Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slivia7

Dziewictwo

Polecane posty

Gość slivia7
dziewictwo w większości przypadków nie jest żadnym wyrzeczeniem, tylko brakiem kandydata do rozdziewiczenia. Ktoś mądry kiedyś powiedział: " Niczym wielkim jest chwalić się cnotą, która nigdy nie była wystawiana na próbę" Znam kilka dziewic, które tylko dlatego jeszcze nimi są bo żaden facet ich nie chciał. Gdyby zechciał już dawno by jak to wy brzydko faceci mówicie" dały" Jeśli zaś chodzi wam o dziewicę, która jest porządna bo ma zasady. To taka niestety do dnia ślubu wam nie "da" . Więc zero seksu panowie do ślubu a i po ślubie nie wiadomo jak to z tym seksem będzie. Często zdarza się, że kobieta która trzyma dziewictwo do ślubu, po ślubie unika kontaktów seksualnych, ponieważ całe życie uważa, że seks jest czymś brudnym, czymś co ją bruka. Potem wiele małżeństw unieważnia się z tego powodu. Nie wyssałam tego z palca. To są fakty, które nierzadko są opisywanie w listach do specjalistów prawa kanonicznego jako podstawa unieważnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica od dawna
Slivia7 : Dobrze ze napisałaś " w większości przpadków", chociaz w większości przypadków tak nie jest jak piszesz. Przyczyna dziewictwa nie jest w większości przypadków brak okazji i to że żaden facet akurat tej kobiety nie chce. rozejrzyj sie dokoła to zoabczysz, że jak kobieta chce to BEZ PROBLEMU znajdzie ( a nawet nie musi szukać) faceta do łóżka. Faceci -prawiczkowie mają troche trudniej chociaz to tez nie jest takie pewne patrząć na to jak dzisiaj "prowadzą " sie dziewczyny i kobiety. Sama miałam różne propozycje łóżkowe, ale kombinacja "przyjaźń +seks" lub " seks bez zobowiązań" mnie nie interesuje dlatego nie skorzystałam. Nie powiem że jest mi łatwo bo nie jest, mam libido i ochote i czasem jest trudno, np. jak przytula cie kolega i wiesz że on by chciał czegos więcej niz koleżeńskie przytulenie, a hormony buzują, bo człowiek nie jest obojetny na feromony i nie mówie że mi sie faceci nie podobają. Nie spotkałam jednak mężczyzny godnego zaufania, ktoremu by na prawdę na mnie zależało jako na człowieku i kobiecie, po prostu tak mi sie życie układa, że spotykam facetów którzy po jakims czasie zachowuja sie jak gówniarze i wtedy ciesze sie że nie zdążyłam z takim kims sie jeszcze kochać,że nie zdecydowałam się na ten krok. Czasem myśle że może źle postępuje że czekam, bo może nie ma na kogo, może powinnam tak jak inne kobiety przespac się z jednym , przespac sie z drugim, bez uczuć, pobawic sie facetami skoro oni bawią sie kobietami, myśle że może kiedys spotkam faceta , obdarzę go uczuciem a okaże sie że on wczesniej "przelatywał panienki" , po co czekac jak nikt na mnie nie zaczeka? .Może nikt tego nawet nie doeceni kiedys tam a może uzna to za smieszne?..Myślę że oboje partnerzy powinni miec podobny poziom doświadczen w tej sferze i wtedy jest lepiej, więc może powinnam zacząc juz zacząć "równać" do przyszłego partnera, bo w podobnym wieku do mojego już raczej nie spotkam mężczyzny który by miał nieiwelkie doświadczenie w tym temacie.Nie wiem, na razie jeszcze trzymam sie swoich wartości.... ale może nie powinnam , może tak było by rozsądniej... Czemu mężczyźni sie tak puszczają nagminnie a nie pomyśla że kobieta tez by chciała zeby ktos na nia poczekał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jest trochę racji w tym co piszesz jednak nie zapominajmy że jeśli ludzie sie kochają to nie potrzebują nikogo więcej i w efekcie sie nie zdradzają nie ważne czy jest się dziewicą czy kobieta która miała wielu mężczyzn.... zdrada nie jest zależna od faktu bycia nie bycia tylko od tego czego się w życiu pragnie a zatemjeśli chcesz iść z kimś innym do łózka pójdziesz jesli nei to nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica od dawna
