Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia_mial

gesty u facetów?? dlaczego facetom ciezko do gestow??

Polecane posty

Gość kasia_mial

gesty u facetów? jak myślicie dlaczego facetą cieżko do gestów?? chociaż np zrobienie drobnych małych rzeczy które cieszą..?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Playing The Angel
Cóż oni tacy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy tacy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianwoo
no wlasnie bo my nie wiemy oco im chodzi jak one mowia gest :P (a zwlaszcza ze za kazdym razem to ma inna definicje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
gesty - obok slow - to podstawa porozumiewania:) miedzy facetem a kobieta rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_mial
heh wystarczy coś milego co u cieszy kobiete nei musi to być droooogi prezent, może to być kwiatek z fajnym pomysłem:P albo coś milutkiego chłopaki bądzcie choć troche kreatywni!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
niektorzy sa kreatywni, uwierz mi...ja swojemu nie mam nic do zarzucenia...i bynajmniej nie chodzi mi o prezenty itp, a np o zrobienie rano herbaty kiedy leze w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęż tak myślę
Nie wszyscy tak mają. Obawiam się, że ja facet jest naprawdę zainteresowany kobietą, to potrafi to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
Tomek---->hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_mial
nio to musisz mieć fajnego chłopaka, jak sam sei domyśli i zrobi cos milego :)) mojemu to musze wszystko mowic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
pewnie,ze potrafi okazac....np wziac Cie na rece jak wychodzisz po niego na dworzec, objac Cie kiedy stoicie w kolejce w sklepie...itp...tego jest cale mnostwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
mmusze przyznac, ze oprocz tego ze jest kreatywny, jest domyslny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
Faceci są tacy niedomyślni trzeba im wszystko mówić i to jeszcze wprost !!! i im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
nie wszystkim trzeba mowic co i jak, i nakazywac palcem... Tomek Wam napisal wyzej o takim drobnym gescie bez przymusu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
Tomek---------->nie mow o szampanie, bo wowczas mi sie setki gestow przypominaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
wyjątek potwierdza regułe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty opowiadasz.....
w takim razie moj facet to kolejny wyjatek:) i w takim razie znam ich jeszcze wiecej hiehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianwoo
obok mnie siedzi sliczna kochana blondyneczka ktora zalozyla ten topik i chce mi pokazac jak bardzo ma racje ;) no coz :P bo czekamy az wreszczie uruchomia filma :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohoho
wiec juz wiesz, ze twoja blondyneczka nie ma racji:);) swoja droga, pozdrowienia dla Was, za kreatywne wspolne spedzanie wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek-jestes super:-D ale sie usmialam:-D jakbym mojego faceta slyszala:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi tez gest kojarzy sie z
wiekszym wydatkiem. Ale autorowi topiku pewnie chodzi tez o drobne gesty - jak zrobienie sniadania do lozka, kwaiatek, czy wyjazd - niespodzianka (a chocby pare km od miasta do lasu, nad jeziorko, czy ladnej miejscowosci - taniej, niz kino!). Faceci rzadko sie przemeczaja, zeby zaskoczyc swoja kobiete... Kiedys mojemu wytlumaczylam, ze kobiecie warto czasem kwiatek bez okazji dac, to zaczal mi przynosic co miesiac, jak w zegaru. Chyba sobie przypominacz zrobil :P Ale nie narzekam, za kazdym razem inny i inaczej przystrojony kwiatek dostalam. Dostal wskazowke,ze nie musza byc 3 czy wiecej. Jeden malutki wystarczy :) Prezenciki drobne - a chocby kobietce ulubione czasopismo kupic za pare zlotych? Ja czasem kupowalam mojemu jakies komputerowe - zawsze sie cieszyl. Albo kupic czekoladki czasem - czy to tak drogo? Teraz mozna male kupic, nawet 3 Rafaello mnie ciesza... Ech, gadac mozna i gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn z ta historia z rekawiczkami fajny taki \"nieporadny\" jak chodzi o zrozumienie kobiet jestes:-D taki fajny,ze az mam ochote ci wszystko wytlumaczyc;-) ale nie boj sie,to by mialo tylko sens na zywo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_mial
nio kochani ciesze sie ze piszecie:) myśle ze gesty są ważne i trzeba o nich pamiętać, bardzo sie ciesze gdy ktoś ze znajomych zrobić coś fajniutkiego milutkiego tylko dla mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×