podrobach za cale 200 zeta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asala
Posiadam kilka fajnych rzeczy chanel,gucci,dior,versace, dolce Gabbana,Louis Vuitton... Torebki,portfele,buciki,okulary,kostiumy kąpielowe, perfumy,apaszki itp. Zapraszam do obejrzenia zdjęć : http://asala-shop.webpark.pl asala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablabella
Jeżeli kogoś na coś nie stac po prostu nie kupuje...stara zasada...ale oczywiście, nie moge patrzec jak nazwane przez was "panienki" kupują coś byle by miec firmowe i sie pokazywac w tym....rozumiem że chcą miec pewnie z bardzo dobrego materiału...i używac np. te torebki, bluzki i spodnie bardzo duługo. Lecz czy moda szybko sie nie zmienia i czy co pól roku trzeba kupic nowa kolekcje?? A ci co wykonuja te rzeczy pewnie się z wszystkich tych śmieją licząc na ich naiwnosc :) ponieważ sami robią to za małe pieniadze a sprzedają za wielkie tys...(oczywiście moją wypowiedzia nie chce nikogo obrazic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaras
Mam do sprzedania torbe LV speedy 30 ;]]] gdyby ktos byl zainteresowany ---> junglesista@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelik
Witam!!! Mam do sprzedania 2 torebki wieczorowe chanel- 150zł i jedną dużą torbę Luis Vuitton- cena 250 zł. Wykonane profesionalnie, praktycznie niczym nie różnice się od oryginału. Zdjęcia znajdują się w podanym linku: http://grono.net/users/?gruid=1830204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarolinaa
Witam, mam do sprzedania kuferek LV, używany okazyjnie, w rewelacyjnym stanie, ze wzgledu na to, że był kilka razy używany sprzedam za 200zł. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdajecie sobie sprawe z tego ze kupowanie podróbek jest karalne? produkowanie podróbek to KRADZIEZ kupujecie podroby bo chcecie byc tredny i jazzy a sloma z butow wam wychodzi. nawet za bardzo mala kase mozna sie swietnie ubrac i nie mam na mysli kupowania podrobek. \"Paniusie\"? To wy jestescie jak paniusie. Normalne dziewczyny kupisa oryginalne rzeczy tanszych firm a nie beda sie na sile lansowac. dziewczyna w spodniach z reportera (hehe) i torebce chanel czy LV wyglada przekomicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno. nie stac mnie na torebki za 3 tys zł i mimo ze mi sie podobaja nie kupie sobie podrobki. i smieszy mnei jeszcze bardziej zbieranie kasy przez pol roku a droga torebke i zaciskanie pasa pozniej, odmawianie sobie innych przyjemnosci zeby zaszpanowac kasa przed znajomymi i droga rzecza. pewnie bedziecie sie bronic ze to nie chodzi o to tylko o to ze wam sie podobaja modele. modele maja tez podobne inne firmy. takie panienki kojarza mi sie z tlenionymi blondynami czarnymi od solarium i dlugimi obrzydliwymi tipsami lecacymi na kase. nikim wiecej dla mnei i pewnie dla wielu innych dzieczyn jak i facetow ne jestes nikim wiecej! hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber_
Ale elokwentna wypowiedź... pfff Gul ci skacze czy jak? Dobrze trochę popuścić żółci co? Każdy nosi to co chce i tyle... Pozdrawiam sfrustrowaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna452
W życiu nie kupiłabym podróbki. Jest tyle pięknych niemarkowych torebek pozwalających wyrazić swój styl, że nie trzeba aspirować do czegoś, na co w danym momencie nie ma kasy. Kupowanie podrób to paserka, a ci, którzy z pełną świadmością kupują replikę popadają w konflikt z prawem. Warto? W życiu nie uwierzę w miłość do konkretnego fasonu jako przyczynę sprawczą nabycia podróby. Estetka widzi tandetę wykonania. To nie ma prawa się podobać. Nawet najdoskonalsza replika jest repliką i zwyczajną kradzieżą cudzego pomysłu. Wstydem jest złodziejstwo i o to w tym wszystkim chodzi. Usprawiedliwianie zwykłej kradzieży brakiem pieniędzy i niewyrządzaniem krzywdy dużej firmie. To żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
