Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lancome_R

KOMU WIERZYC JEJ CZY SOBIE? ON CHCE MI JA UKRASC!??!!!

Polecane posty

WITAM WSZYSTKICH, MAM PROBLEM, KTORY JUZ NIEJEDNOKROTNIE ZAPEWNE POJAWIAL SIE NA KAFETERII,ALE POTRZEBUJE WASZEJ OPINII! OTOZ MAM DZIEWCZYNE-PONAD 2 LATA JUZ, JEST WSPANIALE, ONA JEST MADRA, PIEKNA I WYJATKOWA...TO TA...ALE OD ZARANIA DZIEJOW TOWARZYSZY JEJ \"PRZYJACIEL\" KTORY ZATRUWA MI ZYCIE! ZNALI SIE DLUZEJ NIZ JA Z MOJA DZIEWCZYNA, KIEDYS BYLI ZE SOBA KROTKO,ALE COS NIE WYSZLO...A POTEM NAGLE ZACZELI SIE ROZUMIEC \"BEZ SLOW\", OD TEJ PORY SLYCHAC TYLKO O NIM, ONA ROZMAWIA TYLKO Z NIM, ON PISZE DO NIEJ NA TLENIE 5 RAZY DZIENNIE, NIE MA SILY,ZEBY NIE STUKALI DO SIEBIE CODZIENNIE, DZIELAC SIE WSZYTKIM CZYM POPADNIE.POZA TYM NOCNE SMSY, CZASEM TELEFONY, CHODZA GDZIES RAZEM POGADAC...I TRUDNO NIE MOGE JEJ TEGO NIBY ZABRONIC, BO ONA \"MUSI\" Z NIM GADAC.TEN CALY JEJ PRZYJACIEL MOIM ZDANIEM PROBUJE JA ZA WSZELKA CENE ODBIC SWOIMI METODAMI, ON NIBY TEZ AM JAKIES DZIEWCZYNY,ALE CIAGLE MU COS NIE WYCHODZI I SZUKA RADY U MOJEJ DZIEWCZYNY, POZA TYM KORZYSTAJA Z OKAZJI JAK MNIE NIE MA I WTDY SIE WIDUJA NA RZOMOWY.Z 2 STRONY WIERZE MOJEJ DZIEWCZYNIE, BO WIDAC,ZE JESTEM DLA NIEJ WAZNY I TO BARDZO,POKAZUJE TO NA KAZDYM KROKU...MIEWAMY \"SLABSZE DNI\"...ALE OGOLNIE LACZY NAS WYJATKOWA WIEZ, WIEM,ZE ONA MNIE IE ZDRADZILA, BO TO CO JEST MIEDZY NAMI JEST B.SILNE I JEJ ZACHOWAN WOBEC MNIE NIE DA SIE SFALSZOWAC, JEST BDB DLA MNIE, JEST WYJATKOWA...ALE ON TOWARZYSZY JEJ CALEMU ZYCIU, ONA WSZ.MU MOWI...Z TEGO CO MOWI TEZ MOAJ DZIEWCZYNA I Z MOICH OBSREWACJI-ON PROBUJE JA ZNIECHECIC DO MNIE, PROBUJE TEZ POKAZAC JAKI JEST DB I ZE SWIETNIE SIE ROZUMIEJA...MOJA DZIEWCZYNA TWIERDZI,ZE NIGDY Z NIM NIE SPALA I NIE DOSZLO DO ZADNYCH WYCZYNOW...I TO MOWILA JESZCZE ZANIM ZOSTALISMY NAPRAWDE PARą...WIEC TO RACZEJ PEWNE....ALE MAM DZIWNE PRZECZUCIE,ZE TEN KOLES CALY CZAS CZYCHA AZ COS SIE STANIE,AZ TO SIE ROZWALI, BO MAM SETKI WSKAZOWEK AN TO,ZE ON SIE CZAI....ONA MOWI,ZE ON MA CIAGLE JAKIES DZIEWCZYNY I PROBLEM Z NIMI I ZE SA B.LADNE A ZE ONA TWIERDZI,ZE TEN PRZYJACIEL NIE INTERESUJE SIE NIA, GDYZ ONA NIE JEST W JEGO TYPIE...TRUDNO MI UWIERZYC W JEJ ZAPENIENIA, MOAJ DZIEWCZYNA JEST WYJATKOWA I MYLSE,ZE NIE TLYKO DLA MNIE, BO NA ULICY FACETOM AZ GLOWA CHODZI, POZA TYM MA D.DUZO KLASY W SOBIE IW SPOSOBIE UBIERANIA SIE, KAZDY MOJ KOLEGA PYTA MNIE O NIA JAK JA ZOBACZY..WIEC NIE WIERZE,ZE TEN PRZYJACIEL TEGO NIE DOSTRZEGA...NIE WIEM KOMU WIERZYC..NIBY WIERZE DZIEWCZYNIE,ALE TEZ NIE WIERZE ZE TEN WSZECHOBENCY PRZYJACIEL NZCEGO OD NIEJ NIE CHCE, ZWLASZCA,ZE NIE \"OPUSZCAJA SIE ANI NA CHWILE\", MUSZA CODZINNIE WYMIENIC POGLADY...CO TO MA BYC? JAKI MYSLICIE? CZY MOZNA SIE PRZYJAZNIC I GADAC CODZ.O BYLE GOOOWNIE Z KIMS KTO NAM SIE NIE PODOBA? TERAZ SZCZEGOLNIE SIE BOJE, BO MUSZE SIE PRZEPROWADZIC NA PEWNEIN CZAS DO INNEGO MIASTA, A ONA ZOSTAJE I Z TYM NIC SIE NIE DA ZROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa a teraz....
wszystko jeszcze raz, tylko o połowę krócej i bez caps locka napisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj sobie spokoj_______
Bez duzych literkow prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
