Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartek 1987

Zerwałem z dziewczyną przed 3 dniami i już się zakochałem w innej.....

Polecane posty

Gość nknl
Pojebany koleś jesteś lecz sie, Zobaczysz kiedyś ktoś ci da takiego kopa w dupę że się ockniesz z tej głupoty i sory ale tego Ci życzę dla twojego dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.....
jakby nie chciała to by nie zerżnął.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nknl
ej a może ty sobie po prostu jaja robisz i tylko udajrsz takiego kretyna żeby zobaczyć naszą treakcje?Jakoś mi się wierzyć nie chce że są takie pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.....
jasne,dzieciak się nudzi i bajdurzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 1987
zadna prowokacja! zakochalem sie w dziewczynie kumpla , mielismy super seks a moja byla ma szeroka c.... i rozstepy i robila mi wioche na prywatkach.Nikt mnie nie rozumie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.....
tego się nie da zrozumieć żadną miarą.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 1987
pierdole was bo sadzilem ze cos mi doradzicie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love continues
Seks to droga do prawdziwej miłości. Nie zna dziewczyny ale jej cipa mu odpowiada. Czego może jeszcze chcieć taki Bartek. Jego rozum nie odbiera żadnych innych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 1987
Debilnie sie czuje. Nie wiem jak będzie. Wolałbym żeby kolega się nic nie dowiedział. Ale nie wiem jak teraz to zalatwić. A dziewczyna jest super. Laska z niej extra i ubrać się potrafi. Poprostu jest cool. Myśle że jestem dla niej lepszy niż kolega. On jakiś porypany jest i ma odchyły. Jest z nią dopiero od 2 miesięcy więc jeśli by z nim zerwała to szybko by mu przeszło. On zresztą spotykła sie z pół roku temu z dwiema dziewczynami na raz, więc wiadomo ze i jej pewnie serio nie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak.....
Bartuś---a może to Twoje marzenie senne było?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkln
/widać ze myślisz fiutem to dam Ci radę... Jak ona miala za szeroką to moze masz kotka albo pieska albo jakieć zwierzątko... wyprubuj ,pewnie nie mają szerokiej moze się zakochasz buaaaaahhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie rozumiem,mam juz swoje lata i wiem tak jest,ale watpie czy to milosc,pewnie zauroczenie,wszystko zalezy od tego czy ona chce byc z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkln
A twoja byłaa to ma szczęscie nie z tej ziemi że już z tobą nie jest Wiesz chłopcyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love continues
I tak wiemy że jesteś dziewczyną i sobie jaja robisz. Nawet wiemy jaki jest twój nick ale nie można tego wyjawić bo każdy ma prawo mieć swoje tajemnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 19877
Ta moja byla np ucierala jakies dziwne jeansy i takie niajkie bluzki plus trampki a dziewczyna kumpla to super laska. Wszedzie sie za nia ogladaja! Laska nie z tej ziemi, mowie wam. Dusza towarzystwa. Brunetka, nosi seksowne ciuszki, opalona, obcasiki, dlugie paznokcie, super laseczka i chyba sie zakochalem. ktos sie pode mnie podszywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 19877
ubierala a nie ucierala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlnk
życzę ci żebyś kiedyś poznał smak prawdziwej miłości Bo jest wpaniala. I że nie to czy panna jest jak ty to piszesz laska nie z tej ziemi i się coool ubiera decydowało o twoich uczuciach ale to że jeśli nawet łachmany ma na sobie to ją pokochasz za wnętrze(nie myl z wnętrznościami bo tobie to się może pomylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 19877
ktos sie pode mnie podszywa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlkn
To naisz jescze raz o co Ci w końcu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nlkn
a z resztą idę spać, Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poupuoijkjlkjboihougiuguiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie wam mówie że się w niej zakochałem. Wiem co to miłość i dlatego teraz kombinuje co zrobić żeby z nią być. Jeśli bym jej nie kochał to bym olał i tyle. Wiem że jest super i nie ma oporów jak moja ex. No i ma jeszcze fajną dziare na plecach nad pupą, zawsze mnie kręciły takie dziewczyny. Chciałem namówić moją ex żeby sobie dziare zrobiła ale ona nie chciała. I jeszcze swojej starszej powiedziała. Pozniej jej stara patrzyła na mnie jak na idiote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love continues
Powiedz dlaczego się w niej zakochałeś a poznasz odpowiedź na pytanie czy wiesz co to jest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pósciłam bąka
ale smród!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pósciłam bąka
wy tez macie gazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×