Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 8nastka

ZOBACZCIE JAK Solar.Factor PLUJE NA Polaków !!!

Polecane posty

Gość 8nastka

solar.factor zaczęłam się buntowa c przed mężczynami ze swiadomością że biologicznie jestem zaprogramowana tak że potrzebuję mężczyzny. wczoraj wydusiłam z mojego POLACZKA co lubi najbardziej. koniec. [20.08] 14:36 solar.factor jeśli chcesz poczytać o holendrach to daj maila. nie bedę się na ich temat rozwodzić na forum bo zaraz najadą na mnie POLACZKI. wczoraj rozstałam się z polakiem...patrz jacy polscy chłopcy są chwiejni....wyprowadzenie ich z równowagi emocjonalnej jest bardzo proste. w polsce muszę zostać na studia. DALEJ JEST JESZCZE CIEKAWIEJ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3290551&start=180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka19
Zwykła wiśniara, a ona to niby skąd jest , wiocha wieje na kilometr (juz to pisalam ale nie moge)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiiiiiiiiiiiiiii
jaki pustak, wizytowka Polski w Holandii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irka24
wiocha na 3 kopyta:D , aleporazka , chce na, zaszpanowac i zaimponowac ze sie stukała z obcokrajowcami, no nietety ja mam tylko drugiego chlopaka ale nie potrzebuje żadnego holendra. Ale wiocha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie tylko twoja
ja tez tak sądze , biedna dziewczynka :D oj biedna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie tylko twoja
do solarki jedz ty dziecko do tej holandii jak najszybciej , bidulo ty co ty w tej polsce zrobisz tu tylko same polaczki jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt to juz przesada z jej
strony, apo zatym to strasznym prostactwem od niej wieje, żałosne czym ona nam wszystkim chce zaimponować :D sa wazniejsze cele niz zaliczanie holendrów i innych a ona uważą to za zaszczyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO NASTĘPNE JEJ CYTATY
"byłam w łózku z polakiem...mam inne zdanie niz Twoje...gdyby mi zalezało na polskich gustach zrobilabym... nie chce sie jednak narażać gustom holenderskim " " żełuje ze sie z nim kochałam, żałuję ze mnie dotykał kretyn jeden. tacy sa wszyscy !!! POLACZKI !!!" "to że akurat zaczęłam z holendrami to wina tego. wbrew pozorom zaczełam póxno bo mając 18 lat. dobrze wiemy ze to nie jest średni wiek w jakim dziewczyny zaczynają współżycie. jasne że miałam ochotę wczesniej. ale nie maiałam z kim" ".miałam przyjemność z dwoma holendrami...co do przygotowania przed to nic szczególnego. po prostu przychodzą i zaczynają, czasmi bez słowa esli odmawiasz to podchodzą do tego wyrozumiale - o ile notorycznie nie odmawiasz, bo wtedy zaczynają się zastanwaić co jest nie tak. to chyba wszystko o holendrach w łóżku" " zdecydowanie bardziej woałabym podobać się Polakom,mnie nie chcą to nic na siłę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka24
ale dno,totalny śmieć,niech wyp.. z polski i kończy studia w holandi nikt u jej ni zaprasza, totalna wieśniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara25
Ja jestem Polką i kocham ten kraj chociaz zawsze cos mozna narzekac ale wiem jedno ci co narzekaja a nic nie robia nie maja prawa głosu ! Mapisze to jeszcze raz. Nienawidze takich wieśniar co to troszke załapali wiatru w nozdrza i juz szpanuja jakie to one sa europejskie, rzygac mi sie chce. Bylam nie tylko w Posce ale w USA 2 lata, hiszpania 3 miesiace, holandia 5miesiecy i szwecja więc cos nieco wiem. Wiem Jedno nigdy bym sie tak nie zeszmacila jak solarka i nie dawałabym dupy kazdemy tylko dlatego bo jest on np z holandi albo z belgi... To zwykłe kurestwo, przepraszam bardzo. Kocham Polaków i sądze ze sa fantastyczni i super czuli ludzie z fajnym abstrakcyjnym poczuciem humoru , pomimo naszej nie łatwej historii. A ty tak sie nie popisuj swoja holandia i tym że sie rznełaś z holendrami itp. bo nikomu tym nie zaimponowałas poprostu jesteś łatwa , NIC WIELKIEGO ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×