Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slivia7

Dziewictwo

Polecane posty

Gość slivia7

Do tej pory myślałam, że dziewictwo jest cenione przez mężczyzn u przyszłych żon, ale wydawało mi się, że większość mężczyzn jest jednak nowoczesnych. Od momentu od kiedy zaczęłam czytać to forum z niekłamanym zdumieniem spostrzegłam, że (przynajmniej na tym forum) większość mężczyzn chce za żonę tylko dziewicę. Facetom się naprawdę wydaje, że dziewica jest gwarancją tego, że żona nie zdradzi w przyszłości Nic bardziej mylnego!! Oddanie dziewictwa tylko jednemu mężczyźnie budzi ogromną ciekawość jakby to było z innym mężczyzną. Taka jest prawda. Wydaje mi się że poślubienie dziewicy to zwiększone ryzyko zdrady w przyszłości. Tak mówią dziewice , które znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
racja, ja znam wielu facetow ktorzy normalnie zyja i nie przeszkadza im jak laska jnie jest dziewqica bo jak sa n\z nia to jest ona tylko ich.... a na tym forum siedza niedopieszczeni panowie ktorzy chjca dziewice nic w zamnian nie oferujac , jak w XV wieku no... porazka panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle Ci się wydaje. Na marginesie... Jak można oddać dziewictwo więcej niż jednemu facetowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kviv
ale z tego forum nie mozna czerpac zbyt powaznie wiedzy o prawdziwym zyciu ;D a co do zdrady przez kobiete ktora byla tylko z jednym, by zaspokoic ciekawosc, nie moge sie zgodzic ale pewnie kazda sprawa jest inna poza tym na zdrade sklada sie pewnie cala masa czynnikow i nie sadze zeby jakas zdradzala tylko i wylacznie z ciekawosci, na pewno cos jeszcze musi sie dziac nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
mlotku nie mozna ale wy macie spaczone poglady, sami rznecie tone lsek a kobieta nie moze pokozystac i sie pobawic glupie debilne poglady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaluje, ze tak dlugo czekalam z pierwszym razem. teraz mam faceta, planujemy razem przyszlosc a ja nie wiem jak to jest z innym. chcialabym wiedziec ale zdrada nie wchodzi w gre :/ druga sprawa to kazdy facet chce za zone dziewice ale tez sam chce poruchac przed smubem jak najwiecej. jak kazdy przeleci ze dwie dziewice w zyciu to nie bedzie zadnej. ot i tyle. chyba, ze w zlobku zaczna szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
                   WALKA      Z      WIATRAKAMI      :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
anonimek taka prawda wy sie bawicie ile wlezie rzodziewiczacie diewice a potem narzekacie na ich brak no sory... ale troszke tor r\ozumowania nie tem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie rozumiałem tych wszystkich kontrowersji związanych z dziewicami i małżeństwem jakoś błonka nigdy nie była wyznacznikiem dla miłości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slivia7
jak tak kochacie dziewice to może nie namawiajcie żadnych kobiet na seks, co? Pierwszy kontakt fizyczny po ślubie. Uczciwie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
racja racja... bojkot samcow!!! sex po slubie zobaczymy cvzy bedziecie zadowoleni jak zadna wam nie da hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slivia7
Albo każda odtąd będzie mówić. Najpierw oświadczyny a potem seks :D Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
oj tqk tak :) jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
nie rozumiem dlaczego dla panow(na tym forum) wazny jest kawalek blony ehhh a potem narzekaja ze dziewczyna ich zaspokoic nie umie i ze kloda w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Liga rządzi... liga radzi...liga nigdy was niezdradzi...\" - cytat z jednego filmu :) Skoro wy uogulniacie to faceci też mogą :P Ja wciąż trafiam (za przeproszeniem) na wredne suki, które same nie wiedzą czego chcą tak więc może od dziś nie będę was szanował! Podoba wam się? A wracajac do tematu, każda kobieta i nie tylko ona - facet też (żeby nie było) - robi błedy większe lub mniejsze, których potem żałuje bardziej lub mniej. Kazdy ma WŁASNY rozum i WŁĄSNĄ wolę, tak więc to co mówi się o ogóle to pojęcie względne. Wystarczy że trafi sie na inną grupę społeczną i co innego stanowi wzór do naśladowania. Przykład: blachary ślinące sie na każde audi i za chocby pare metrów przejażdżki zrobią wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmicic
dziewictwo to jest wyrzeczenie, które należy docenic, ja bym się cieszył gdybym taką znalazł, znaczy że jest porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glius
dziewictwo to podstawa inczaej kobieta nie ma szans ..Ja mam 21 lat i jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
dziewictwo nie znaczy o przadnosci... mozesz trafic na nie dziewice ktora bedzie cie kochac do grobowej deski albo na dziewice suke ktora bedzie zdradzac na prawo i lewo lub na odwrot wszytko jest rzecza wzgledna nie czebpiajmy sie posiadania blony lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmicic
dziewictwo to nie tylko błona- to stan czystości ,niespania z innymi i taka dziewczyna jest porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka kolorowa
też właśnie tego nie moge zrozumieć , wiadomo jak dziewica to nie jakas kur... ale znowu nie wszystkie nie dziewice sa kur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmicic
też bym basrdzo chciał mieć dziewicę za żone tylko ja mam 30lat i na to akurat nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimka nie wliczaj
do facetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
SKORO ROZDZIEWICZASZ TO UPRAWIASZ SEX WIEC NIE MASZ PRAWA SIE WYPOWIADAC O DZIEWICTWIE ZE JEST OBOWIAZKOWE BUHAHHAA ZNALAZL SIE SEXSOHOLIK WYMAGAJACY DZIEWICTWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź przeczytaj jeszcze raz, co napisałem, a zrozumiesz, że popełnhiłaś(eś) błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
jak tam chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×