PS. W listach do specjalistów prawa kanonicznego nie musza ludzie pisac prawdy, więc sie tymi "faktami" nie sugeruj. Tu nie chodzi o to żeby "po slubie" , tylko o to żeby zaczynac współżycie wtedy gdy sie ma zaufanie do tej osoby, gdy sie planuje z ta osoba przyszłośc ( oboje gdy planuja) a nie na zasadzie: "pójde z nia/nim do łóżka a potem sie zobaczy"....Ludzie moim zdaniem powinni sie najpierw poznac na ile sie da ( bo poznajemy kogos całe zycie bo sie zmieniamy całe zycie) w innych sferach zycia, zbudowac bliskośc na innej płaszczyźnie a potem kochac sie fizycznie.. "Często zdarza się, że kobieta która trzyma dziewictwo do ślubu, po ślubie unika kontaktów seksualnych, ponieważ całe życie uważa, że seks jest czymś brudnym, czymś co ją bruka." - to przeciez poglady partnera na seks mozna poznac wcześniej, jeszcze przed slubem i nie trzeba spać ze soba żeby sie tego dowidziec ale rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice sa oki
i szanuje je bo one same siebie sie szanują:) a na żone tylko dziewice należy brać!! czysta i dobra pożądna kobeta ... Kocha się boginie wali co się nawinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz zdradziłbym żonę bo okazji w obecnych czasach mnóstwo ale fakt że była dziewicą skutecznie mnie powstrzymuje. Ale używaną zdradzałbym bez wyrzutów sumienia. Choć taka nigdy nie zostałaby moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie co mówi
mężuś-->:classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus znowu na Kafe
nudny i monotonny jak zawsze 💤 a do autorki watku, jak Ty bierzesz wszystko na powaznie co na tym forum sie pisze a szczegolnie to co pisza faceci to wspolczuje Ci , wiekszosc z nich to nieudacznicy niemajacy wlasnego zycia zdolni tylko do glupich prowokacji albo beznadziejnych dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dziewictwo
naprawdę nigdy kobiety się nie spytałem czy jest dziewicą zawsze jakoś wychodzi że nie jest ,nigdy też nie mówiłem że chciałbym dziewicę na żonę choć chce. A dlaczego bo nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh dobre
ale jak nie wypada ze środka?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska85
powiedzcie mi, wiem,ze moj facet jest doswiadczony, a ja doswiadczeniem przed nim nie moge sie pochwalic zadnym...Wielokrotnie kiedy rozmawialismy o sexie, ilosci partnerow,i szeroko pojetym doswiadczeniu, konczylo sie na tym, ze on mi opowiadal o swoim a ja nieco troche poteoretyzowalam i tyle.. jak sadzicie, jaka bedzie jego reakcja, jak mu powiem,ze on byl moim pierwszym?? byla ktoras z Was w takiej sytuacji, ze powiedziala swojemu facetowi "po" a nie "przed" ze do tej pory byla dziewica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GŁUPIA KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukkola
nie no ty chyba żartujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska85
nie no ty chyba żartujesz!-----------> to ma byc ta reakcja??;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukkola
soory ale teraz to zapomnij o tymże ci uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie jest ważne, czy dziewczyna jest dziewicą, czy nie. bo przecież nie idzie się do łóżka z pierwszym lepszym, tylko z tym, którego się kocha, czyż nie? jeżeli się kocha, to zawsze planuje się z ta osobą przyszłość...a dalej to już różnie może być... mój chłopiec=) na przykład miał całkiem sporo \"propozycji\" (zanim sie poznaliśmy) od kobiet, które uważam za np. dużo ładniejsze ode mnie, ale to ze mną postanowił spędzić swój \"pierwszy raz\" (a ja z nim), ponieważ to mnie kocha=) dziewictwo nie jest ani dobre, ani złe. po prostu jest. a jeżeli któryś facet na prwdę się zakocha, to taki szczegół jak dziewictwo nie będzie miał żadnego znaczenia (przecież nie kocha się za to, że ktoś jest dziewicą czy nie) a pan, który nie zdradził JESZCZE swojej żony, tylko dlatego, że byla dziewicą wychodząć za niego, to chyba swojej żony za bardzo nie kocha =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska85
