Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez pomysłu

Potrzebuję inspiracji.

Polecane posty

Gość Bez pomysłu

Nie mam pomysłu jak zorganizować rocznicę ślubu. Nie oczekuję żadnych scenariuszy tylko jakiegoś pomysłu. Nie w chodzi w rachubę żadna kolacja przy świecach, czy wyjście do restauracji itp. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria
tres bien! Seudisant chien;) a maybe szukanie siebie w płatkach róż?:) suchych też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Dlatego szukam inspiracji a nie scenariusza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Jestem cierpliwa. Nic nie przychodzi mi do głowy :( Może jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inspiracja : hiszpanskie gitary, upojny zaduch, rzeskie zimno..... ja sie nie podejme dopoki nie wiem kto cos lubi. Zbyt wiele mozliwych scenariuszy. napisz cokolwiek o was, chocby ile jestescie razem jaki macie orientacyjny wiek....nie da sie dac instpiracji dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria*
To moze in real world;) Mam madrego mężczyznę, umie kilka języków, to mnie intryguje również:) Bedzie tlumaczenie z ruskiego na chiński:P ma sobie may niksów, ale wiem, ze jak pisze, to on potem moze mowic, ze po co ja tu jestesm, i ze moze nie traktuje go niepowaznie itp. A to nie prawda. in my headake only U;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chinski bedzie ok ale z mandarynskiego jestem dosc sredni i kanji znam tylko ze 300 :( wez na tapete lepiej japonski bo tu sie czuje o wiele lepiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
W telegraficznym skrócie... 7 rocznica, jesteśmy romantykami :), (mamy ten dzień cały dla siebie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Same banały mi przychodzą do głowy, może coś ekstrawaganckiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie wybral na jakis fajny koncert, pokaz, wystawe etc ale daleko. Gdybym wracal to zatrzymalbym sie w jakims moteliku i szalal cala noc.....ot tak wyuzdanie i bezpruderyjnie. mozna by tez spakowac sie i pojechac nad morze i tam spedzic wieczor nago za maciupenkim parawanem nie baczac na ludzi...ale plaza musi byc mocno bezludna....mozna tez tak pojechac w gory etc. Miejsce powinno byc takie zeby dzialalo na was oboje. Nie bylbym na pewno w domu bo to zbyt monotonne. Najmniejszy wysilek to ladnie polozony hotel ale moze byc tez uroczy domek mysliwski z kominkiem. Przy kominku lubie najbardziej bo fajnie w dupcie grzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
To może opowiedzcie jak spędzacie takie dni może coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria*
to ja mam kanji -300:) jest co nadrabiac:P japon ! oł rajt:P a co do wieczorku, hmm spacer wieczorem, moze kapiel:) I łowienie muszli, ale to nie kazda plaza ma piekne:) Bonne soiree seuidisant chien! pres de cheminee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Koncertu muzyki której słuchamy nie będzie w najbliższym czasie, zespól właśnie skończył trasę koncertową :(, ale też o tym myślałam. Hmm wystawa to dobry pomysł, sprawdzę czy jest gdzieś wystawa Beksińskiego... Hehe plaża już była :P ach miło powspominać. Dzień mamy dla siebie, ale rano na drugi dzień do pracy, chociaż... pomyślę, ale dało by się jakby pokombinować. Poszukam jakiegoś miejsca jeszcze pomyślę, ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle i mysle, ze jesli jestescie romantykami, to moze sprubujcie inaczej. Zrobcie to na szalonego ? bez romantyzmu ? ... ale wiesz co ? mnie by to nie rajcowalo ;) chyba za stary juz do tego jestem. Napisalem to w sumie z ciekawosci, czy to z wieku czy ze stazy. Moze juz na tyle zramolalem ze mnie tak nie ciagnie ? ja Ty masz ? Rozwazasz szalenstwo ? czy musi byc w tym romantyzm ? moze pomoge choc w zastanawianiu sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Hehe może być i szleństwo, czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Za stary... na przykład na co? Może właśnie warto z powodu "stażu" coś fajnego i oryginalnego zrobić co? Po ślubie jesteśmy 7 lat ale ze sobą 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria*
to prawda wlasnie z powodu stazu trzeba sie wysilc na Cos innego;) 2 kochajacych sie ludiz, majacych tyle ze soba wspolnego to kopalnia pomysłów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Bellamaria, ale chciałabym żeby to była niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bellamaria*
niespodzianka to jest cos o czym nie wiemy, a co ma dla nas ukochana osoba:) pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
Właśnie pomyślałam, żeby wstać sobie "rano" i po śniadanku... hmm zaproponować coś innego. Myślałam żeby zorganizować jakiś wyjazd w jakieś miłe ciekawe miejsce, albo zrobić coś no właśnie nie wiem co. Jestem raczej domatorką, choć czasem lubię wychodzić. Mężuś to taka "powsinoga", to on organizuje bilety na koncerty czy organizuje wyjazdy. Zwykle tego nie robię. Tym razem chcę wyjść z inicjatywą i go zaskoczyć, wiem że to sprawia mu przyjemność. Dla niego to będzie niespodzianka. A nie jak zwykle obiadek, deserek i prezent, winko, wyjście na kolację, spacer, bleble nawet mi już to wychodzi bokiem. Kurcze ja to nudziara jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomysłu
Może ... wieczorem ma ktoś pomysł na jw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pomysłu
nikt nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×