poczucia wlasnej wartosci muslilibysmy wykopac 4 m dol lopata..... ciezka praca ale moze wysil sie i wykop je...... latwiej Ci bedzie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym takiego czegos nie akceptowala.powiedz jej ze ma wybierac albo on albo Ty....jak wybierze jego toznaczy ze nie byla ciebie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh prosze przeczytajcie to, specjaslnie pisalem duzymi,zeby bylo db widac:):):) problem taki-ona piekna i madra, dla mnie bdb....z 2 str \"kolega\",ktory gada z nia cale doby i probuje ja oderwac ode mnie...a ona twierdzi,ze nic do siebie nie maja i ze ona jest tylko kolezanka...wierze jej ale wierze tez swoim przeczuciom i dowodom roznorakim , jakie posiadam (godziny ich rozmow, smsy w nocy, ich wyjscia na pogawedki, ich niekoczace sie rozmowy i rozne inne sytuacje)..moja dziewczyna jest wiarygodna,ale czego gada takie glupoty,ze on niby nic nie chce od dziewzcyny ktora jest piekna i ma wspaniele wnetrze!??...to nie moze byc przyjazn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z malinami
różnie bywa...trzymaj rękę na pulsie, też mialam takiego przyjaciela...na gadu potrafilismy spedzic pol dnia gadajac o wszystkim doslownie...i zdarzylo sie dokladnie tak, jak mowisz - poczekal na maly kryzys w moim zwiazku i zadzialal. jestesmy para juz prawie 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz 132
ja na twoim miejscu zrezygnowałabym z tego związku, bo to co teraz przechodzisz to nic poźniej będzie jeszcze gorzej, ale najpierw powiedz jej że to jest chore i że to bardzo Cie rani czy niemogłaby chociaż ograniczyc tych komtaktów z nim bo to cie rani i zapytaj sie na kim jej bardziej zależy na Tobie czy na nim??? Powiedz jejże wtrójkącie długo nie wtyrzymasz. pozatym to chore że sama sie nie oriętuje że cie rani i to ma być Miłość i związek ??? Współczuje bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zROZUMCIE nie moge wykopac dziewczyny-ona jest dla mnie super, b.mnie kocha to widac i ciezko znalezc taka druga....to nie jest tak,ze ona jest zla....zrobilaby dla mnie wszystko, nieraz juz sie przekonalem...tylko,ze jest jakby w 2 osobach, jest dla mnie i dla niego, przy czym twierdzi,ze on nic nie chce od niej.... MOZE POWINIENEM TEZ ZAPYTAC FACETOW-CZY FACET, KTORY CODZ.KONTAKTUJE SIE Z dziewczyna, moze byc tylko KOLEGA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
coz.... niemozliwe to jest dla ludzi z Kafe przecietnych.... zapamietaj sobie stary ze tu sa glownie kobiety bardzo skrzywdzone i majace bardzo niskie poczucie wlasnej wartosci..... przyjazn jest niemowliwa ???? w takim razie ja jestem kosmita bo ja cos takiego mam przyjemnosc posiadac ze tak powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo tego rani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
Ale i tak zaraz sie odezwa stare panny porzucone z jadem nienawisci i beda pisaly jak to niemozliwe to jest haahaha tylko dlatego ze one by sie tego baly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setki razy gadalismy o tym i fakt m,niej sie spotyka, gadaj tylko..wie,ze nie moge tego zniesc i probuje lekko to upokoic, powiedziala,ze mnie nigdy nie zostawi...mamy wspolne plany, wspolna przyszlosc...ja sie boje tylko,ze ten koles moze db sie kamuflowac, nawet specjalnie udawac kolege, zeby sie zblizyc,zeby stworzyc wiez...choc z 2 str z tego co wiem, to on caigle powtarza,ze on nie chce sie wtracac do jej zycia...a jednak sie wtraca i b.interesuje nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
