Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LKASJALKSJ

wlosy lonowe na pierwszy raz z facetem- poradzcie

Polecane posty

Gość LKASJALKSJ

WITAM porusze problem ktory juz pewnie nie raz byl ale ja juz zglupialam od tych opinii. Mam 24 lata. Spotykam sie z nowopoznanym mezczyzna, po kilku innych zwiazkach. I mam pytanie ktore mnie dreczylo przy kazdym z tych zwiazkow:D Jaka fryzure lonowa miec najlepiej na pierwszy raz kiedy on mnie zobaczy? Czy pozbawic sie wlosow calkiem (istnieje niebezpieczenstwo ze odbierze to jako bardzo wyzywajace, kurewskie) czy w ogole nie golic? (tu mozna wyjsc na flejtucha) czy tylko troche podgolic i zostawic paseczek z przodu? Nie mam pojecia co kto lubi, mnie osobiscie wszystko jedno a chcialabym dobrze wypasc. PORADZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalipięta
a ja mam całą wygoloną i nigdy się nie bałam, że facet to źle odbierze, żyjemy w czasach w których wszystko jest dozwolone,a tak w ogóle to ja nie lubię mieć futra na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LKASJALKSJ
ale gdzies czytalam ze moze to byc zle odebrane, ze dziewczyna sie puszcza i inne glupoty:/ Dodam ze facet jest dosc niesmialy i moze to go jeszcze bardziej oniesmieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze taka fryzurke na jaka mam ochote i nie uzalezniam jej od faceta. I ide sie zaraz ogolic na zero, bo czeka mnie sex- randka! mniam .... Wazne zebys ty sie dobrze czula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój lubi ogoloną :P Ja oczywiście też- jakoś z owłosieniem nie jest mi dobrze, źle się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mowie, podgol i zostaw sobie pasek, totalnie lysa cipa wyglada poprostu glupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUŚKA
bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSDJFHLSKDJFH
ale ogolic cala a pasek zostawic czy tylko po bokach a dalej zostawic? bo jesli juz to wydaje mi sie ze cala ogolic z pozostawionym paseczkiem bo to i milej i ladniej tez mi sie wydajeze lysa wyglada glupio, tym bardziej ze mam male piersi, bede wygladala jak dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka20wawa
a ja powiem tak...zapytaj gościa jaka mu sie podoba ale tak ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia80
oczywiście że to ty musisz zdecydowac jak chcesz wyglądac ale wydaje mi się że w dzisiejszym świecie depilacja to koniecznosc, tragicznie by wyglądał taki 'bober'... najładniej wygląda paseczek / oczywiście to moja opinia/ cała ogolona to faktycznie jak dziewczynka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej nie pytaj
Podgol i zostaw pasek. To najlepsze rozwiązanie. Nie wyjdziesz ani na ku... ani na flejtucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLSJAFHLKSJDFH
nie zapytalabym za nic w swiecie, wole zaryzykowac niz o tym gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam eee
Ja nie wiem co wy z tym paskiem, ja wole trojkacik maly bo to bardziej sie wpisuje w kształt łona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to nie macie
innych problemów? Mózg se zachoduj. Cipę ogol. Łeb utrefuj. Pazury wypoleruj. W łeb się walnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł z nieba
zostaw szczecine i choduj owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×