Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suga_suga

Prostownica do włosów.

Polecane posty

Gość suga_suga

Witam :)) Planuję zakup prostownicy. Ostatnio zauważyłam że cena zarówno prostownicy ceramicznej jak i szklanej jest bardzo podobna. Więc ktorą lepiej kupić ? A może wy polecicie mi jakąś dobrą prostownicę która nie będzie aż tak bardzo droga ? :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
Ja mam dobra szklanka prostownice za ktora dalam 25 zl w tesco czy tam w auchanie :P :P dobra tzn ... po 5 miesiacach juz nie jest taka dobra:P ale polcam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Byłam wczoraj w tesco, oglądałam prostownice, ale nie widziałam szklanych za 25 zł tylko za 50 zł :)) jakby byla za 25 na pewno bym ją kupiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
Moze akurat juz tej promocji nie bylo...:) Ale mnie sie trafila :P :P ... ;) zobacz jeszcze w Auchanie prostowniczki bo tam bardzo czesto sa wyprzedaze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Aaa zobacze jak bede teraz przy okazji w tesco :) Mam nadzieje że coś się trafi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tytanową. Z Euroluxa. Jak dla mnie prostuje idealnie. Poszukaj na allegro. Dałam z przesyłką 40 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Pomyłka Auchanie :) Coś mi to tesco caly czas po glowie chodzi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Chwilaa dziekuję i zaraz sprawdzę na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
Na allegro rowniez warto poszukac...:) ale czasami mozna zle trafic..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trochę tak
dziewczyny czy prostownica nie niszczy wam włosów..? ja bym kupiła, ale się boje bo mam włosy cienkie i słabe, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
ja troche tak : na pewno niszczy :) wiadomo że jak kupisz lepszą to aż tak bardzo Ci ich nie zniszczy ale jednak :) Ja mam na szczęście grube i gęste włosy więc aż tak bardzo sie nie boje. Ale nie zamierzam ich prostowac codziennie :) Zainwestuj w dobrą prostownicę, szampon i odzywke do włosów. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
z pewnoscia niszczy prostownica wlosy...ja mam cienkie i slabe wlosy tak mis ie wydaje,ale nie widze zadnych negatywow po prostowaniu,a prostuje juz dobry rok... Wszyscy mowia mi,ze mam bardzo zdrowe i swietne wloski,ale np moja przyjaciolka po 2 latach prostowania ma straszne wlosy siano dokladnie ;/... zaczesze wlosy do gory i tak zostana,a zdrowe wlosy powinny opasc na dol... zero elektryzowania,a zdrowe wlosy sie zawsze elektryzuja czym bardziej tym bardziej sa zdrowe... :P :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Izunieczka : No własnie tego sie obawiam, że źle trafie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja trochę tak
dobry szampon i odżywka- to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izunieczka
Więc poszukaj w jakism sklepiku typu Auchan,Tesco itp :) ...nawet dobra jakosc i ogolnie spoko prostownice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suga_suga
Obecnie mam szapon i odzywke z L'oreal Elseve :) Jestem średnio zadowlona. Wydaje mi sie że Nivea, Dove i Pantene pro-v są dobre :) Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania prostownice do włosów Efalock Flat Champ. Jest to sprzet profesjonalny używany w zakładach fryzjerskich. Prostownica ma regulację temperatury, max nagrzewa się do 200 stopni. Ma pełno ceramiczne płytki, co gwarantuje nam, że ceramika nie będzie po pewnym czasie schodzic. Posiada również jonizację, która dodatkowo chroni wlosy przed wysoką temperaturą. Jeśli któraś z was jest zainteresowana, prosze o kontakt e-mailem ada-83@o2.pl Mogę przesłać swoje fotki przed i po prostowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenikaa
dobra prostownica nie jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
ja mam Babyliss Professional z ceramicznymi wkladami, regulacja temperatury i moge ja polecic z czystym sumieniem :) / 210 pln/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli któraś z was jest zainteresowana kupnem prostownicy Efalock Flat champ, to prosze o kontakt na e-maila ada-83@o2.pl. Wtedy bede mogła przesłać zdjęcia i ustalić cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa
najlepsza jest prostownica remingtona. Ta jonizująca dałam za nią 250 zł ale wartooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×