Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koobietaa

Pyszny barszcz -- jaaak?

Polecane posty

Gość koobietaa

Mam ochotę na barszcz.Umiecie robic taki pyyyszny ? Pomózcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobietaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotujesz wywar jarzynowy najlepiej na wedzonych kostkach a jak nie to moze byc tez na zwyklym kawalku miesa buraczki obierasz kroisz na cwiartki jak sa duze to jeszcze na pol wkladasz do jakiejs miski i polewasz leciutko octem albo sokliem z cytryny tak zeby puscily sok jak miesko bedzie miekkie w zupie i jarzynki tez wrzucasz buraczki razem z tym sokiem co puszcza gotujesz az beda miekkie wyciagasz na talerz wszystkie jarzynki razem z burakami jak chwilke przestygna scierasz wszystko na grubych oczkach tarki miesko obierasz z kostek albo kroisz w kawaleczki wszystko doprawiasz sola pieprzem maga moze byc majeranek jak lubisz mozesz zabielic smietana i podawac np z ugotowanymi ziemniaczkami moj maz zajada sie takim barszczem z makaronem typu muszelki albo swiderki sam sie czesto upomina kiedy bedzie barszczyk a jak byl w domu przed slubem to na slowo barszcz reagowal alergicznie zycze smacznego mam nadzieje ze i tobie bedzie smakowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobietaa
Bardzo Ci dziękuje:-) na pewno bedzie pyszny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co polecam sie na przyszlosc ja uwielbiam gotowac choc nie mam na to zbytnio czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietaaaa
Mika---dziekuję raz jeszcze, zupa miooodzio--juz 3 raz robię :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wspominalam wczesniej nie ma sprawy jak bys chciala jeszcze jakies porady kulinarne to polecam sie na przyszlosc tak jak wspominalam to jestem w miare dobra w gotowaniu bo nie mowie ze genialna na tyle na ile potrafie moge doradzic z tym ze mowie nie mam czasu na gotowanie mimo ze uwielbiam pozdrawiam i zycze smacznego jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gotuję pokrojone buraki do miękkości /tracą kolor/, a później dodaję sok z połówki cytryny trochę cukru soli i śmietanę najlepsza kartonowa 18 lub 30 . Podaję z ziemniakami gotowanymi osobno. Cytryna powoduje ,że buraki znów mają ładny kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama robi przepyszny barszcz i to bez wywaru miesnego - smak nadaje wycisniety czosnek, gesta kwasna smietana i liscie buraczane :) niestety dokladnego przepisu nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
Podsmażam cebulę dodaję czosnek, kawałeczki kiełbasy wiejskiej i tartą marchewkę . Do wody buraki w kawałeczki, rosołki, jażynka, nać pietruszki i selera wiąże i gotuje chwile a następnie wyżucam, dodać to co podsmażone, liść laurowy. ziele angielskie, sok z cytryny, majeranek ciut bazyli, troszke koncentratu barszczu, zaczepka ze śmietanki z mąką pieprz. Puźniej wyciągam jażynę(buraki też), dodaje kiszone ogóry, jaja na twardo, seker konserwowy ciach ciach ciach , majonezik ,pieprz, wymieszać i sałatka na kolacyjke gotowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana do barszczu
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×