Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gajoll

ile trzeba dać kobiecie seksu aby nie zdradzała

Polecane posty

Gość gajoll

bo słyszałem różnie. Jedni twierdzą, że 6 sztosów tygodniowo, inni, że kobieta jest nienasycona ... i zawsze może zdradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁO MATKO.....
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czumczik
liczą się orgazmy a nie sztosy - minimum 2-3 orgazmy miesięcznie daje szansę na niezdradliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomyywayomi
Kobiecie trzeba dać miłośc... prawdziwą jesli bedzie czuła sie zawsze kochana i spełniona w związku to Cie nie zdradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qytkos
właśnie, trzeba pitolić ciągle jej o miłości i czasem do kina zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Najwazniejsze jest uczucie i pewnosc partnera i tego,ze sie go ma! Chyba,ze byłbyś nad wyraz uczuciowy, a gapa w łóżku ;) wtedy zdrada nieunikniona.. Zwróć uwage,czy orgazmy Twojej kobiety są szczere, nie udawane! Powodzonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław W.
koledzy, przede wszystkim trzeba mieć kasę i chatę. Statystyki pokazuj ą, że bogaci są zdradzani przez kobiety dużo rzadziej niż biedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że kobietom to trzeba miłości i poczucia bezpieczeństwa ze strony parntera, ale sexu (i to dobrego) też trzeba ;) aha, no i na pewno nie 2-3 orgazmy miesięcznie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ci bogaci są tak zajęci swoją kasą, że nawet nie zauważają, że ich kobieta kantem puszcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajoll
... to ile ma być tych orgazmów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław W.
koleżanka Literka jest nieświadoma ustaleń badań socjologicznych dotyczących zdrad kobiet: biedni mężczyźni zdradzan są permanentnie, bogaci sporadyczmie. Dlaczego ? Bo kobieta zamożnego mężczyzny wie, że ma bardzo wiele do stracenia. Kobiety są wyrachowane i dla kasy potrafią być nawet seksualnie wstemiężliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puc puc
orgazmow ma byc duzo, jak najwiecej! a i facet tez ma byc spoko, bo z nieudacznikami ..to wiadomo,nic na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycirusek
babeczki potrzbują faceta-królika - takiego co chce i może non-stop robić bara-bara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny kolego, a ja uważam, że jeśli już kobieta wychodzi za mężczyznę mniej zamożnego to z prawdziwej miłości i nie czuje potrzeby zdradzania swojego partnera, a jeśli laska wychodzi za jakiegoś obleśnego dziada tylko dla kasy, chociaż dziad jest maxymalnym oblechem to już to widzę jaka jest wierna. Tacy faceci zazwyczaj zajęci są interesami i nie zwracają uwagi na wybryki żony, bo ona ma być tylko ładna i mu towarzyszyć, od czasu do czasu coś tam zrobić. A jeśli chodzi o orgazmy to ma być ich... dużo więcej. Bardzo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinowata
dwa orgazmy dziennie, duzo czułości i zainteresowania, prezenty, poczucie bezpieczeństwa, czuły stosunek do dzieci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaakk! teraz królika, a do pierwszego wspolnego stosunku kto tak niecierpliwił sie, co:>? Ja tam nie narzekam na moze pozycie seksualne, ani uczuciowe ;)))))))) Czasem potrafimy za kazdym razem co sie widzimy ;-)Najdłuzej bez sexu wytrzymalismy tydzien! A zdradzic nie mam zamiaru bo jest cudowny! i tu it am

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powinowatej
to jest nieralne ! Tak to można się eksploatować dla kobiety przez kilka tygodni co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urqellman
na początku z kobietą trzeba kopulowć ile tylko sie może, potem trzeba szybko walnąć jej 2 bachorki i ona już nie ma czasu na myśłenie o głupotach i zdradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinowata
a jednak ealne, właśnie tak żyję i mam bardzo kochającego męża, nie czuje się eksploatowany! Zresztą - kobieta przeżyje orgazm nie tylko przy stosunku z mężczyną, jest tysiąc innych sposobów, a kochający mężczyzna je zna .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAWO
one mogą zaliczyć 800 gości dziennie jak pokazują na Targach Miłóści więc pojedyńczy facet jest bez szans w dziele zaspokojenia kobiety. Trzeba zakładać kilkusetosobowe spółdzielnie męskie dla zasokojenia 1 kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinowata
TAWO - jesteś idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my najdłużej bez sexu wytrzymaliśmy trzy dni i to dlatego, że mój ukochany musiał wyjechać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:10 gajoll ... to ile ma być tych orgazmów ? Statystyki podają, że minimum 10 tygodniowo. Poniżej 7 prawdopodobieństwo zdrady wzrasta o 70%. źródło: OBOP :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem ten tawo
odkrywa brutalną prawde o kobiecie : kobieta jest nienasyconą czarną dziurą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kobiety zdradzają chyba dlatego, że ich mężczyzni myslą jak TAWO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinowata
też mi się tak zdaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, ze na to recepty nie ma. Niejedna powie, ze w życiu nie zdradzi, rękę dałaby sobie uciąć. Ale...czasami większość z nich musiałaby potem z takimi brzydkimi kikutami chodzić :P Czasami nadmiar czułości i seksu też moze być niedobry i ograniczajacy swobodę. Wiem, ze nie wszyscy to zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×