Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy pomozcie

WSTYDZE SIE MIEC ORGAZM

Polecane posty

Gość pomocy pomozcie

przy swoim facecie jest mi dobrze i przyjemnie ale ta przyjemnosc dochodzi do pewnego momentu i sie zatrzymuje w tym wlasnie momencie nigdy nie mialam orgazmu w obecnosci drugiej osoby nikt nigdy mnie nie widzial w momencie gdy jest mi naprawde dobrze i cholernie sie przy nim wstydze wstydze sie ze jest mi przyjemnie wstydze sie ze on jest obok mnie wstydze sie ze on widzi jak na to wszytsko reaguje i wstydze sie w efekcie tego wszytskiego miec przy nim orgazm nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
mnie to zaczyna powoli zniechecac do dalszego probowania on pewnie tez mysliz e robi cos nie tak glupia sytuacja bo oboje czujemy sie zle tak podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
kochana nie ma sie czego wstydzić- kobieta dla mężczyzny wygląda pięknie gdy ma orgazm!!!! i na dodatek jest mu napewno przyjemnie że potrafi ci dać rozkosz, proponuje szczera rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
i co mam mu niby powiedziec zreszta gadac o tym tez bede sie wstydzila :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jesteś jeszcze
niedojrzała, odpuść i poczekaj kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1983
no go napewno bardzo nakręci a tak to mu tylko przykrość robisz bio faceci mają kompleksy jak kobiecie nie sprawiają przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
no własnie, porozmawiaj z nim-nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
jesli boisz się swojej reakcji na orgazm proponuje masturbacje przed lustrem- wtedy zobaczysz jak wygladasz i ajk sie zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
ale ja wiem jak wygladam i jak sie zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
ni i co ??? tak strasznie wyglądasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
nie nie strasznie ale nikt nigdy tego nie widzial poza mna i sie zwyczajnie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1983
dla faceta bedziesz wygladac najbardziej podniecająco, czyż nie panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Tez Tere Fere
Orgazm to piękna sprawa... nie wstydźsię dla Twojego partnera to też jest cudone przeżycie widząc jak doprowadza Ukochaną do szczytu rozkoszy :) Nie ma się czego wstydzićto normalna rzecz... każdy się kocha ;) Nie przejmuj tym sie tylko zrelaksuj... i żyj chwilą a jak bedziesz miała orgazm krzycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
naprawde nie ma się czego wstydzić- uwierz mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelcia
ja w takich chwilach nie waham się puszczać głośnych bąków prosto w twarz mojego faceta, jest bosssko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandia
a mozetu chodzi o to,ze ty nie jestes pewna tego faceta, seks seksem, ale zeby tak zupelnie sie zapomniec, to nie masz ochoty, bo to za intymne. ja tak mialam z ex, gdy zaczęłam go podejrzewac o zdrade. robił, co mógł, a ja nic. chyba za kare dla niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata w occie
Jeżeli naprawde kochasz tego faceta i zależy Ci na nim to robisz głupio.Tłumiąc swoje odczucia robisz krzywdę sobie i jemu.Spełnieniem aktu miłosnego jest orgazm i nie ma sie czego wstydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze w czasie uprawiania seksu zaczynasz myslec czy dostaniesz orgazm.Najlepiej by bylo zebys o tym nie myslala a rozkosz sama przyjdzie, albo tak jak mowia dziewczyny zrezygnuj z tego lub porozmawiaj z ppartnerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
to nie jest tak ze ja tlumie bo ja nic ie tlumie tylo nie potrafie sie przy nim calkowicie rozluznic i wyluzowac tzn nie na tyle zeby miec przy nim orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy pomozcie
aktu milosnego? :O ale ja nie mialam na mysli aktu milosnego bo takowego jeszcze ne bylo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawka
Gdy się pierwszy raz zaczyna przeżywać z facetem uniesienia, to można faktycznie czuć lekki wstyd, bo nie wiesz jeszcze jaka będzie jego reakcja, ale wierz mi to minie z czasem otworzysz się przed nim i nie będziesz już musiala się bronić przed orgazmem, musisz poznać bardziej i siebie i jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmm
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×