Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misio76

Ona proponuje przyjazn! - co robic?Gubie sie!

Polecane posty

Gość 75genia75
No na pewno odwolanie slubu musialo ja zabolec i to pewnie bardzo!!!Z drugiej jednak strony wszystko zalezy od okolicznosci i tego so sie wtedy dzialo.W pewnych okolicznosciach da sie to wybaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75genia75
no to ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe,ale zrobilem to gdyz chcialem w 100% byc ze soba szczerym...i tak sie zastanawiam co by sie stalo gdybysmy faktycznie wzieli ten slub...i co by bylo potem?Zalozmy ze nadal bysmy sie meczyli,to wziela by rozwod?hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio76
przepraszam Cie 75genia75,chcialem wpisac na poczatku postu twojego nika a wpisylam przez przypadek do pola 'pseudonim':(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75genia75
nic sie nie stalo:)zdarza sie a zreszta tutaj czesto ludzie sie podszywaja pod innych.tobie przez przypadek sie zdarzylo..trzeba konto zalozyc:) A wracajac do tematu to oczywiscie roznie moglobyby sie to ulozyc gdybyscie wzieli slub ale moze wlasnie to by was umocnilo i nie byloby rozstania?A co jeszcze dokladnie takiego dzialo sie oprocz tego ze odwolales slub?Ja wiem,ze jesli to jest tylko to wziawszy pod uwage okolicznosci moze kiedys Ci wybaczy i jesli kocha to wroci,bo to nie jest najgorsze przestepstwo,ludzie popelniaja wieksze bledy i partnerzy wybaczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×