nie wiem czy zauwazylas herbata z amlinami ze sama sie osmieszasz :) jestescie para hahahaha wiec radzisz mu zeby ja najlepiej zamknal w klatce co ?? a poza tym jesli oboje nie daza do bycia razem to jest przyjazn.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
oczywiscie trzeba odroznic przypadki..... gwoli sprawiedliwosci.... znam takich kut.....ow ktorzy beda robili to co Ty piszesz..ale to nie jest przyjazn.... moga czychac na nia ... zgadza sie... ale nie mowmy wtedy o sprawiedliwosci no i moja teza o niskim poczuciu wlasnej wartosci dalej tu obowiazuje..... chcesz ja zatrzymac na sile ?? nie da sie.. jesli zechce to odejdzie.. Ty mozesz tylko dawac jej wszystko to co trzeba w dobrym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie
ja jestem w szczęśliwym związku i nie wyobrażam sobie mieć aż tak bliskiego przyjaciela , przyjaciół mam ale z mężczyznami staram mieć mniejszy komtakt bo wiem że mój facet by tego nie zniusł i byłby szybki koniec. Pozatym jak piszesz że ona znim codziennie rozmawia , smsuje, spotyka sie to nie boisz sie że może o waszych sprawach z nim rozmawiać nawet o tych imtymnych??? mam pytanie czy ona wie że tobie z tym źle? i czy rozmawiałeś z nią na temat ich przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
ale nie mowmy wtedy o sprawiedliwosci--------- o przyjazni :P tak to jest kiedy sie pisze dwie rzeczy naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z malinami
zeby sie dostac.... dlaczego sie osmieszam? w ktorym momencie radze mu, zeby ja zamknal w klatce? bardzo prosze o zacytowanie. facet pyta, czy ten koles chce rozwalic jego zwiazek, wiec odpowiadam - moze sie tak zdarzyc - nie musi, ale moze. podalam rowniez przyklad z mojego zycia, poniewaz mialam analogiczna sytuacje, ktora skonczyla sie w taki a nie inny sposob. tak wiec zastanow sie, czy przypadkiem Ty sie nie osmieszasz rzucajac bezpodstawnymi oskarzeniami, jesli nie rozumiesz tego, co czytasz, to nie komentuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
niee to wlasnie Ty sie osmieszasz :) skoro twoja sytuacja tak sie skonczyla to moze jego tez sie skonczyc ..oczywiscie :) a Ty mu radzisz skonczyc to ?? i wszyscy radzicie mu ze tak nie mozna heheheh a jesli ona zechce odejsc do tamtego to i tak to zrobi .......wiec co ??? tylko dlatego on ma robic raban bo to jest calkiem prawdopodobne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
A zreszta juz napisalem...... Na KAfe nie warto zadawac takich pytan bo wiekszosc kobiet tu porzucono i wyplakuja sie jakie sa nieszczesliwe......jakie rady moga dawac tacy przegrani ludzie ??? tylko takie...... kaz jej to zerwac itd....... no fakt.. jesli ktos ma sie za NIC to kazdy bedzie zagrozeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jest jej dobrym przyjacielem, a to że ze sobą byli, a coś im nie wyszło być może jest przykładem, że nic poza przyjaźnią z tego wyjść nie może.Jeśli są przyjaciółmi nie można zabronić im spotkań i rozmów, ale nie powinno dojść też do chorej sytuacji, że spędza z nim więcej czasu niż z Tobą.Może trzeba z obojgiem szczerze porozmawiać co Cię trapi.Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z malinami