z jej debilnymi argumentami "bo francuzi są bogaci to nie dajmy im zarobić i okradajmy tych wrednych żabojadów" typowa polaczkowata mentalność - okraść kogoś bo bogatszy to mu się należy - i jeszcze przy okazji koniecznie zrobić z siebie wieśniarę. bo my polaczki takie biedne - szkoda że ci nie żal jeszcze biedniejszych chińskich dzieci - pracujących w niewolniczych warunkach przy produkcji tego podrobionego gówna - ku chale komunistycznego imperium. Albo nabijasz kabzę jakiejś mafii która kręci firemką produkującą te buble gdzieś w Europie. a wy noszące te podróbki -noście sobie co chcecie - tylko przyjmijcie do wiadomości że jest to żalośnie śmieszne.... Każda rzecz "stylizowana" na jakąś markę jest śmieszna i obleśna. Na rynku jest wspaniały wybór konfekcji wysokiej jakości w dobrym stylu w rozmaitych przedziałach cenowych. Są to naprawdę piękne rzeczy. I każda kobieta z klasą wie jak dobrać coś do swojego wizerunku. Bo klasy niestety ale nie mierzy się zawartością portfela. Badziewiaste podróbki z "logo" LV zostawmy wieśniarom. Człowiek z elementarnym poczuciem estetyki i stylu nie weźmie czegoś takiego do ręki... JESTEŚCIE ŚMIESZNE i nie ma się co w tej kwestii oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
---> do jesteście śmieszni ja osobiście nie krytykuję osób kupujących oryginały dowolnej marki - ich pieniądze, ich sprawa - ufam tylko że jak już kupujesz coś tej klasy to potrafisz dobrać to do całości twojego wizerunku (bo takie laski które 10 lat oszczędzają na torebkę LV żeby ją później nosić do butów ze skaju i spodni za 60zł też wygladają śmiesznie, pani z mięsnego chodząca do pracy z diorem pod pachą też wzbudzi zdziwienie). Pamiętajmy że własny styl buduje się wieloma elementami - które muszą współgrać. Na tym topic całość (Słusznej z pktu widzenia estetyki) kryrtyki kieruje się ku ŚWIADOMYM nabywczyniom podróbek, które w 100% wiedzą co kupują, nie dostrzegając jakie to śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
--> Urock a uważasz że tandeciary lansujące się podróbami LV nie robią "reklamy" tej firmie??? Ja raczej sądzę że niewolnikami trendów i marki bardziej są te właście właścicielki podróbek. Zauważ co odpowiadają na sugestie że przecież w "normalnych" cenach można kupić piękne rzeczy - tylko że "niemarkowe". Nie one chcą "styl LV" i koniec!!! NIe stać ich na oryginał ale muszą mieć ten "styl "i już! To nic że podrobiony z kawałka skaju i plastiku... Każdy rozsądnie myslący człowiek wie ile LV kosztuje wyprodukowanie swojej jednej oryginalnej torby i jakie jest olbrzymie przebicie na cenie. Tym niemniej jeśli ktoś chce kupować oryginały i robi to umiejętnie (czyli dobrze komponuje swój styl) - ma do tego prawo!!! Jeśli go na to stać to jest to jego sprawa. NIkt też nie zaprzeczy jakości oryginalnych produktów (mimo że są sprzedawane z ogromnym przebiciem cenowym) A kupowanie podróbek jest ŻAłOSNE i w dodatku obarczone znamionami przestępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
a argument że wszystkie osoby krytykujące te które kupują podróbki to snobki z oryginałami jest śmieszne!!! te argumenty pochodzą od osób które potrafią się dobrze ubrać bez współudziału w paserstwie. To WY widzicie świat poprzez logo i to WY jesteście niewolnikami marki. A efekty są komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
kuroikaze i anna452 - bardzo rozsądne spojrzenie na sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej jednej mądrali
i co do dobrego argumentu ze spodniami reportera: kobieta w spodniacjh reportera i z torbą reportera - wygląda bardzo dobrze kobieta w kostiumie chanel i z torbą chanel - też wygląda bardzo dobrze (co nie znaczy że LEPIEJ od tej pierwszej; ale ubranie jest pewnym kodem - widząc pierwszą dziewczynę pomyślę że to jakaś studentka, widzę drugą - dojrzała kobieta, klasa średnia, dobrze płatna praca wymagająca na codzień dostosowania się do "dress code" itd). To przy założeniu że wszystkie elementy stylu pasują do siebie. kobieta w spodniach reportera i z torebką chanel - wygląda śmiesznie - pretensjonalnie - kto to ma być? pusta dziewucha która na siłę sie lansuje, choć to "ponad jej stan", dziewczę z prowicji które nie wie nawet co nosi albo przez 5 lat odkładało na wymarzoną torebkę bo od tej słynnej włoskiej (hehe - to aluzja do założycielki topicu) firmy? kobieta w spodniach reportera i z podróbką torby chanel - wszystko to co wyżej plus dodatkowy żałosny efekt pod tytułem "chciałabym ale nie sięgnę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×