Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basia18

....Czy zabezpieczanie sie wylacznie prezerwatywa jest dobre??

Polecane posty

Czesc mam pytanko....Czy zabezpieczanie sie wylacznie prezerwatywa jest dobre?? Juz od dluzszego czasu sie zastanawiam nad tym! wspolzyje juz z moim chlopakiem ok.3 miesiece! nie zazywam zadnych tabletek...Tylko sie zabezpieczamy prezerwatywa!! kupujemy je w aptece i sa dobrej firmy...!! odpiszcie mi na moje pytanko bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
ja jakis czas urzywałam z chłopakiem gumek i to byl dla mnie najgorszy okres,zadnego podniecenia nic, ale z gumkami jest tez tak ze czasami pekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz narazie sie nam nie zdarzylo zeby pekla.....ale z podnieceniem masz racje:/:/ Narazie jakos sie bije zazywac tabletki bo wiem ze one tez zawodza...:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka24
tablety to syf, a gumy? cóż pekają jak się źle założy, albo jest uszkodzona, nie jest tak żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie tabletki tez zawodza! noja znajoma zazywa regolarnie i wogole i zaszla w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaa
a nas gumki nigdy nie zawiodły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olelolele
mnie tez nie zawiodły gumki, ale trzeba dobrze załozyc.. ale i tak wole jak moj men spuszcza mi sie w cipeczke od czasu do czasu w dni nie płodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninka
Nas gumki nie zawiodły przez 6 lat, potem świadomie zdecydowalismy się na Dzidziolka. A teraz znów gumki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzz
pigułki wcale nie sa takie złe. najwazniejsze zeby były dobrze dobrane do organizmu. a100 procentowej pewnosci nie mozna miec nigdy. Zadna metoda nie jest az tak stkuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×