ja obawiam sie reakcji tylko dlatego, ze zanim bylismy ze soba zdarzalo nam sie rozmawiac o tego typu sprawach i on czesto napominal,ze chyba lepiej gdy kobieta ma pewne doswiadczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
Kitsune: Tak. Zakładajac ze sie kocha i planuje przyszłośc na powaznie to tak, masz racje...tyle że w przypadku wielu kobiet ( niestety) tak nie jest, one wchodza w zwiazek i "uprawiają" seks na zasadzie "potem sie zobaczy co bedzie", tak samo faceci, albo biora pożadanie za uczucie zakochania i ze to juz miłośc ( a tak nie jest) Dlatego napisałam wczesniej że zwiazek powinien sie opierac najpierw na poznaniu tego drugiego człowieka na innych płaszczyznach zycia. I w tej rzeczywistości jaka jest dziewictwo swiadczy o pewnych wartosciach i zasadach moralnych. Co nie znaczy ze potepiam wszystkie kobiety , które dziewicami nie są, bo czasem mozna byc z mężczyna wiele lat, planowąc slub a on odchodzi, czasem mozna byc tak zaslepionym i sie pomylic co do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zdaję sobie też sprawę, że są kobiety które chcą się tylko zabawić... ale mimo wzystko chyba każda ma nadzieję, że ten którego spotyka okaże się księciem z bajki =) ja mówię tylko za siebie i kobiety które znam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica od dawna
Sa kobiety, które chca sie tylko zabawic przez jedna albo kilka nocy ale sa i takie które i idą łóżka zbyt wczesnie , zanim poznaja charakter faceta a potem jest płacz bo on odchodzi a potem nastepny itd. ( a moze i potem ciąża i samotna mama z dzickiem zostaje) To jest mało rozsądne a nawet głupotą bym nazwała, liczyc ze facet dopiero co poznany to książę z bajki i wskaiwac odrazu z nim do łóżka. Inna bajka to te kobiety , które owszem chca trwałego zwiazku ale wskakuja do łóża na zasadzie " zobaczymy co będzie"," moze sie uda", a to trzeba poatrzec co bedzie zanim wskoczy sie do łóża a jak sie stwierdza że nic z tego raczej nie bedzie to nie wskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica od dawna
I jeszcze taka refleksja. Kobiety które "uprawiaja " seks ot tak wyłącznie dla wrażeń fizycznych sa oceniane surowiej niz mężczyźni którzy tak robią, dlatego kobiety wchodza w zwizki (nawet jeśli nie są zakochane) po to zeby nie narażac sie na takie oceny na zasadzie "jestem przeciez w zwiazku to mam prawo to robic to normalne że to robię".....albo wchodza w zwiazki z powodów czysto racjonalnych , dla wygody itp. Ja np. jestem skłonna mniej krytycznie patrzec na kobiety które ida do łóżka " z byle kim" niz na facetów ktorzy tak robia, dlatego że niektore kobiety robia to z powodu dużej potrzeby bliskości, czułości, która otrzymac moga od facetów ( ktorzy nie sa w nich zakochani) tylko przez seks ( facet musi miec interes i raczej samo przytulenie kobiety go nie interesuje). Facet natomiast ma mozliwośc zrealizowania tej potrzeby bliskosci ( jesli ja ma) bo kazda koleżanka go pewnie przytuli bez zadnych podtekstów seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11839
Moja ostatnia dziewczyna niestety okłamala mnie że była dziewicą mimo że nią nie była. Pierwszy raz uderzyłem kobietę i jeszcze bym jej poprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przyłożyłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ze mna to jest tak ze
wielu facetow mialo i ma chrapke na mnie, ale ja nie daje, bo czekam na tego jedynego... kurwa:( a tu nic na horyzoncie nie widac. na probe bylam wystawiana wiele razy i o maly wlos...no ale zasady zasadami i jestem z siebie dumna:) nawet nie wiecie jak bardzo. ile to ja sie nasluchalam teorii od facetow, ze jak to tak...ze sie marnuje, ze nie pozwalam sobie na odrobine przyjemnosci itd itp. wszystko by zrobili, zeby si ze mna przespac. a ja nic. jestem twarda. potem bym zalowala, ze zrobilam to tylko z pobudek fizjologicznych... takze czekam na kogos godnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ze mna to jest tak ze
i jeszcze jedno: nie bede czekac do slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×