Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona troche

znalazłam w kompie mojego brata gejowskie filmy

Polecane posty

Gość zdziwiona troche

Zaczęłam się zastanawiać czy on jest gejem. Wiem, że skoro ogląda takie filmy to niekoniecznie musi być gejem, może to po prostu z ciekawości robi. Ale on mam tutaj tylko takie filmy. Nie ma ani jednego, na którym byłyby kobiety. I to mnie trochę dziwi. W sumie jak zaczęłam się zastanawiać nad jego zachowaniem, zainteresowaniami to może to jest możliwe. A może mam paranoję. W sumie nawet jakby był, to jego sprawa i jego życie. Nie potępiam tego. Ale się też go nie zapytam o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam gejów
czy tamci geje byli w rajstopach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, że to podejrzane, i przecież wie, że ja też siedzę przy kompie i mogłabym je zobaczyć, może specjalnie je zostawił, zamiast je przegrać sobie na płyty, żebym to zobaczyła, może chce mi coś powiedzieć, a może myśli, że tego nie zauważe, ale to raczej niemożliwe, niewiem co mam myśleć, ale na pewno się nie zapytam o to, może tak z nudów to ogląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
no sory ale chyba z nudów nie oglądasz filmów lesbijskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
moim zdaniem powinien szybko znaleźć sobie panienkę ta mu nie da się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitagorak
Nie lubie ogladac filmow facet z factem.Widocznie go to pociaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam gejów
poszukaj u niego w szafie, dokładnie wszystkie jego rzeczy. Z tego co widzę na tym forum gejów można poznać po ubiorze, zwróć szczególną uwagę na rajstopy, czy nie ma takich damskich z lycry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homoseksualizm to nie katar- nie da się go wyleczyć. zadziwiona trochę---> zapytaj, co Ci tam, tak normalnie, np żartem coś na temat tych filmów, ale wiesz, takim tonem, że jakby co to nic się nie stało i nie wyrzekniesz się go nawet jeśli będzie gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
jeżeli miał panienki i nie wychodziło to może i jest. Ale może jest na etapie określania swojej orientacji i panienka jest jakąś okazją do rozpoznania się w temacie własnych potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj nie Twoja sprawa i nic nie zmeinisz................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blisks
a jak jest homo to też piknie:)ja bym sie konkretnie spytał. W końcu to brat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie podniecaja wlasciwie tylko lesbijskie sceny,chociaz jestem hetero ale u facetow to chyba jest inaczej mysle,ze Twoj brat jest gejem i chcial,zebys znalazla te filmy oczywiscie to tylko moj domysl dlaczego nie chcesz go spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam gejów
czasami trzymają te rajstopy za szafą czy w innych niedostępnych miejscach. szukaj dokładnie, wiem że geje szukają jeden drugiego właśnie przy pomocy rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację nie wpieprzaj się.................... jemu i tak juz moze być ciężko..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agais wątpię, zwłaszcza, że może ja to sobie po prostu wymysliłam, nie jestem pewna, a może normalne filmy też ogląda, a akurat takie teraz są w kompie, niewiem, on nie ma rajstop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polup
Szuka wsparcia u ciebie,pomocy moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha_
może korzysta z twoich rajstop , a ty o tym nic nie wiesz :D czy ma zniewieściałych kolegów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem czy szuka u mnie wsparcia, wątpię, w to, nigdy nie byliśmy jakoś zżyci, wręcz zawsze się kłóciliśmy i byliśmy powiedzmy chłodno nastawieni do siebie, moich rajstop też nie bierze, bo chodze w spodniach i nie mam rajstop, kolegów ma normalnych, zdecydowanie heteroseksualnych, wielu z nich ma nawet żony i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to Twoja nadinterpretacja??? poczekaj prędzej czy później będziesz wiedzieć......... tylko czy tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowstwo ma uwarunkowanie
genetyczne. Zazwyczaj naukowcy obserwują najbliższą rodzinę, żeby poznać przyczyny tej choroby. Powiedziałaś przed chwilą że sama oglądałaś filmy lesbijskie. Następnie dowiadujemy się że chodzisz wyłącznie w spodniach, czyli unikasz kobiecych ubrań... To jest ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×