Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serce mi pękaaaa

Złamał mi serce na pół....Jak mógł powiedzieć tak do mnie....

Polecane posty

Gość serce mi pękaaaa
Dzis sie nie zobaczymy,poniewz on pracuje.Nie dzwonil,napisal smsa ze wczoraj chyba powiedzial cos nie tak i pozegnalam go bardzo chlodno,ze kocha i teskni.Ja mu odpisalam ze jak sie spotkamy musimy konicznie porozmawiac i wyjasnic kilka spraw.To bylo ok 14- do tej pory sie nie odezwal:( nigdy tego nie robil-zawsze cos odpisal chocby jedno slowo.Wystraszyl sie? Caly dzien siedze i mysle jak bedzie wygladala nasza romowa... Boje sie ze skonczy sie to wszystko rozstaniem 😭 ,bez nerwow bez klotni...poprostu dojdziemy do wniosku ze tak bedzie najlepiej....Chyba tego nie przezyje::( Ale zbieram w sobie sily.....czym wczesniej to wszystko sie wyjasni to bedzie mniej bolalo. Bede WAS na biezaco informowac jak to wszystko sie potoczylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noah..
masz dwa wyjscia ... :( albo chroń sie przed ciązą albo kopnij go w dooope z tej maki chleba nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie
Z TAK SE PISZE, drugi akapit z 12:27!!! wez to prosze pod uwage, moze rzeczywiscie prowokowal .... trzymaj sie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tam i co tam
Rozmawialas z nim???? Odezwij sie do nas! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mi pękaaaa
hej witam was wszystkich 🌼 rozmowa odbedzie sie jutro popoludniu bo na razie ma bardzo duzo pracy-czesm tak bywa. na razie w kontakcie telefonicznym wyczowam ze strasznie sie boi,mowil ze moze lepiej nie bedziemy rozmawiac i na razie niech zostanie wszystko jak dawniej-czyzby bał sie rozstania? ja mu powiedzialam ze musimy koniecznie porozmawiac bo to i tak predzej czy pozniej do nas wroci :( boje sie ...ale juz nie tak jak wczoraj bo zaczelam to wszystko analizowac dziekuje wam bo duzo mi pomogliscie wyrazajac swoje opinie pozdrawiam cieplo 🌼 odezwe sie jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzadny kopniak
W tylek i podziekuj za wspolprace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×