zeby sie dostac do Twojego --> cały czas proszę Cie o zacytowanie - w którym momencie powiedziałam mu, żeby to skończył? popełniłam całe 2 (słownie: dwa) posty na tym topiku, problemu z odszukaniem ich raczej nie powinnaś/nie powinieneś mieć, więc jesli wkładasz w moje usta jakies słowa, to udowodnij, że faktycznie ich uzyłam, bo to, co robisz, to przejaw zwyklego infantylizmu...gadać, byle gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
Fakt za to Ty jestes bardzo logiczna :P hehehehe mowisz mu ze to moze sie zle skonczyc i jak sie to u ciebie skonczylo... a wiec w podtekscie ze on ma racje :) i ze to zla sytuacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
A zreszta taka histeria .... nawet sformulowanie tematu... ON CHCE JA UKRASC !!!!! LUDZIE ////// zalamujace jest wasze poczucie wlasnej wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam wszystkim , dziekuje tez herbacie z malinami:(niestety wlasnie moze byc i tak jak w Twoim przypadku)) nie mam niskiej samooceny, to nie TO...ja po prostu strasznie kocham swoja dziewczyne, takiej drugiej ze swieczka szukac! pewnie,ze mowilem jej o tym, ona twierdzila,ze ich przyjaznjest tak czysta jak lza i nawet nie dostrzega,ze robic cos zle...ale z czasem stwierdziala sama \"ze to jest chore,ze on codziennie sie z nia kontaktuje\" ale jednoczenie broniac go \"ze on sie tylko koleguje\'...ale dla mnie to on uprawia swoja polityke, bo jak facet, ktory ma do czynienia z atrakcyjna, elegancka,ciepla, madra i dobra dziewczyna, bez ktorej ciezko by mu bylo ( bo tak jej to mowi...w sensie gdby nie mogli sobie pogadac), nawet gdy ona nie jest w jego typie (choc kiedys byli razem) moze byc TYLKO kolega????czy ktos potrafi to obalic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
widze ze moje doswiadczenia kropka w kropke takie jak Twoje mnie nie predystynuja do wyrazania opinii..... ja jestem taki jak ten koles...... byly mojej bylej..... i zmojego punktu widzenia to przyjazn tylko.. jesli ona wybrala innego to nie ma problemu. nie zawsze wychodzi milosc w zwiazku a przyjazn jakos sie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbata z malinami
jesteś bogiem, że wiesz o czym tak naprawde myślę opisując moja sytuację? moze czas uswiadomic Tobie, ze jesli zamierzaszz kims dyskutowac na jakis temat, to korzystac nalezy z tego, co widac i co jest dostepne i opierac sie na faktycznych wypowiedziach, a nie na tym, co sie Tobie wydaje - to twoja interpretacja, bledna zreszta. nie rozumujesz logicznie. napisalam mu, zeby trzymal reke na pulsie, bo roznie sie koncza takie sytuacje. (drugi raz Ci to tlumacze) i oczywiscie, ze to jest zla sytuacja, bo facet w swoim wlasnym zwiazku czuje sie zagrozony - bez wzgledu na to, jakie sa powody takich odczuc - nie powinny sie one zdarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
widocznie dla wielu z was przyjazn to letnie uczucie... cos jak kolezanka z pracy hahahah dlatego wielu mowi ze to ich przyjaciolka o 50 osobach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
a wiec Ty bylas niezla zdzira :) gratulacje za odwage wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby sie dostac do Twojego
herbatka z malinami dala sie omotac w czasie kryzysu jak wiekszosc glupich babek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×